Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 715
  • 444
# 150
Благодаря, страхотни са рибките! Може ли схемата и ключа или евентуално линк? Simple Smile

 
Разбира се!Ако ти е удобно - с мейл?
Виж целия пост
# 151
всевиждаща какво ще ме посъветваш да правя тогава. Определено не ми се дават 30лв. за панама щото гоблена е с 89 цвята DMC и той ще стане златен Simple Smile Ако го шия на БГ панама какво мога да направя? Да шия по 2 квадратчета вместо 1. Май ще стане много голям пък така.

           В "Мистър гоблен" Аида 14 каунт е 22лв., а конците са по0.70лв - ДМС и Анхор. От панамата можеш да си купиш и по- малко от метър, а конците можеш да си ги купуваш на порции.
Виж целия пост
# 152
alessina Така ми звучи добре Simple Smile А къде е "Мистър Гоблен"?
Виж целия пост
# 153
А защо не провериш ТУК  newsm78  И панама и конци... всичко!!!  PeaceМисля че ще ти свърши много добра работа!  Hug
Виж целия пост
# 154
                                         ЗДРАВЕЙТЕ  ГОБЛЕНАРКИ,
И аз да се запиша в новата тема,че то от шиене нямам време да ви прочета.  33uu
Какво шиеш в момента, знам, че конете ти са готови?
Конете са готови и вече са на рамка,а сега започнах "Снежна идилия" на Вилер.
Виж целия пост
# 155
                                         ЗДРАВЕЙТЕ  ГОБЛЕНАРКИ,
И аз да се запиша в новата тема,че то от шиене нямам време да ви прочета.  33uu
Какво шиеш в момента, знам, че конете ти са готови?
Конете са готови и вече са на рамка,а сега започнах "Снежна идилия" на Вилер.

Давай снимки дееееее!  Hug
Виж целия пост
# 156
Конете са готови и вече са на рамка,
И си траеш  Crossing Arms
Виж целия пост
# 157
http://www.wiehler-gobelin.com/catalog/idylle-schnee-p-327.html?language=de
Ето я Снежната идилия 18 на 25 кв.1/4,ДМС
Виж целия пост
# 158
Конете са готови и вече са на рамка,
И си траеш  Crossing Arms
Ами като станат готови ще ги покажа ,някъде към 10.05 ще бъдат готови.
Виж целия пост
# 159
Конете са готови и вече са на рамка,
Аз си помислих, че са готови и сложени в рамка. newsm78
Виж целия пост
# 160
И аз все българска панама си копувам ама сега ръстомера не ми излиза а на схемата никъде не пише каква точно да е панамата и реших да го шия просто като украса.
А със си избрала един гоблен който трябва да се прави на Айда 14 и вече ме е страх. Ще вземе и той да ми излезе супер мъничък. Та за това се разтърсих за тази Аида. Ама 30лв. на метър е неоправдано скъпо.
Някой шил ли е с Аида 14. Разликата с българската панама много ли е голяма?

Шила съм на Аида 14.Ако я замениш с българска и шиеш 1:1, просто гоблена ще ти стане по-малък.Българските обикновено са 20 и 22 каунта,така,че има разлика.Ако пък шиеш на българската 1:4,тогава ще стане по-голям,отколкото на Аида 14.Дано ме разбра,ако не-питай,пак ще обясня.  bouquet
Виж целия пост
# 161
Dayli Благодаря. Разбрах както ми обясни. Ще предценя дали е по-добре по-малък или по-голям да го направя.
Здравка79 и на теб благодаря. Наистина е добре идея и това с onine поръчките и цените са добри.
Виж целия пост
# 162
аз съм недоволна от поръчката в сайта на гоблените  #Cussing out не знам дали изобщо някога пак бих поръчала там  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 163
аз съм недоволна от поръчката в сайта на гоблените  #Cussing out не знам дали изобщо някога пак бих поръчала там  Rolling Eyes

 Два пъти поръчвах и нямаше проблеми!  Peace Веднъж панама и веднъж мнооого конци!
Виж целия пост
# 164
абе и аз панама и конци, още не съм ги видяла, но предполагам, че са ок. проблема беше, че са взели 8, 50 лева за доставка в софия  #Crazy и никой не знае защо така  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия