АС и други романтични К-драми - тема 15

  • 19 781
  • 628
# 330
И аз с тази новина идвах, един от най-очакваните сериали тази година вече е на екран, а Джису е принцесата на Диор и в момента и се радват в Париж.
Песента с която е озвучено видеото май е от новия албум на Блекпинк
https://www.youtube.com/shorts/RgrOPMZo8aM

Някой отбеляза че като отидат към Париж, или Милано много бързо придобиват западни маниери на поведение, пък корейското егио почти го спестяват
https://www.youtube.com/shorts/tNMhts3Rkdk

В друго видео някакъв невъздържан дъртак плъзна ръка по голата и предмишница и тя сложи ръка върху неговата, уж като приятелски жест, ама по-скоро да ограничи движението .. Настаниха я до Ана Уинтър, гуруто на ВОГ, дето една нейна дума е достатъчна да въздигне, или провали някого в модно отношение.

От представянето на Boyfriend On Demand (Гадже по поръчка) пред медиите преди няколко дни.
https://www.youtube.com/shorts/YZZY2_OL0Vc
https://www.youtube.com/shorts/aYDJ5q3ZgOU
https://www.youtube.com/shorts/jzGNNkxYJ3U

Тази сутрин попаднах на статия за азиатските посланици на модната седмица в Милано (че пак ли има, от предната няма и 2 месеца) ставаше въпрос за тайландски, корейски и китайски, но преобладаваха основно тайландски имена, подчертаха че модния бранш разчита основно на лицата си от югоизточна Азия и че трафикът в мрежите е 73%  за тях, като всичко свързано с тях и присъствието им на събития на луксозни марки става вирусна новина.

Най после представители на МВС са потвърдили в Xports News че има дата за премиерата на "Съпругата на принца от 21 век" и тя е 10 април. Преди малко повече от месец новината от същото място беше че премиерния епизод ще се излъчи на 3-ти април, но пък се случиха размествания в графиците на телевизиите заради лунната нова година и прескачането на седмица без сериали, съответно и по МВС в седмицата предхождаща празника е имало спрени сериали. Предния път пишеше че сериалът ще се излъчва в късния тайм-слот 22 ч, а сега няма потвърждение за предишната информаци. Накратко излъчванего в петък и събота си остава, но графикът е изместен със седмица по-късно. Откак следя такива новини, за този сериал конкретно не се спряха, сякаш 2 различни екипа пускат новините и единия не знае какво е пуснал другия - кажат едно, пък после го променят, дори продуцентската компания от първоначалния вариант Какао ентъртеймънт до миналия април, сега надписите илизат с Какао ентъртеймънт- Дисни+ и датите за започване  на снимките много се забавиха, срока който публикуваха миналата година, че ще бъде излъчен в последното тримесечие на 2025 също не го спазиха. Дано чакането да си струва.

Изгледах 9 и 10 серия на Нашата вселена, нямам много за казване, доста скучно беше, 9та цяла серия я разтягаха с неща стносно миналото на ГГ, едно безкрайно отегчително говорене диалог, или по-скоро монолог пред приятел и така отиде към повече от 15-20 минути, като и нататък пак имаше съжаления и самообвинения, спокойно можеха да сгъстят всичко това до общо 15-20  минути за цялата серия.Така или иначе, хванах мишката, напоследък за да я хвана малко ми трябва и тука така се получи. Следващата 10та серия ми идваше да кажа едно алелуя, че главната най-после призна на главния че го обича и вероятно в този контекст най после извозването и от другия ще спре, че то половината сериал се снима в неговата кола.

Едно изказване от Минка като за петък, даже малко е прекалила и е отишла къмсъбота след полунощ Joy Прозвуча ми като да е подценила колегата си Уи Ха Джун за романтичните сцени.
С водещия на токшоуто и колегите и от сериала, думите и са в цитата под снимката


Когато разговорът се насочи към романтика, Пак Мин Йънг отбеляза: „Ви Ха Джун каза, че не е правил много романтични сцени. И че това е втората или третата му сцена с целувка в кариерата. Аз съм правила много романтични сцени и се шегувах с него, казвайки: „Ти си почти начинаещ в това!“

Но веднага щом камерите започнаха да работят, всичко се промени. Пак Мин Йънг продължи: „Веднага щом снимките започнаха, той просто поглъщаше устните ми! Трябваше да изглеждам объркана и наистина изглеждах. Как може някой да направи това за трети път? Това вече е „екшън““, думите ѝ предизвикаха смях.

На шегата на водещите дали е учил целувките в YouTube, тя отговори: „Ха Джун има пълни устни и голяма уста.“ „Усещах се сякаш устните ми мигновено се всмукват в бузите ми. Ще видите сами, когато гледате. Беше интензивно!“


Като за петък- красиви и необвързани, става дума за официално, пък иначе кой ги знае какви са върнати  Joy  
https://www.youtube.com/shorts/CRrE0ibkFsk

Джуно
https://www.youtube.com/shorts/dW4RH_j-aVU
Виж целия пост
# 331
Професии или предходни занимания на някои от актьорите/актрисите
https://youtube.com/shorts/UYb7Ii3uftU?si=PbL8Dbp70kuY9-Xhttps://
Виж целия пост
# 332
И така, Минка най-после някой много "интензивно" да я нацелува! Joy Само ми се струва, че не се оплаква, а се хвали...Stuck Out Tongue Winking Eye Новак бил, видиш ли...?! Хахаха!
"Сияние"/Still shining - пусна новите 2 епизода( засега на автопревод) и довечера ще ги погледна.
Дилраба беше блокирана няколко дни в Дубай или Абу Даби заради военните действия и не можа да стигне Париж. Едва ли е нарочно, но как може целия й екип да е с директен полет, а тя - сама?! Слава Богу, успешно се е прибрала в Китай!
На мен "Нашата вселена" не ми е скучен, малко е по-обстоен, т.е., от Русе до Варна трябва да мина през Пловдив. Но...важните неща не винаги идват светкавично, да разпознаеш "твоето" понякога се иска време. Затова 3-то колело / Бившият е точно на място! Мое мнение.
Виж целия пост
# 333
И така, Минка най-после някой много "интензивно" да я нацелува! Joy Само ми се струва, че не се оплаква, а се хвали...Stuck Out Tongue Winking Eye Новак бил, видиш ли...?! Хахаха!
И на мен Joy

Изгледах 2 серии на Boyfriend On Demand (Гадже по поръчка) и нещо не ми беше точно, прекалено много фантастика, тип виртуална реалност. Като жанр бих могла да дам пример с комиксите и виртуалната реалност във  W със Суки и Хан Хьо-Джу, но пък там беше паралелен свят, а тук не е, т.е. примерът ми не е съвсем удачен,  сюжетът е много по лек, но е най-близкото за мен като сравнение на нещо подобно като жанр, но не и като история. Първото гадже хич не беше мой тип, някъде съм гледала актьора и преди, но съм любопитна за второто, там актьорът ми е по-симпатичен, развитието с новото гадже ще е в трета серия. Хем не е точно моето, но пък и не съм хващаала мишката, някак върви бързо.

Бойфренд по запросу – 1 серия
https://news1.mydoramalive.com/dorama/boyfrend_po_zaprosu/series1/
Виж целия пост
# 334
Редактирано!
---------------------------------------


Обичам разни кулинарни предавания и сега гледам първото нашенско издание на "Моята кухня е номер едно", та съм загърбила нета със сериалите. Само си довърших един от първите риалити формати на BTS снощи.
А днес денят е прекрасен за освежаваща разходка на пролетното слънце, или просто за сладка отмора на тераска с кафенце в ръка, вместо висене в нета. Laughing
Всичко да ви е топ! Hug

---------------------------------------------------
Шин Мин А и чантата ѝ за W Korea.

Виж целия пост
# 335

Честит да ни е празника,момичета!
Да сме здрави, за да се радваме и на най-малките нещица, които ни поднася живота!
Например:
Мъжът ми ме пита:
М : Какво искаш за 8-ми март?
Аз: Нищо!
М: "Нищо" с карта или "нищо" с кеш?
Аз:.../мълча/ "Нищо" с карта...И "нищо" кеш!
Такива сме жените! Сърдим се единствено и само за 5 причини:
- за всичко
- за нищо
- защото Да
- защото Не
- и защото така! Blush
Виж целия пост
# 336


Аз изгледах и 4та серия на Гадже по поръчка, в нея се пови Джей Парк, май от 2РМ. Машинката която използва главната за виртуалната реалност и праща различни варианти, като от някои гледа да се отърве веднага, други и спират дъха, ама като стане сложно и примерно се озове в ситуация да е стюардеса в отвлечен самолет, въпреки готиния и спасител него го спря от участие. Серията завърши с красив лекар нейн шеф, тя стажантка и варианта и хареса. Като за последно  разбра че има и по-специална версия на "доставка" и съм любопитна какво ще си поръча ако реши да плати абонамента от един млн. вона за концерт пожелание, а не каквото и прати редактора на системата Joy Засега любимият и образ го показаха във втора и четвърта сери, в ролята е Со Ин Гук- първата и любов от университета Във виртуалната реалност във втора на някакъв боен спорт го смля от бой. Името му лесно запомних- Ън Хо, защото с това име 12 серии гледах героинята на Ким Хе Юн  в От днес аз съм човек, значи минава и за женско и за мъжко име. Засега неприятен ми беше само онзи от първа и втора серия, мързи ме да ходя да го трся как се казва, ама едни очи разположени едно до друго и физиономията му благодарение на тях и веждите му  ми беше доста зловеща, отделно намацотената му с гел прическа, пък идеята на романтиката е дамата да можеш да зарови пръсти в нечия хубава коса, а това беше направо гнусно подгизнало с каквото го бяха намазали.

Героината в университета в момента в който се опитва да привлече вниманието на първата си любов Со Ън Хо
https://youtube.com/shorts/wt6-h15XZkw?is=izhE8wbACdioYcVB

с терориста който е бял и спасителя
https://www.youtube.com/shorts/Spx8wKJP_lY

Джису не е нито по-зле нито по добре от повечето актриси които съм гледала, възприемам я нормално, виждала съм някои дето са много по-зле.

Като я споменах Хе Юн, вчера имаше една след друга за един ден 2 фен срещи, беше много сладка, със страхотни рокли, и другите и визии също бяха много сладки.  Изпя една от песните от Замръзналото кралство, слабичък гласец, но пее вярно, за сметка на това пък в танците е добра.

Танца и е на песента и хореографията на хита на ILLIT “Not Cute Anymore“
https://www.youtube.com/shorts/NHFyRMc1pIk
https://www.youtube.com/shorts/kLzUMBJcXlI

За финал е поздравила публиката си с настъпващи утре международен ден на жените, пожелавайки неща подобни от надписа на картичката на Профа.
И двете рокли които много ми харесаха, жалко че не поподнах на качествени видеа в цял ръст, много ги бива да изтъпанят отпред по средата на екрана някакви безсмислени емотикони и надписи дето да скрият и без друго малката картина.
Денят на розите и лалетата и маргаритки не донесох, но нося красивите женствени  визии на ХеЮн, тъкмо да  дръпна Марги за клавиатурата да  каже продължава ли да гледа От днес аз съм човек.
https://www.youtube.com/shorts/msbIGwdx56U






Попадна ми и видео от предварителната прожекция на хоръра на Хе Юн чието представяне пред медиите беше преди няколко дни, малко по назад я бях донесла от там с един красив костюм от 3 части. Водещата не предстнавянето пред медиите не пропусна да спомене Сон-Дже (каза и че преди имала Сон-дже, а сега имала Сонбе- визираше старшия и колега във филма и всички прихнаха) Та започнах да разказвам че  се смях на кадрите от предварителната прожекция, камерата ги снимаше как мъжете подскачаха и силно крещяха на всяка страшна сцена, а тя без да третне, дори им шъткаше на пъзльовците да са по-тихи, а те до следваща сцена и пак оооо, ааа, неее Joy Миналия април УСокчо на една от своите фен срещи каза че се налага да свикне да гледа хоръри и че не можел сам- това се случи само седмица преди агенцията на Хе Юн да обяви че тя ще се снима в хорър, т.е. той вероятно имаше предварителна информация, защото като не обичаш някакъв жанр не го гледаш, дори не го споменаваш, камо ли да свикваш с него, ама щом се налага както той каза ... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 337
Един от най-очакваните сериали, за мен се оказа много шум за нищо, така се омотах кое реал, кое виртуал, че позагубих нишката, вероятно защото имаше моменти в които екрана гледаше мен, а не обратното докато съм мигвала за по-дълго. Тя и главната се замота, кое къде го среща, ама от кьопав сценарий няма как да излезе шедьовър. Хубав- лош, някак стигнах до финала... Очакванията вероятно са заради Джису и многото специални участия на популярни актьори, самата история обаче беше слабичка. Джису може би  по-статична и с по-малко емоция, а историята като не предлага много, няма как да стане някакво чудо, нападат я доста. Тези дни я награчиха и че не участвала във вариететни програми с партньорите си от сериала, била незаинтересована и високомерна.
И този сериал беше рекламиран като ромком, а единствената сцена на която се смях на глас беше в пета или шеста серия. Знам също че хубава комедия се прави по-трудно от хубава драма, та в това отношение нямах особени очаквания.

Сстрахотен плакат на Съпругата на принца от 21 век е пуснала днес АйЮ в профила си в социалните мрежи, друго спрягано като едно от най-очакваните заглавия за 2026. Странно е че никой не използва официалното обявено от Дисни преди 3-4 месеца заглавие Перфектната корона.
Виж целия пост
# 338
Бел, изоставам с От днес съм човек, чакам епизодите с бг превод.
Ти беше донесла романтиката, аз да сложа зад кадър. Много сладки, забавляват се и на него определено не му липсва желание да се раздава, но... нещо не достига. Пък каквато е крехка на всички от мъжки пол явно инстинктивно им идва да я защитят, та и Ломон не прави изключение.Stuck Out Tongue Winking Eye
https://youtube.com/shorts/U5ZihoOjrZ0?is=ujjtdRLGz3Kb4iGF
Оправи ли се проблема ти с Шортс?

От доста време не бях влизала в Туитър и се отбих да се огледам за новини, но не улучих момента - нагледах се на кадри от Кралица на сълзите. Вчера са се навършили две години от пускането му на екран. Не се оплаквам, де. Този е сред сериалите, които при мен оставиха следа.

Страхотна музика правят корейците, припомних си популярните ОСТ през годините, но официалното видео към песента от Гоблин на Чаньол и Пънч няма настигане - наближава 566 млн. показвания. УАУ! Flushed Heart

Виж целия пост
# 339
Марги, мерси за датата на премиерата на Кралицата, аз го загледах мисля като излезе 3та серия, значи към средата на март. Оказва се миналата година хубава честитка за Звездолин по повод първата годишнина на 10.03 със скандала който съсипа кариерата му. До ден днешен онези ни едно от обвиненията си не могат да докажат, дори при наличието на 6 електронни устройства останали от дъщеря им, точно обратното, неговите хора доказаха  че семейството и блогъра са използвали ИИ за някои от твърденията с които го засипаха, осъди блогъра за обезщетение от 4 млн. долара  но какво от това, имуществото му е запорирано от банки на които дължи пари и Звездю прросто ще трябва да се нареди на опашката след банките.

Хе Юн и Ломон са много сладки, особено в последните 4 серии, там сюжетът се пораздвижи, но и ти си забелязала че липсва нещо. за мен това е  блясъкът в очите на главните, Сокчовите направо бълваха сърца, зад кадър дори повече отколкото в роля, което пък роди онези закачки на феновете "Защо Усок гледа по-влюбено от Сон-Дже?" и продължението от някакъв блогър, че Усок превърнал Хе Юн в жена Joy За езика на телата им да не говорим, аз такова нещо при други химици не съм виждала, та камо ли да очаквам повторение с Ломон, тя по принцип химията е рядко животно, мога д харесам сериал и без химия между главните, подобно на Тайната градина, ама поне историята да е добра. Младия колега има желание и бързо се учи, но е далеч от спиращ дъха мъж. За режисьора вече казах какво бездарно бедствие е, вмето актьорите, тика себе си на преден план. Още миналата година на кадрите от финалното парти с главните държащи по парче торта в ръка, загубения им рережисьор се беше дръннал помежду им. Някоизасипаха канала на сериала с коментари от рода на "човече ти сериозно ли, кой иска да гледа твоята физиономия, стой настрана, дайте ни нови снимки".... Като се сетя сега за представянето на Кралицата на сълзите  ни за момент не помня техния режисьор да се е тикал между главните, а имаше комичен момент докато Звездю и другия колега излизаха на сцената, та съм запомнила че никой не се тикаше между него и Ким Джи Уон по време на фотосесията, за АС пък дори не разбрах кой е, на представнето по наличните в интернет кадри въобще не излезе с тях, само актьорите, сещам се и за Ча и екипа на Прекрасен свят и там така режисьорът много дискретно само се надигна от мястото си щом си чу името,, поклони се леко и помаха с ръка , а за Бегача ми трябваше цяло разследване, да разбера кой е режисьорът, защото 3 месеца след началото на снимачния процес режисьорския екип е бил сменен с друг, на представянето пред медиите също го нямаше в картинките от сцената, само тоя идиот на "От днес аз съм човек" освен, че вървеше по петите на Хе Юн и почти нямаше чисти кадри без него, които да разпространяват феновете, на половината снимки е между главните и ги държи под ръка или прави сърца с тях Flushed
Едно видео почти идентично с твоето но са и оставили тази реакция преди поредния дубъл с целуване-  реакцията и сякаш пита "вие сериозно ли ме карате да повтарям това" Joy
https://www.youtube.com/shorts/jQi-jHqjck8

И какво рамо и заби след като си биха едо в стил дай пет🤣😂
 
и през повечето време го дърпа за ръкава ела тук, отиди там...
https://youtube.com/shorts/EfTs5sS3d44?is=_2kU5XovgZZlLQT_

Вчера излезе каста на новия филм в който ще се снима тя, казва се Гимназиален детектив. А я чака и нов сериал пак с по-млади колеги. Дано количеството не е за сметка на качеството.
https://www.youtube.com/shorts/ofj_pF9_geA

Много сладка беше на фен срещта онзи ден, попадна ми момент от видеостената зад нея като показа снимка от ранното си детство на която леля и я е сложила пред пианото, толкова беше малка, че краката и стояха доста по високо, изобщо не стигаха педалите, била на 4 годинки. Сетих се като разправяше в едно от видеата на списание ЕЛ че на 7 много настоявала да учи виолончело и я записали на уроци, но скоро се наложило да я отпишат, а Сокчо допълни, това което тя не каза, че вероятно е била по дребна от инструмента Joy Това ме подсети че съм виждала Ча с брат му пред пианото- две мъничета на 3, а другото бебе едва стоящо седнало но  блъскащи по клавишите колкото могат Joy

Днес от МВС са пуснали още кадри от Съпругата на принца от 21 век.




В синьо и червено изглеждат някак много домаашни - тя с небрежна опашка, той с прическа ала след баня. Опознаването и любовта ще дойдат след брака който ще е уговорен.

За песента на Чаньол и Пънч, попадне ли ми някое видео озвучено с нея не мога да се спра да го пускам, независимо какво има на него, просто слушам и така откак я чух за пръв път, има някаква магия в нея. Цифрата на официалното видео е много впечатляваща, но има и още няаколко видеа с по  няколко милиона, до към 20 млн гледания, та като се събере всичко не се знае що за цифра ще излезе Crazy

ПП Марги, не съм го оправила Шортс, то е нещо дето е трудна да се обясни с думи, моите мислеха че нещо си съчинявам, ама им показах и на тях и никой идея си няма защо става така. Сякаш системата някак ...хм се "изморява" о всяко следващо видео. След рестартиране на телефона се оправя, но не мога да го правя по някоко пъти на ден. Аз държа непрекъснато отворена страница с шортс за да не трябва да ровя отново и да я търся, сега започнах да я затварям и като видя че екранът се смалява спирам разглеждането и час по-късно се е оправило, ама е дразнещо ако ми се случи когато имам  желание и  време да да разглеждам. Каня се да направя скрийнове че така на думи не знам дали става ясно.
Виж целия пост
# 340
Младият колега има желание и бързо се учи, но е далеч от спиращ дъха мъж.
В синьо и червено изглеждат някак много домаашни - тя с небрежна опашка, той с прическа ала след баня.
И как Ломон да е спиращ дъха,като за едната сцена вместо да се по-добре на коляно,той направо стъпи на леглото,тя го подсетиха да се  коригира.
Да си призная точно с прическа ала след баня азиатците ми изглеждат доста по-симпатични,а не с техните вечно зализани коси,които доста ме дразнят.Вероятно затова и ми харесват повече с перуките в псевдо историческите,където често са и поразрошени.
Виж целия пост
# 341
Май всеки ден ще има новини от "Съпругата наа принца от 21 век", този път е нов трейлър и е зашеметянащ - има бал, генералски еполети, главната двойка танцува валс, първа целувка, главния попритисна главната на едно бюро, а по време на танца тя беше изплашена от вниманието и той и каза едно "Стой мирна" Joy Видях кон, но не се вижда главата на ездача, повече го показват в далечен план, имаше преследване с кола и малко кръв. Много интересно изглежда.
Впечатлена съм- пише тийзър-трейлър







Обаче и се сещам че критици се бяха произнесли за цеувката още в първа серия на Динамитната целувка, че корейците не обичат такива неща на толкова ранен етап от историята и това им провалило цялото сладко очакване, дано не мрънкат много за Сокчо и АйЮ, ако тяхната е още в първа серия или на ранен етап в следващите.

Рудуду, това на шортчетата от Марги и моето е репетиция и там пробват различни похвати, захвати, може да отидат много дубли, докато се разберат къде и как да стъпят, нние с Марги обичаме да гледаме бтс на сериалите, а Ломон е симпатичен, но  според мен чисто физически би стоял по-добре в някоя училищна драма, защото наистина не изглежда като мъж за филмиране. В коментарите към едното шортче пише че историята е скучна че мъжът е скучен... Като изгледала го мога да кажа че комедията която рекламираха толкова убедително че е комедия е такава само от към главната женска роля и то спорадично, отсреща ответственост комична няма.
За прическите в предното ми мнение бих могла да дам пример какъв тип коса ми харесва- примерно първата снимка където са двамата с АйЮтам косата на Сокчо  е хубава. Имитирането на мокра коса по долу със синия ханбок ако има повод за това-  басейн, след баня ОК, ама някде по събитие ми е неприятно за гледане, когато косата е напред изглежда като каска с клечки в очите, обърната назад е някакъв мазньоч приличащ на коса. Тези дни описах един такъв от първите 2 серии на "Гадже по поръчка", ми то да го е гнус човек ако такова нещо му се допре, камо ли да му се прииска да зарови пръсти в такава коса...бля  Joy.. Много ги харесвам когато са с малко по-дълги коси, особено ако са им хубави и гъсти. Сегашните корейски мъжки прически като цяло им отиват оформят красив тил дори на тези, които нямат такъв, допустимо е да са пооформени с малко лак, пяна или гел за да си стоят на мястото, ама повече от това не харесвам.

Като споменах "Гадже по поръчка" в момента е на четвърто място в глобалната класация на НФ, вижда ми се слабичко за много чакан сериал, с много активна реклама от месец и суперзвезда като Джису.
Виж целия пост
# 342
Дългоочакваната дорама на канала MBC „Съпругата на принца на 21 век“ с участието на AIU и Pyeong Woo Sok потвърди премиерната дата – 10 април.
Виж целия пост
# 343
Да, много обичаме "бтс". Понякога зад кадър  сериалът е по-вълнуващ от онзи, който пускат на екран. Особено Бегача. Там химията е на друго ниво и не очаквам да се повтори нито при Хе Юн, нито при Сокчо с някой от следващите партньори. Сокчо и АйЮ са много симпатична двойка между другото. Дано сериалът им е успешен.

Помня в началото, като паднала от Марс се чудя защо много от шортчетата са придружени с надписа bts, а това bts има ли нещо общо с любимите на Профи BTS Satisfied После разбрах, че едното е "behind the scenes" Joy

Бел, не успях да схвана съвсем какъв е проблема с Шортс. Не ми се е случвало. При мен само автоматичния превод ту го има, ту го няма. Дано поне при следваща актуализация ти се пооправят нещата.

Веднага се сещам за забавния момент от представянето на Кралица на сълзите - Звездю галантно подаде ръка на Ким Джи Уон да се качи на сцената, а след нея беше колегата им Пак Сунг Хун, та Звездолин пое и неговата Satisfied Не знам как успя да се овладее и не избухна в смях като другите двама
https://youtube.com/shorts/ab2fYdkSpJQ?is=lroqwXybQOPz2bkG
Понеже стана дума за химия, не усетих такава между главните въпреки доброто сътрудничество. Но пък историята беше достатъчна, за да разгърнат потенциала си и  чудесно я поднесоха тази романтична драма гарнирана с черен хумор.
Сещам се като започна турската версия миналата година една съфорумка изпитваше любопитство как е в оригинала и ще се придържат ли към него. Окуражих я да го изгледа и предвид възторжените ѝ отзиви - хареса го доста. А в римейка се опитаха да адаптират сюжета според нагласите на турските зрители и още от втора серия го превърнаха в типично турско дизи и се загуби първоначалния замисъл за угасналите чувства, които постепенно се възпламеняват отново, но вече по-зрели и осъзнати. Та, химия и да има, и да няма ако историята издиша още отначало няма шансове.
Виж целия пост
# 344
Марги в Шортс проблемът ми започна точно с поредното изчезване на превода от корейски, много странно защо точно корейския липсва периодично, но винаги и само той, нямам обяснение за тази мистерия. Като се завърна след 3-4 дни, вече с актуализациите и започна да се случва това което описах тези дни, както и още нещо но ще ми е още по сложно за описание, нито на скрийн ще се види, най краткото, което мога да кажа е че ако издърпам с пръст да увелича екрана с коментарите, за да не ми илизат по 1-2 реда, екранът се увеличава и пак виждам няколко цели коментара, но мини видеото над тях, което показва къде си,  появяващо се когато се отвори страница с коментари, се свива  или направо изчезва, абе идва ми да smile3511 При стария ми телефон, който също ползвах да ровя няма промени, ама и не превежда от английски и корейски та много важно че коментарите са наред щом няма превод. Да бях си взела китайски.

Ох за бтс толкова време се чудех, може би мина година и нещо преди да разбера какво е това, хем отлично знаех как наричат сцените зад кадър, ама на, не се сетих и търсех да свържа нещата с на Профа любимците, а то ни вест ни кост от тях, добре че някой неориентиран като мен по въпроса попита в коментарите та разбрах и аз Joy

За Хе Юн вече се видя че нищо общо няма сегашния вид на бтс от последния и сериал с този на Бегача, излъчването и към колегата и Ломон е съвсем различно, за Сокчо дори с голямата му приятелка Хьори зад кадър в очите му няма нищо, езикът на тялото му е никакъв, като го видях  какъв беше спечен на сцената с АйЮ на наградите на МВС след толкова време работа всеки ден  заедно (много хора го отбелязаха с думите че температурата му към АЙЮ е различна) и аз мисля като теб - не ми се вярва и в бтс да е нещо кой знае колко по различно, с друга, това, което беше в бтс на Бегача няма да се повтори... Не случайно водещата на Салона ровна Хе Юн за него- ми любопитна е жената, оназ година я оставиха у мъглата, та не знам колко предавания направи и с другите от екипа да ги пита същото- главните срещат ли се, а режисьорите почти и отговориха Joy Но не може да и се отрече на Чанг До Йон че тази година го направи  с голямо уважение, някак беше многоо вимателна докато задаваше въпроси и почна отдалеч, но пък Ломон се намеси за питане което не касаеше  него Joy
Марги, а видя ли датата на премиерата на филма на Хе Юн- 08 април и първоначалната дата за Сокчо и АйЮ 03 април. Осми април е датата на премиерата на Бегача, а трети е представянето му пред медиите, това се казва съвпадение, но пък месец и половина по-късно след първоначалното обявяване я преместиха със седмица нататък. Със сигурност тази година няма да се съберат с екипа да отпразнуват годишнината, ще бъдат много заети с новите си проекти тя на 8ми, той на 10ти април...

Аа, знаех си че ще се сетиш за смешния момент от представянето на Кралицата пред медиите, там се смях на глас. И аз така, подобно на теб не видях химия, ако имаше нещо такова, то идаше от Звездю. но сериалът много ми хареса и на мен и лятото докато не гледах нищо, почти си направи преговор подтикната от разни кадри и спрежения в мрежите покрай турската версия.
Оуу не ща да се сещам за  турците, а какъв шум вдигнаха, и колко очаквания имаше в мрежите. Аз си знаех че нищо няма да направят де, главния ми беше особено противен откак  го видях за сефте в един сериал преди 10 години. Радвам се че си успяла да накараш някого да види оригинала, да бяха го видели повече хора, поне музиката да бяха чули. На мен в шортс без да съм търсила ми излязоха някакви сцени и съпоставка ремейк/ оригинал, а под тях беше люта кавга в стил  ОМG wtf Joy  Дано не са успели да договорят правата на другите 3 ериала които са обсъждали да купят, каквото и да снимат, след някоко серии винаги историите им ставт едни и същи, просто с различни актьори. Впрочем за единия спрягаха бившия ни турски любимец..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия