Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 387
  • 936
# 255
Виж целия пост
# 256
Виж целия пост
# 257
Кой модел си поръчахте? Следя ги, но нищо не разбирам от мощност и за ламинат каква точно трябва да бъде.
Преди малко поръчах Jimmy от ЕМаг.
На цена по-добра от сайта. Проверявайте, преди поръчка.
Виж целия пост
# 258
И аз съм разочарована от ЗР. Преди какви намаления правеха сега и те го обърнаха на тарикатлък. Все пак си поръчах няколко неща, но като цяло слаба работа.
Чанти Вера също имат намаление. При тях винаги е символично, но пак е нещо. Дебнех си една чанта и най-накрая си я поръчах.
Пирин хил също имат 15 процента намаление. Повечето ни чорапи са оттам и сме доволни.

Може ли линк на чанти Вера? Благодаря.
Виж целия пост
# 259
Виж целия пост
# 260
От Рибката купувам конкретни продукти, а не тези с най-добра отстъпка. Миналата седмица пуснаха Lakme  с 35%, сега е същото,  докупих нещата, които тогава не бяха намалени.
Виж целия пост
# 261
T tifani_81,
Прахосмукачка против акари JIMMY BX7 Pro,
поръчах за 229 лв.








































Виж целия пост
# 262
Отчетох се снощи в 12 и 2 минути с вертикална прахосмукачка honiture


Може ли да споделите кой модел? Търся вертикална прахосмукачка с добро съотношение цена-качество за подарък Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Какви пък са тези прахосмукачки сега? Smiley За първи път ги чувам. Не знам за вас, но аз се губя сред толкова голям избор. Не само за прахосмукачки, а за всичко. Човек трябва да се подготви като за дипломна защита преди да купи Sob Имам едно АЕГ, което според един сайт е с добра оценка, а според мен дърпа много слабо. Харесах си Шарк, обаче много тежък, а искам нещо по-леко. И накрая пак ще си остана с АЕГ-то
Виж целия пост
# 264
Виж целия пост
# 265
И аз съм разочарована от ЗР. Преди какви намаления правеха сега и те го обърнаха на тарикатлък. Все пак си поръчах няколко неща, но като цяло слаба работа.
Чанти Вера също имат намаление. При тях винаги е символично, но пак е нещо. Дебнех си една чанта и най-накрая си я поръчах.
Пирин хил също имат 15 процента намаление. Повечето ни чорапи са оттам и сме доволни.

Може ли линк на чанти Вера? Благодаря.
Линк не мога да постна от телефона, слагам ви снимка на сайта.
Виж целия пост
# 266
Виж целия пост
# 267

Взех тази..отговаря на бюджета ми ..за качество ще разбера като я пробвам ..в момента съм с безкабелна на финлукс батерията и издиша поне от 6 месеца и е за смяна ...

Отчетох се снощи в 12 и 2 минути с вертикална прахосмукачка honiture


Може ли да споделите кой модел? Търся вертикална прахосмукачка с добро съотношение цена-качество за подарък Simple Smile
Виж целия пост
# 268
Виж целия пост
# 269
Модела, който харесах е с четири колелца
Мисля да го поръчам.
За подарък е.

Имя от днес ЧП и в Тенденз

На джими взех аз прахосмукачка за акари. Добре се държи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия