Кралски работи и клюки - декември 2025

  • 76 207
  • 1 247
# 375
Пипа подкрепи сестра си след завръщането на Уимбълдън, после на Коледния концерт. Сега Катрин е укрепнала,така,че е нормално да придружи мъжа си. Формулата не е само автомобилно състезание. На нивото на Матюс е срещи на големия бизнес,та не е чудно да е придружен от съпругата си.  Стабилното семейство придава допълнителна тежест на парите, особено ако си женен за сестра на бъдещата кралица на Великобритания,до която мечтаят да се докоснат мнозина.
Виж целия пост
# 376
Тоя шал през кръста на Максима разваля хубавия тоалет.
Иначе и панталона и блузата много ми харесват.
А и тоя кръст да го махне Simple Smile покрай шала не му бях  обърнала внимание
Виж целия пост
# 377
Тоя шал през кръста на Максима разваля хубавия тоалет.
Иначе и панталона и блузата много ми харесват.
А и тоя кръст да го махне Simple Smile покрай шала не му бях  обърнала внимание
То май си е част от панталона, шала?

Тази неделя  Изабела пали свещта.
Очарователна, слънчева, прекрасна Изабела. Уют, топлина и празничност и една красива и лъчезарна млада дама в очакване на празниците..
Виж целия пост
# 378
Страхотна е монегаската коледна картичка. Много красива обстановка..

Тази Габриела как разцъфна..Жак си е чаровник от по-малък. Чудни са.Heart
Много са им коледни винаги
Тази е много красива! Шарлийн изглежда чудесно, роклята (ако е) е страхотна!

Честита да е принцесата на Оранж!
Виж целия пост
# 379
Страхотна е монегаската коледна картичка. Много красива обстановка..

Тази Габриела как разцъфна..Жак си е чаровник от по-малък. Чудни са.Heart
Много са им коледни винаги
Тази е много красива! Шарлийн изглежда чудесно, роклята (ако е) е страхотна!

Честита да е принцесата на Оранж!
Рокля е, тъкмо одеве я гледах. Наистина е страшно красива и празнична с  фин блясък и много й отива. Изглежда едновременно царствена, но и нежна и женствена.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 380
Харесва ми и с колана.
Габриела каква е сладка малка принцеса ❤️
Хубава и празнична снимка на Изабела и много ми харесват златните кантове по вратите 😂
Виж целия пост
# 381
Експертът по четене по устни Никола Хиклинг разгледа кадрите от дипломатическия поздрав от името на казино Betfair, разкривайки, че принцеса Кейт и първата дама са обсъждали скорошното преместване на семейство Уелс във Forest Lodge в Уиндзор.

„Чудесно е да чуя, че сте се преместили заедно в нов дом“, каза Бюденбендер, след като четиримата си стиснаха ръцете, според Хиклинг.

„Съставяме някои табла за настроение за стаята и ще започнем след Коледа“, каза тя на първата дама, според четеца по устни.

„Можете ли да ми изпратите снимки, когато са готови? Ще се радвам да видя резултата“, попита първата дама, на което Кейт се съгласи с усмивка.

Принц Уилям беше малко по-практичен относно последните промени, признавайки на президента, че „преместването е било доста предизвикателно с елементи на обрати, но се справяме с него“.
Виж целия пост
# 382
Mood board не са табла за настроение ами едни семпли, когато декорираш нов дом, да напаснеш цветове, текстури- например тези пердета с този килим, явно се занимават с декорацията сега.
Виж целия пост
# 383
Снимката на Катрин и Уилям преди държавния прием не е ли от вече новия им дом?
Виж целия пост
# 384
Пишеше някъде, че са се преместили вече, предния месец, нещо мрънкаха хората, че заради тях затворили близкия парк за деца от съображения за сигурност.
Виж целия пост
# 385
Явно не са се преместили още, щом тепърва mood boards си правят.
Виж целия пост
# 386
Е те едва ли се настаняват в имот на замазка, като нас, сигурно просто сменят интериора.
Виж целия пост
# 387
Без да съм бъдеща кралица и аз не се настанявам в имот на замазка. Предполагам има дребни неща в интериора, които добавят.
Виж целия пост
# 388
Ако изобщо този експерт по четене на устни е разбрал какво си казват 🤷🏻‍♀️
Виж целия пост
# 389
Може спомени да си разказват, то цял живот нещо променяме , освежаваме, картина, перде, масичка, разместваме. Да им имам проблемите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия