Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 701
  • 444
# 300
Честит рожден ден,  мила   bouquet
честит имен ден на празнуващите днес   bouquet
Виж целия пост
# 301
а някоя от вас да си е поръчвала гоблен от щатите или китай  newsm78 гледам ги и ми се струват страхотни, цените са по-ниски от тези в бг, сега им пуснах запитване с какви конци са комплектите
Виж целия пост
# 302

Бладодаря ви милички!  Hug

За вас

Виж целия пост
# 303
за феновете на студените тонове
http://picasaweb.google.fr/susybordados/BailarinaECisnes/photo#5 … 57518801807620434
Виж целия пост
# 304
Здравче честит рожден ден и от мен!!! newsm59                                                                                                                                                                              А на всички именници честит имен ден!Да сте живи и здрави!
Виж целия пост
# 305
Честит рожден ден и от мен, да си жива и здрава и само хубави неща да съпътстват живота ти.  bouquet
Виж целия пост
# 306
Честит рожден ден!Бъди здрава,щастлива,обичана!
Виж целия пост
# 307
И тортата е готова!  Grinning Заповядайте!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 308
а някоя от вас да си е поръчвала гоблен от щатите или китай  newsm78 гледам ги и ми се струват страхотни, цените са по-ниски от тези в бг, сега им пуснах запитване с какви конци са комплектите

Можеш ли да дадеш линк?
Виж целия пост
# 309
Честит Рожден Ден Здравка!



Желая ти здраве,много късмет и щастие!

Весел празник!  bouquet
Виж целия пост
# 310
а някоя от вас да си е поръчвала гоблен от щатите или китай  newsm78 гледам ги и ми се струват страхотни, цените са по-ниски от тези в бг, сега им пуснах запитване с какви конци са комплектите

Можеш ли да дадеш линк?
http://www.stickpackung.com/stickpackungen-c-22.html тези са в китай, доставят в целия ЕС за 5 евро
http://stores.ebay.de/Handarbeiten-von-Kerstin_Stickpackungen-Di … Z19QQftidZ2QQtZkm
тези са в щатите
Виж целия пост
# 311
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗДРАВКА!
ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ!  bouquet

Бонбо-Нелла, с риск да досадя, ще попитам пак на каква панама се шие часовника? Embarassed newsm78
И може ли да ми кажете от къде е най-изгодно да си поръчам конци и панама /сайт някакъв/ Thinking. Че е време да започна да окомплектовам часовника, но нямам възможност да ходя по магазините /от нета ми е по-лесно/ ooooh!
Виж целия пост
# 312
Здравче, честит празник.  bouquet Тортичката е супер. Laughing
Виж целия пост
# 313
Здравче,честит рожден ден.Всичко най-хубаво  bouquet
Виж целия пост
# 314
Честит рожден ден на Здравка и от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия