
И аз идвам с Хе Юн - слагам целувката им зад кадър с Ломон, за която писа Бел.
https://youtube.com/shorts/xBmqysZqUQk?si=q3F4rp1qYzCva35I Получи се забавно като не по сценарий изпусна чантата си, а малкия между другото доста се раздава. Покрай кака се отрака

Сладка двойка са, но никаква химия не долавям помежду им и честно казано Гумихото бих го догледала заради голямото чакане. Ни сюжет, ни романтика, ни ефекти - нищо завладяващо.
No Tail to Tell, бг суб https://m.ok.ru/video/c47654809
Докато чакам следващите епизоди с превод загледах и Dynamite kiss. Предвидима история, но приятна и лесносмилаема. Различен прочит на Пепеляшка... С "принца" си бяха взаимноизгодни, набързо се харесаха и без много да му мислят преминаха по същество.. буквално от вратата за краката. 😝 Но преди полунощ нещата се объркаха и им се наложи всеки да се върне в своя свят... Тя, за разнообразие освен онеправдана и затънала в дългове се представя за омъжена с дете, за да получи работата от която спешно се нуждае. Харесва ми.
Dynamite Kiss, бг суб https://playtube.tv/watch/%D0%B2%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D … t/79fXDDR7Lz5QYOL
Не се задоволих с два сериала, подхванах и трети - Our Universe. 🤪 Хвана ме за гърлото и ме разплака началото - приемаме нещата в живота за даденост, прибързано изричаме неща, които не мислим и премълчаваме други. А то самото ни съществуване е толкова крехко...
Малкия е сладурче. Съгласна съм с Бел, че предвид възрастта му трудно, че дори и невъзможно е да го накарат да изиграе каквото и да било и по-скоро са ги напаснали някак реакциите му. И все пак добре се е получило. Към главната двойка също нямам забележки. Очаквам да заприпкат еднорози.
Our Universe, бг суб https://playtube.tv/watch/%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B0%D1%82%D0%B0-% … t/rWQHIjwVZDVyzaT
), че имах същата предубеденост при корейските римейк-и!
Затова с 3000% съмнение изгледах "Определен да оцелее". Грешах, и то много-о-о-о!






Уин,
Бел,
Дани,
2в1,
Роце,
Рудуду,
Криси,
Alya,