Инвестиции - къде, как, какво? - Тема 5

  • 23 497
  • 430
# 300
Инвестиционна или подаръчна монета? Какъв бюджет?
Виж целия пост
# 301
Погледнете в Тавекс.
Виж целия пост
# 302
Зависи къде живее. Ако е извър Европа, монетата Виенска филхармония не е особено ликвидна. Във Великобритания най-популярни са суверените и т.н. Не купувайте "специални" монети, мое мнение...
Виж целия пост
# 303
И без Тавекс.
Виж целия пост
# 304
Е, Тавекс е много по-добре от ПИБ все пак Simple Smile
Иначе Айголд.
Виж целия пост
# 305
В тавекс е най-скъпо. Айголд, Лимар, Златен резерв.
Виж целия пост
# 306
Инвестиционна или подаръчна монета? Какъв бюджет?
Каква е разликата?Идеята може би е като инвестиция,ако се налага да може да се продаде. Сума не сме определили още, но малка.Мислим пари и една монета. Така, че около 500евро до към 800. В Германия живее
Виж целия пост
# 307
Ако държите на злато да подарите, по добре кюлче.
Виж целия пост
# 308
От всички предложения най-глупавото е пиб.
Българските дилъри продават по-скъпо от онлайн магазините, но за 1 монета не си заслужават пътните все пак.
Най-ликвидни са наполеони(800 евро+), дукатче или 1/10 унция лунар, кленов лист или подобно.
Последните са ок за подарък на човек дето не разбира много защото са чистно нови и много красиви.
Виж целия пост
# 309
Инвестиционна или подаръчна монета? Какъв бюджет?
Каква е разликата?Идеята може би е като инвестиция,ако се налага да може да се продаде. Сума не сме определили още, но малка.Мислим пари и една монета. Така, че около 500евро до към 800. В Германия живее

Голяма ! Разликата е в парата ! Подаръчните са по-скъпи. Водят се колекционерски.
Най-лесният отговор на въпроса си е кои са най-ликвидните монети в Германия .
За 500 евро може да купите една мъничка монета от 3 гр и нещо /малка като две български стотинки/
За  840 евро може да купите един Наполеон от 6,45 гр.
Виж целия пост
# 310
Някой с отзиви за Elana Trading? Българска компания, но нещо не е много популярна, а все пак от доста време е на пазара (от 91 година ми каза чичко Гугъл).
Виж целия пост
# 311
Някой с отзиви за Elana Trading? Българска компания, но нещо не е много популярна, а все пак от доста време е на пазара (от 91 година ми каза чичко Гугъл).

Аз съм им клиент, какво ви интересува?
Коректни/ отчетни , предоставят и съпорт по телефона. За съжаление останаха няколко офиса в големите градове и всичко мина онлайн.
Виж целия пост
# 312
Като посредник са ОК.
Виж целия пост
# 313
Приет, банда!

Някой с по-дългосрочен опит с Iuvo?

Съвсем начинаеща съм. Чета, слушам клипове.. толкоз сложно ми се вижда - ETF, акции, P2P 😆.. хептен се овъртолих!
Ма няма да се отказвам! Смятам, че тук е истината.
Виж целия пост
# 314
Какво точно те интересува за тях?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия