Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 716
  • 444
# 105
Записвамс е да следя темата. От първата част не съм влизала, чак ме хвана срам. Изобщо не съм шила, все се каня, че утре ще шия и все не ми остава време. Но и тази седмица ми е натоварена, така че от другата засядам над гоблена. Laughing
Виж целия пост
# 106
Чета ви редовно  bouquet Малко съм изоставила шиенето,защото с този нет нови хобита ме завладяват.Ето мои творения може да видите тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86492
Брей,момиче! #Crazy .... от къде толкова време?! Направо страхотни идеи.... Peace
Аз ,много се впечатлих и от раките,които са във форма на чайник и чаша....тях копуваш ли ги или си ги правиш newsm78....направо се смахнах....а аз един гоблен го мотам сума време Embarassed
Поздравления!  bouquet ....и за теб и за всички останали,които така упорито се трудят (или забавляват Flutter)!
Виж целия пост
# 107
Момичета,а някои има ли тази схема?! http://images14.snimka.bg/002437291.jpg
Аз съм "луда" на тема "макове",ако имате и други-никак няма да се сърдя Laughing
Приятен и ползотворен ден на всички! newsm51
Виж целия пост
# 108
Макове имам тези


и тези



Пиши ако ти вършат работа!  Peace
Виж целия пост
# 109
Момичета,а някои има ли тази схема?! http://images14.snimka.bg/002437291.jpg
Аз съм "луда" на тема "макове",ако имате и други-никак няма да се сърдя Laughing
Приятен и ползотворен ден на всички! newsm51


 Точно тези нямам,но ето тук   http://sissak.mylivepage.com  ще кача каквото имам
Виж целия пост
# 110
Момичета,а някои има ли тази схема?! http://images14.snimka.bg/002437291.jpg
Аз съм "луда" на тема "макове",ако имате и други-никак няма да се сърдя Laughing
Питай sweet baby. От нейния албум са.
Виж целия пост
# 111

Момичета като ви слушам и се убеждавам че аз определено не знам как точно трябва да се шие. Говорите за правила, това така се прави, онова така се прави. Аз си шия както си знам почвам от долу и по цветова. Досрамяваме ама нали в крайна сметка се получава това дето шия Simple Smile
Аз започнах ръстомера но нямам време да шия. Като понапредна ще се похваля.
Виж целия пост
# 112
Момичета,а някои има ли тази схема?! http://images14.snimka.bg/002437291.jpg
Аз съм "луда" на тема "макове",ако имате и други-никак няма да се сърдя Laughing
Приятен и ползотворен ден на всички! newsm51


тук ги има
Виж целия пост
# 113
  Да се похваля и аз 

 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=126579
Виж целия пост
# 114
И аз също определям центъра и почвам да шия от където си реша по цветове.gesh44 и двете рамки ги има готови в комплекта с гобленчето.sissak  bouquetМн. е оригинален гобленът с мелницата.Мн. хубави идеи давате.Следя ви с интерес
Виж целия пост
# 115
sissak, много са красиви  Hug кажи за графиката на каква панама е ? с кръстчета е май  newsm78
Виж целия пост
# 116
Златна си Хипатия. Hug
Този гоблен съм го виждала ушит 1:1 много е красив. На дадената схема е голям 73 x 53 cm и се шие 1:4.
Виж целия пост
# 117
Извинявайте за глупавия сигурно въпрос, но какво е 1:4?
Виж целия пост
# 118
Извинявайте за глупавия сигурно въпрос, но какво е 1:4?
На един знак от схемата отговарят четири бода
/  /
/  /
Ето така изглежда на панамата
Някой, който разбира повече може да ти обясни и за 1:2, или се разрови в старите теми, някой беше го показвал.
Виж целия пост
# 119
valja Благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия