Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 371
  • 936
# 555
RebelHeart - от изброените магазини най-добре е амазон -реагират винаги. а относно споменатите магазини това, че вие не сте се опарили има цели теми с подробно описание на случаите в калдата, редит ...
Виж целия пост
# 556
На мен Fairy ми надраха чашите. Сега се чудя на ДМ или на Лидл да купя.

С гел нямам поражения по чашите.

А къде се поставя гелът?
Виж целия пост
# 557
Някъде засичали ли сте  намаление на чанти/раници Anekke?
Виж целия пост
# 558
Anekke има в Комсед, а те са обявили -25% Black Weekend от 22.00 часа днес на сайта.
Виж целия пост
# 559
Вкъщи ползваме тези от втората снимка. Доволна съм. Таблетката я режа на 3 части.

Аз също съм с малка миялна, но не съм се замисляла да режа таблетката. Как я режете, не се ли разтича/разсипва съдържанието вътре?

Каква е Вашата миялна?
Виж целия пост
# 560
Скрит текст:
Откъде ще е най-удачно покупка на дрон?
В Амазон цените разбира се са по-добри, но и тук в Емаг и озон има попадения.
Вчера платих някакъв мембършип към Амазон - Prime се казва и след това ми блокираха картата от банката.
С Prime-а много внимавайте!
Преди години го бях активирала поради незнание и всеки месец теглеха автоматично 17 или 19 евро от картата на мъжа ми /неговата ползвах Grinning /. Докато се усетим какво става минаха 5-6 месеца.
Peace
И аз преди години имах същият проблем - ползвах Prime и без да разбера или по невнимание, съм активирала абонамента. По същият начин - от картата бяха изтеглили няколко вноски.
Деактивирането е много по-трудно, отколкото активирането и е желателно, ако е ползван, да си проверите настройките. На мен, никакви пари не ми върнаха ... та безплатната/-те ми доставки ( в месеца, който го ползвах) излязоха платени.
Виж целия пост
# 561
Вкъщи ползваме тези от втората снимка. Доволна съм. Таблетката я режа на 3 части.

Аз също съм с малка миялна, но не съм се замисляла да режа таблетката. Как я режете, не се ли разтича/разсипва съдържанието вътре?

Каква е Вашата миялна?

Хм, а де! Довечера ще проверя, отдавна я взимахме и просто съм забравила...
Виж целия пост
# 562
На мен Fairy ми надраха чашите. Сега се чудя на ДМ или на Лидл да купя.

С гел нямам поражения по чашите.

А къде се поставя гелът?

На мястото за таблетки. То няма къде другаде да се сложи.
Виж целия пост
# 563
Скрит текст:
Откъде ще е най-удачно покупка на дрон?
В Амазон цените разбира се са по-добри, но и тук в Емаг и озон има попадения.
Вчера платих някакъв мембършип към Амазон - Prime се казва и след това ми блокираха картата от банката.
С Prime-а много внимавайте!
Преди години го бях активирала поради незнание и всеки месец теглеха автоматично 17 или 19 евро от картата на мъжа ми /неговата ползвах Grinning /. Докато се усетим какво става минаха 5-6 месеца.
Peace
И аз преди години имах същият проблем - ползвах Prime и без да разбера или по невнимание, съм активирала абонамента. По същият начин - от картата бяха изтеглили няколко вноски.
Деактивирането е много по-трудно, отколкото активирането и е желателно, ако е ползван, да си проверите настройките. На мен, никакви пари не ми върнаха ... та безплатната/-те ми доставки ( в месеца, който го ползвах) излязоха платени.

Абсолютно съм съгласна! В чудо се видях, докато го деактивирам. И на мен не ми върнаха нищо.
Добре че вече поръчки над 49 Евро са с безплатна доставка от немския Амазон.
Виж целия пост
# 564
Чак пък в чудо, просто един мейл. Никога не са били нелоялни амазон.
Аз повече се учудвам на прайм за 2,28 .
Тестовия е гратис, след него обикновено дават още една седмица на 0,99 евро, и после е към 7-8.
Виж целия пост
# 565
При мен капсулите на Finish не се разтварят. Остават си в контейнерчето - не мога да разбера каква е причината.
От известно време ползвам гел и нямам никакви проблеми.

И на мен ми е интересно как режете таблетките на две. Ако са изцяло сухи, става, но ако има гел посредата не ми е ясно.
Виж целия пост
# 566
Чак пък в чудо, просто един мейл. Никога не са били нелоялни амазон.
Аз повече се учудвам на прайм за 2,28 .
Тестовия е гратис, след него обикновено дават още една седмица на 0,99 евро, и после е към 7-8.

Виж целия пост
# 567
Със сигурност през 2012г не беше Прайма 2лв.
Този период визирам.

П.П. Ето какво каза AI:

The annual cost for an Amazon Prime membership in Germany in 2012 was approximately €39, as it was priced at €49 per year and monthly installments were offered at €4.99
. The sum is calculated by multiplying the monthly cost by 12, which equals €59.88, and subtracting the annual fee of €49 from this total.

    Annual fee: €49
    Monthly fee: €4.99
    Monthly fee multiplied by 12: €59.88
    Sum of annual fee and monthly fee: €108.88
Виж целия пост
# 568
Всички видове капсули слагам директно на дъното на съдомиялната. Хвърлям ги върху съдовете и… където падне. Никога не ми е оставала неразтворена. Последно поръчах Финиш от амазон.
Виж целия пост
# 569
HappyMijjj, за двата лева казвам на дамата с блокираната карта.
Иначе не е бил никога толкова.

Сега разцъках и френския, и нидерландския, и английския - всички предлагат 30 дни гратис, както и немския, за който съм взела вече гратиса и не мога да видя колко е цената иначе.
За френския е 6,99 мес, за юк - 8,99 паунда.
Но така или иначе се отказва с един мейл и се връщат парите АКО не е ползван изобщо за съответния период.

Ето как изглежда отговора им след отказ. Разбира се парите бяха върнати почти веднага.
 
Скрит текст:

Иначе В периода на безплатния се отказва с бутон. Ако е пропуснат периода и вече са взети пари е горния сценарий.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия