https://www.youtube.com/shorts/6h4POqtAbag
Кралицата на сълзите скоро ще направи 2 години от излизането си на екран. Не знам какво не е наред между тези, но той вечерта на излъчването на първа серия вместо да я гледа с екипа, знаем колко са важни тези моменти, от тях се пускат кадри за радост на феновете и моментите са наистина специални, нещо което си го работил месеци с тези хора, а той е отишъл на концерт на АйЮ, а тя имаше и втора дата за концерт в Сеул... След дни, на 16.02 е и рожденият му ден, съответно и годишнина от смъртта на Ким Се Рони, вече започнаха да пускат възпоменателни видеа, дано не се превърне в ден и на поредната хейтърска акция срещу Звездю. Може би е добре че датата почти съвпада с китайската нова година и повечето ще са заети да пътуват и приемат гости, но вероятно няма да му се размине не датите когато гръмна скандала и премиерата на нейния последен проект на НФ....
Вчера излезе новина че Ким Хе Юн води преговори за сериала "The Miracle of the Namiya General Store" (Чудото на универсалния магазин Намия“) където главния ще е Ли Че Мин. Доколкото разбрах ще е по много популярен японски уебтун. Някои дори вече и честитят, та не съм сигурна дали новината вече не е потвърдена. Всеки път като ми излизаха техни видеа с Ломон си казвах е не можеше ли с друг младок, примерно Ли Че Мин, или Мун Санг Мин, явно някой някъде все пак ме е чул
Агенцията му Варо ентъртеймънт е и Сокчовата, знам че харесват Хе Юн, защото я лайкват, пожалаваха и успех с настоящия и проект, агенциите обикновено не правят такива жестове за чужди подопечни, а тези вече няколко пъти... Варо ще са и копродуценти на новия сериал, не се съмнявам че одобряват идеята за партньорство на техния човек и Ким Хе Юн. Когато тя се оплака в анонс на You Quiz че с нейния ръст и е доста трудно по кастингите, признавайки за пръв път че е 158 см, само часове по късно от Варо пуснаха видео което вероятно нямаше да види бял свят, защото беше снимано в подземния паркин на мястото където бяха наградите на МВС цели 3 седмици преди това на 30.12 а там акцентът със Сокчето беше другаде. Но въпросния откъс се появи точно навреме спрямо другото видео, УСокчо и Ли Че Мин пък се оплакваха че можело да са като жирафи, но не им било лесно с този ръст (удраш си главата в някоя каса, трябва да внимаваш да не паднеш през някой нисък парапет, или да прелетиш на съседния ескалатор, като играеш баскет просто вкарваш топкатаа докато стоиш под коша и не ти е интересно, или някои уреди във фитнеса не са ти по мярка и накой трабва да ги настрои като за теб
) . Някак много сходно беше и като време когато се появи тяхното видео и като тема за ръста пак в стил и на нас не ни е лесно
Съобщението че Ли Че Мин ще се снима в този проект се пови преди 2 седмици.С тези повторения прилича да е нейна идея- със Сокчо, Ли Дже Ук и с Ломон
https://youtube.com/shorts/p5VZVZIEw4A?si=Ib-lvZKPic-hP_at
Вчера от Нетфликс са съобщили че датата на сериала на Ча „Чудодейни глупаци“ обявена по-рано не е била окончателно утвърдената (че кой ги е карал да я обявява като не е сигурна) и вероятно премиерата няма да е за средата на май. Дано не се повтори Зездювата история с Дисни.
Тук колежката му Пак Ън Бин е много симпатична, в Адвокат У Йонг У никак не можах да продължа след първа серия. Даже и нея я изгледах с 3 почивки общо ми отне към 3 часа и се отказах...



А тя ще се снима във втората част на Адвокат У Йонг У, в момента били на етап предпродукция.
Чудя се какво се случи онзи ден на летището, че на Сокчо му се наложи да прави такава чупка в кръста за журналистите. Пишат че са настоявали упорито да махне маската, а той също така упорито е отказвал и поклона е извинението. Десетки пъти е бил на летището с маска, но защо това се случва точно сега когато всички ползват маски в това грипаво време. Умуват болен ли е бил, дали заради това е отказал, този път беше я сложил почти до очите си, та може би да е имал друга причина, примерно прясна козметична процедура, на другия ден на откриването на магазина всичко изглеждаше нормално.


.
. Отделно ни показаха как се развива и връзката между приятели. И едно сладко кученце ни показаха. И връзките и взаимоотношенията в различни семейства ни показаха. Не бих отказала нито една от историите и някак всичките си бяха на мястото. Нямаше изявен абсолютно отрицателен герой, имаше един с поправими недостатъци. Така да се каже, дадоха ни да се разбере, че има и лоши, но без да им бъде отредено съществено участие в сериала. С други думи ми станаха мили всички герои от основния и поддържащия състав, и техните истории. С най-голямо удоволствие на този сериал бих му направила не само повторка, но и потретка, ако имам нужда от нещо ненатоварващо и разведряващо, след чието гледане светът ти се струва по-прекрасен и даже ти самият се усещаш лек като перце.
Сценарият е гонил друг "възел" - приятелството.
не знам как ще е нататък, но започва забавно
. Споделяла съм някъде преди месеци мнения. Сега чакам с нетърпение Учебна група 2

