Фурна и плот за вграждане - избор на марка и модел. Тема 9

  • 10 250
  • 293
# 270
Сега говорих с фирмата вносител и се оказа, че държачите за тавите не трябва да се свалят(само телескопичните водачи). Може след време да им избледне цвета, но това това да е проблема. Сега остава да изберем между 4-та серия с пара или 6-та с повече програми.
Жена ми днес хареса още една печка, така че изборо се свежда до 3.
1) https://bosch-home.expo2000.bg/produkt/cooking-and-baking/ovens- … /ovens/hbg578es3/
2) https://bosch-home.expo2000.bg/produkt/cooking-and-baking/ovens- … /ovens/hrg572es3/
3) https://bosch-home.expo2000.bg/produkt/cooking-and-baking/ovens- … /ovens/hrg578cb7/

Ако може мнения и за последна дали си заслужава и да поръчвам, че леко ми писна. Simple Smile

Много благодаря на отзовалите се хора.
Виж целия пост
# 271
Добро утро
Имам въпрос свързан с вратичката на фурна Индезит:
Вчера дете на 4 г тежащо около 18 се е качило за 10 секунди върху отворена врата на фурна,и въпрос ми е възможно ли е да я е повредило (като вкл самата фурна не излиза въобще топло от вътре ,но има лек процеп и не съм сигурна дали не е фабрично , защото,не помня как беше преди ....

Виж целия пост
# 272
Определено нещо е изкривено. Вече дали пречи или уплътненията компенсират не мога да кажа. Ако не изпуска топлина може би можете да си карате така.
Виж целия пост
# 273
Определено нещо е изкривено. Вече дали пречи или уплътненията компенсират не мога да кажа. Ако не изпуска топлина може би можете да си карате така.

Проверих и не изпуска топлина ...... Но със сигурност,като направя кекс например и гонизпече равномерно ... Ще съм по наясно
Дали да звъня във Технополис да ги попитам какво да правя ....
Въпроса е какво е станало и дали ще е скъпа поправката ?
Виж целия пост
# 274
Нямам идея. Може да са изкривени пантите и да трябва да се сменят, защото не може да се изправят, може някакви винтове да са се извадили...  Няма как да е евтино, защото техникът най-малкото има такса посещение, даже и после да трябва само да затегне някой винт.
Виж целия пост
# 275
Нямам идея. Може да са изкривени пантите и да трябва да се сменят, защото не може да се изправят, може някакви винтове да са се извадили...  Няма как да е евтино, защото техникът най-малкото има такса посещение, даже и после да трябва само да затегне някой винт.
Дано не излезе повече от 50-100евро
Виж целия пост
# 276
Добро утро
Имам въпрос свързан с вратичката на фурна Индезит:
Вчера дете на 4 г тежащо около 18 се е качило за 10 секунди върху отворена врата на фурна,и въпрос ми е възможно ли е да я е повредило (като вкл самата фурна не излиза въобще топло от вътре ,но има лек процеп и не съм сигурна дали не е фабрично , защото,не помня как беше преди ....


Вратата очевидно не затваря и процепа съвсем не е малък. Няма как фабрично да остава така отворена.
Вероятно са изкривени отдолу пантите.
Не бих се надялала колко ще излезе. От една страна трябва да дойде техник и да огледа и след това да има смяна на части или на цялата врата.
Виж целия пост
# 277
И последен въпрос,може би .... Да препоръчате сервиз за фурни ....дето да не ми съдерат кожата много много?
Гледам има някакъв и смяна на панти е 45 евро ,което ме устройва
Виж целия пост
# 278
На мен ми препоръчаха за пералня тези и съм доволна. Доволна съм от услугата, за цената не мога да коментирам. Човекът си дойде със специална количка, натовари пералнята и си я отнесе, после я донесе и я монтира...Но те май с всичко се занимават.

https://www.djotex.com/
Виж целия пост
# 279
Здравейте! Необходима ми е нова фурна за лятна вила, няма да е ползвам толкова често. Попаднах на тази https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … 4?tab=featuresTab
Основно заради цената и функциите, но не знам какво е качеството й.  Опитът ми е с 15 год. Аристон, който има дупчици по  дъно вече. Чудя се дали да избера тази Тека или някой евтин Бош, тъй като от информацията, която получих тук, доста се предпочита Бош.
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 280
Здравейте! Необходима ми е нова фурна за лятна вила, няма да е ползвам толкова често. Попаднах на тази https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … 4?tab=featuresTab
Основно заради цената и функциите, но не знам какво е качеството й.  Опитът ми е с 15 год. Аристон, който има дупчици по  дъно вече. Чудя се дали да избера тази Тека или някой евтин Бош, тъй като от информацията, която получих тук, доста се предпочита Бош.
Благодаря ви!

Има защо да се предпочита Бош. Това е един от малкото западни производители, който сам си произвежда почти всички уреди. Евтините фурни Бош (серия 2) ползват техническата база на по-старото поколение фурни на фирмата, която се доказала във времето като надеждна и практична. Серия 2 се произвежда в Турция, в собствен завод на Бош, докато въпросната Тека е изцяло китайска разработка, която се доставя от Мидеа само се сглобява в Испания.

Виж целия пост
# 281


Има защо да се предпочита Бош. Това е един от малкото западни производители, който сам си произвежда почти всички уреди. Евтините фурни Бош (серия 2) ползват техническата база на по-старото поколение фурни на фирмата, която се доказала във времето като надеждна и практична. Серия 2 се произвежда в Турция, в собствен завод на Бош, докато въпросната Тека е изцяло китайска разработка, която се доставя от Мидеа само се сглобява в Испания.

Благодаря ви, кой модел бихте ми препоръчали на Бош? Държа лесно да се почиства. Втора или четвърта серия, има ли значение в материалите на самата фурна?
Виж целия пост
# 282


Има защо да се предпочита Бош. Това е един от малкото западни производители, който сам си произвежда почти всички уреди. Евтините фурни Бош (серия 2) ползват техническата база на по-старото поколение фурни на фирмата, която се доказала във времето като надеждна и практична. Серия 2 се произвежда в Турция, в собствен завод на Бош, докато въпросната Тека е изцяло китайска разработка, която се доставя от Мидеа само се сглобява в Испания.

Благодаря ви, кой модел бихте ми препоръчали на Бош? Държа лесно да се почиства. Втора или четвърта серия, има ли значение в материалите на самата фурна?

И двете серии са с добри материали и компоненти. Ето този модел е със самопочистване на всички стени, само дъното трябва да се почиства с препарат, и не е много по-скъп от гореспоменатата Тека:
https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … BF154ES0/p/703310

Моделите Бош с пиролиза са по-скъпи, цените им започват от 500 евро, така че преценявайте според бюджета и желаните допълнителни екстри. Има модели със сензорен панел, както и класически с копчета:
https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … BA572BB4/p/654647
https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … BA574BB3/p/653639

Ако пък търсите бюджетна фурна с пиролиза, вижте тази Електролукс - в момента е на добра цена (380 евро):
https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … OF4P06BK/p/653978
Виж целия пост
# 283


Благодаря ви, кой модел бихте ми препоръчали на Бош? Държа лесно да се почиства. Втора или четвърта серия, има ли значение в материалите на самата фурна?

И двете серии са с добри материали и компоненти. Ето този модел е със самопочистване на всички стени, само дъното трябва да се почиства с препарат, и не е много по-скъп от гореспоменатата Тека:
https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … BF154ES0/p/703310

Моделите Бош с пиролиза са по-скъпи, цените им започват от 500 евро, така че преценявайте според бюджета и желаните допълнителни екстри. Има модели със сензорен панел, както и класически с копчета:
https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … BA572BB4/p/654647
https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … BA574BB3/p/653639

Ако пък търсите бюджетна фурна с пиролиза, вижте тази Електролукс - в момента е на добра цена (380 евро):
https://www.technopolis.bg/bg/Furni-za-vgrazhdane/Furna-za-vgraz … OF4P06BK/p/653978
Благодаря, ще ги погледна!
Виж целия пост
# 284
Здравейте! Харесала съм си този модел фурна, Gorenje GO66E Pizza350С. Дали има някоя мама, която я използва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия