Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 716
  • 444
# 165
Някой може ли да ми каже как да сложа картинка в постинга?
Виж целия пост
# 166
Някой може ли да ми каже как да сложа картинка в постинга?
ето тук пише:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825а
пробите можеш да правиш тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76041.0
Виж целия пост
# 167
абе и аз панама и конци, още не съм ги видяла, но предполагам, че са ок. проблема беше, че са взели 8, 50 лева за доставка в софия  #Crazy и никой не знае защо така  #2gunfire

 #Crazy #Crazy #Crazy Защо толко много, като там пише че доставката е 4лв.?  newsm78
Виж целия пост
# 168
това никой не знае. гоблените искат да сканирам документите получени от куриера за тези 8,50 но понеже доставката отиде при майка ми, че до тук нямаше да евтино, тя няма как да я сканира  Rolling Eyes та никой нищо не прави по въпроса, но това са адски много пари за доставка. както и да е, може аз да съм карък.
а някой шил ли е с неонови конци? аз сега се запалих, но не знам къде да търся такъв модел гоблен с около 9 цвята и то само жълто, розово, червено, оранжево и зелено.
Виж целия пост
# 169
http://www.stickpackung.com/blumenkranz-kreuzstich-stickpackung-p-206.html
тук открих часовници-гоблени. струват 14 евро със съответния часовников механизъм  Shocked
Виж целия пост
# 170
Някой може ли да ми каже как да сложа картинка в постинга?

Качваш снимката в Snimka.bg например! После кликваш на нея, да стане голяма, и следтова с десен бутон! Отиваш най-долу на свойства, кликаш на него и там има URL адрес, който копираш! В публикувай отговор имаш вмъкни изображеие и там между скобите с десен бутон му даваш постави! И това нещо при публикация генерира в снимка!  Hug Ако не съм ти го обяснила ясно, питай пак!   
Виж целия пост
# 171
Благодаря. Обясни ми много добре. Сега ще видим дали съм те разбрала Simple Smile

В случай че снимката се покаже Simple Smile
Някой има ли легенда за този гоблен. Аз имам цветна схема и легенда на цветовете но не са дадени номера. И ще ми е доста трудно да ги налучкам.
Виж целия пост
# 172
Браво!  Peace Много е хубав!  Wink
Виж целия пост
# 173
Честит рожден ден на sweet baby!
 Много здраве и щастие й пожелавам и още много гоблени да ушие.
Виж целия пост
# 174
честит рожден ден sweet baby   bouquet
Виж целия пост
# 175
Честит Рожден ден на sweet baby и от мен!



Здраве,късмет,много любов и сбъдване на повече желания!
Виж целия пост
# 176
ЗДРАВЕЙТЕ,МОЛЯ ДА ПРИЕМЕТЕ ОЩЕ ЕДНА ЗАПАЛЕНА ГОБЛЕНАРКА.Имам около 15 гоблена,току що завърших Джулия и сега търся Царкиня-лебед.Не знам защо, шия само женски образи,лебеда много ми хареса та сега докато съм бременна да го избоцкам.Че после не знам дали ще намеря време.Ако някой има схема и легенда ще съм му благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 177
mila mimi   Hug


sweet baby Честит рожден ден и от мен!   bouquet


Виж целия пост
# 178
сега търся Царкиня-лебед.
добре дошла:)
Кой е този гоблен?
Виж целия пост
# 179
гоблена царкиня-лебед е по картина на руския художник Врубел,мисля че го видях в каталога на Солария
Преди малко разглеждах страницата на Вилер и много ми хареса Ирен и Русокосата-мисля че така се превежда  Embarassed .И за първи път ми се наби в очите пейзаж-Мостар.Някой да сподели впечетление-като трудност, може ли  Praynig  Hug   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия