Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 99

  • 55 582
  • 741
# 585
Аз мога да препоръчам тази нощна маска https://www.notino.bg/belif/aqua-bomb-sleeping-mask-intenzivna-k … -nossh/p-16325126 Не е по темата за козметика от ДМ и Лили, но е наистина добра Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Това все едно аз съм го писала. Имам маски за два живота напред, само време не.
Поне два пъти седмично гледам обаче да правя маска.
Виж целия пост
# 587
Новата спирала на Мейбълин тюбинг ли е?
Виж целия пост
# 588
Пилинг маска (под формата на серум/крем) - 1 път седмично
Хидратираща може всеки ден, обичам шийт маски.
Почистващ (най-вече ползвам от Зоя - спирулина и зеолит) - 2 пъти седмично.
Виж целия пост
# 589
И аз съм събрала много шийт маски и постоянно купувам. Сега започнах поне по три пъти в седмицата да си правя. Понякога ги комбинирам първо почистваща и после хидратираща.
Харесвам нощната маска на Uriage https://makeup.bg/product/368736/. Кожата става много свежа на сутринта и има видим ефект при честа употреба.
Виж целия пост
# 590
Никога не съм ползвала маска за лице.. Какъв е смисъла й, какво трябва да очаквам? Нещо като по-богат крем за лице ли е, или замества крема? Никога не съм се интересувала, иначе съм ги мяркала пликчетата им в магазините
Виж целия пост
# 591
По принцип маската не замества крема.
Освежават лицето видимо. Пробвай. Миша са страхотни.
Виж целия пост
# 592
Има различни. Като лист маски, крем маски, пилинг маски. Ако знаеш от какво имаш нужда може да помогнем. Иначе лист маските или шийт маски са хидратиращи масово.
Виж целия пост
# 593
Виж целия пост
# 594
Здравейте, един малко по-различен въпрос. Търся си качествена пинсета, дори тези на Титания не ми вършат работа вече...
Виж целия пост
# 595
Черните пинсети от магазините за левче са страхотни, много по-добри от тези по аптеките. Последно си взех резервна от китайски магазин.
Ето тези:
Виж целия пост
# 596
Има различни. Като лист маски, крем маски, пилинг маски. Ако знаеш от какво имаш нужда може да помогнем. Иначе лист маските или шийт маски са хидратиращи масово.
Кожата на лицето ми е нормална. Към какви маски да се насоча. Бих искала да опитам. С отмиване ли, като лист маска ли? ... Никакви познания нямам тук..
Виж целия пост
# 597
Пробвай някоя лист маска на Миша за начало. Аз си измивам лицето, поставям маската и я държа, докато не попие целия серум от плата в кожата. После НЕ измивам лицето веднага, а чак на следващата сутрин.
Виж целия пост
# 598
Черните пинсети от магазините за левче са страхотни, много по-добри от тези по аптеките. Последно си взех резервна от китайски магазин.
Ето тези:

С тях съм и аз, най-любими са ми.

Маските да. На чисто лице, слага се, изчаква се времето, после може да втриеш останалото от пакетчето в ръцете, шията. Аз си слагам после нощен крем отгоре или серум и заспивам.
Но не стават за под грим, тогава трябва да отмия продукта от маската.
Виж целия пост
# 599
Здравейте, един малко по-различен въпрос. Търся си качествена пинсета, дори тези на Титания не ми вършат работа вече...
BMax от Ремедиум са много добри. Не колкото черните от магазините за левче (действително най- добрите пинсети), но се доближават. Дори на Солинген последната, която си взех, беше потресаваща и нищо не захващаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия