💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 12 (24.11 - 30.11)

  • 188 415
  • 3 336
# 2 820
Ма какви са тия криви корита! Само на наша Мими по нивел направо! Аман!!!
Виж целия пост
# 2 821
Мирчо може да е добър на тази игра,ама пак не го харесвам 😂
Но дъските не изглеждат еднакви за всички.Защо ли?

На Калин и Алекс сдски криви, като на Калин е и пукната едната основна дъска.
Дино се справя добре.
Виж целия пост
# 2 822
На Дино му остава само още 1 плочка!!! 😮
Виж целия пост
# 2 823
Радостина май май е доста наясно с играта на Мирко. Добре го описа.
Виж целия пост
# 2 824
Ръждавичка щеше да блести на тази игра. Simple Smile
Той и Ивайло щеше да добър, ама е вкъщи
Виж целия пост
# 2 825
Дино, Дино, каква грешка, ааа
Виж целия пост
# 2 826
Дино,Дино много ди зле човече .Подари победата на Фиков
Виж целия пост
# 2 827
Алекс много зле обаче. Дано не остане последен нито той, нито Траян!
Виж целия пост
# 2 828
Ядосах се. Искам да отида с нивелира
Виж целия пост
# 2 829
Алекс, Николета или Радостина ще са последни.
Май, май ще позная. 60% за Радостина и 40% за Николета.
Виж целия пост
# 2 830
Алекс много зле обаче. Дано не остане последен нито той, нито Траян!

Дъските им са много криви, като на Калин.
Виж целия пост
# 2 831
Отзад Мирко и Дино какво лъжат сега Калин... Големи лицемери.
Виж целия пост
# 2 832
Николета е трагична.
Виж целия пост
# 2 833
Мирослав отново знаеше коя камера го снима и в коя да гледа като спечели! Той от къде ги знае тия работи??
Виж целия пост
# 2 834
Дино, Дино, каква грешка, ааа

Или супер тъпа, или супер съмнителна...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия