Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Декемврийска вещерска и спортна

  • 58 179
  • 1 650
# 225
Аз лягам...
И нашите са от Юск.
Виж целия пост
# 226
За НГ имам удобни обувки на високи тънки токове, дълъг нов черен свободен панталон. Обмислям шукар пайетен топ да си намеря и оувърсайз сако. Имам някакво черно такова, или ново. Ако ще ходим, където сме канени, де.
Виж целия пост
# 227
Тарт, дали не сме купили еднакви май? На мен са ме много удобни. Едни такива на раета.
Е тази е


Виж целия пост
# 228
Не са едни и същи.
https://jysk.bg/spalnya/vuzglavnici/s-poliesteren-pulnezh/vzglav … 0-kronborg-svalia
На Юск стоките за спалня са ми топ. Матраци, чаршафи, протектори,възглавници.

Моят тоалет за НГ пристигна. Тили, внимавай! 🧐 Шукаритетна сатенена пижама с тигрови шарки. Май ще допълня с нови агнешки пантофи. Толкоз.
Да се покажете, да ви се порадвам.

Бър, и двете боти хубави!
Виж целия пост
# 229
Ай, Сири!!! 😍 Одобрявам! Ама давай и ти- и снимки, и сайт, моля! 🙏 Сериозна съм!
Да преценя дали няма с това да се върже. 🤣



И да убия всичко детско у всички в нощта на Казино Роял. 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 230
Тили, тия не стават.
Нещо такова кифленско

За таз пижама https://avangardshop.bg/2401678-8
Виж целия пост
# 231
Въх, въх, убиФте ма Simple Smile Фешъм мадами сте вий, пък аз днес насмалко да си купя пижама с Гринч Joy
Виж целия пост
# 232
Ченкю!
Аз, не зная защо, си я представих в кафяво.
Между другото, няма- няма, пък отворя взаро- то и започвам да се чудя на една леопардова красота. 🥰

Мъж под ръка ли казах, че имам? Имах, за кратко. Отиде на някаква вечеря, която аз си спестих в последния момент и сега се чудя да си пускам ли ИВ, или да го чакам. 🙄

Бърде, след полунощ (или поне няколко часа след това) всички се превръщаме в Пепеляшки. 🤣
Виж целия пост
# 233
Цветът е по - кафяв на живо.
Виж целия пост
# 234

Уау, Сиросе, синхронно пускане на пералня ли ще има? Laughing
Виж целия пост
# 235
Добро! Айде, петък...


П.п...Арти, това последното не го схванах Thinking
Виж целия пост
# 236
Добро мъгливо и дъждовно утро от мен!
Виж целия пост
# 237
Добрютро Simple Smile


Голямо пазаруване му удряте!Много хубави неща.Ние на НГ ще сме у свекърите,аз ще търча след детето.

Петъъъъък е.Още две седмици.


Спорен но спокоен ден днес!
Виж целия пост
# 238
И от мен добро дъждовно утро!
Виж целия пост
# 239
Добро.
Разглобена съм и нос запушен. Намествам си чакрите. 🧘🏻
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия