Аранжиране на маса - 10

  • 25 366
  • 232
# 15
Коледна трапеза в нюансите на красивото синьо. 🤍🩵💙🤍🩵
За мен един от най-впечатляващите и стилни цветове.
🤍🩵💙🤍🩵💙🤍🩵💙🤍🩵💙🤍🩵








Виж целия пост
# 16
И от мен една скромна маса









Виж целия пост
# 17
Много сладка е масата с медените къщички.. направо да му се прияде на човек BlushGrinning А рънърът от последната маса е страхотен, Янче! Прекрасна подредба Blue Heart

Ха! Я.. имаме си разнообразие: Гея Hug Уютна, приятна, празнична маса! Чиниите са много красиви! И пръстените за салфетки Heart Eyes А защо всичките 4 свещи? Тази вечер ще палим трички:

ilex_cveti_7a by Dimitrana S, auf Flickr

Виж целия пост
# 18
Гея, чудесна маса. Дими, и твоята е прекрасна в типично коледни цветове.
От мен днес маса с каре:










Виж целия пост
# 19
Благодаря ви!
Дими, знам, че са само три, но аз имам коледен венец и на него са три. За масата просто, за повече светлина запалих четирите.
Много красиви маси сте подготвили отново! Heart
Виж целия пост
# 20
Новата трапеза блести в злато и шишарки. Дори сервизът за хранене е с шишарки.
Първо масата наредих с основа масленозелена покривка, но не ми хареса, защото при прането незнайно защо нещо се е повредила и седи като неизгладена. После пренаредих масата с основа златна покривка.
Качвам и двата варианта. 🙂
💛🤎💛🤎💛🤎💛🤎💛🤎💛












Виж целия пост
# 21
Още една коледна трапеза в синьо:












Виж целия пост
# 22
И от мене в синьо Grinning и сребристо:



einfachblau25_5a by Dimitrana S, auf Flickr

Виж целия пост
# 23
Вие момичета за всякакви празници сте готови направо, нали е Ханука, традиционната украса е в синьо и сребърно. Много красиво и любима комбинация Heart Eyes

Днес вечерта пристига дъщеря ми, а утре синковеца, така че и аз ще започвам с красивите маси. Иначе за нас двамата не ми се занимава, но като си дойдат децата си е друго. Засега съм пуснала коледните чинии да се заплакнат в миялната
Виж целия пост
# 24
Коледа в оранжево











Виж целия пост
# 25
Бърза маса за гладни дечица



Подложните чинии изглеждат оранжеви на светлината, но всъщност са тъмно червени



Тук май се вижда по-добре

Виж целия пост
# 26
Бърза, но красива, Туната!

А от мен бяла коледна трапеза 🤍🤍🤍🤍🤍
Отдавна исках да подредя маса с тези стъклени купички, които са ми подарък от една колежка. И сега им дойде редът с бялата маса. Оказа се, че прозрачнато стъкло стои много нежно и елегантно. А в комбинация с бялото, се превръща в една зимна приказка на масата. ❄️❄️❄️

Честит Игнажден!

(Всичко е бяло, само на тишлайфъра има малки сиви снежинки и на калъфките малко сребристо за да не е прекалено бяла масата🙂)












Виж целия пост
# 27
Вълшебници сте, момичета!
За такива маси, мога само да мечтая!
Браво!
Виж целия пост
# 28
Много красиви аранжировки. Браво!
Коледа и коледния дух оживяват
Виж целия пост
# 29
А днес коледна трапеза с лешникотрошачи:














Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия