Пазаруване от Н&M - тема 72

  • 47 251
  • 771
# 750
Автоматите в магазините са като на Спиди, но с доста по-малко клетки и много тесни.
Аз бях поръчвала скоро няколко лака и един потник. В много мъничка клетка ми бяха сложили поръчката.
Виж целия пост
# 751
Аз също получих няколко неща
Тази риза е хубава. Аз много харесвам ленени ризи, затова съм леко пристрастна. Кройката е малко по-широка и по-къса, затова може да заложите на по-малък размер. 
Този панталон е попадение за мен.
Този панталон беше препоръчан тук Хубав е, но аз съм висока и ми идва с много странна дължина. Ще си помисля дали да го връщам.
Виж целия пост
# 752
И май изобщо няма безплатна доставка над определена сума?!

Леле, какво става с HM?! Тая програма + Ниво направо да я закриват, вече никаква полза от нея няма! И какво целят с тия промени? Очакват повече клиенти, по-големи печалби или какво?!
Днес попитах дъщеря ми дали в Германия има някакви промени. Специално провери, даже се зарадва, че я подсетих за НМ. Ами 2,50 евро доставка при поръчка под 30 евро. След това е безплатна. Връщането също е безплатно.

С какво сме се провинили, че ни наказват така?
аз живея в Нидерландия и днес поръчах дрехи от намалението и ми даде над 30евро безплатна доставка до вкъщи ( така ги заявих) и под 30 евро беше 1,49 евро за доставка но понеже поръчката ми беше 28 евро накрая добавих някакъв чорапогащник и стана за БД .... при вас колко е цената на доставката?
Виж целия пост
# 753
4,55Е до адрес, до кутия/офис мисля е 2,50Е.
Виж целия пост
# 754
И няма вариант над определена сума да стане безплатна. Simple Smile Направих си експеримент. Добавях в кошницата продукти на редовна цена до 400 евро, но доставката от 4,55 не изчезна.
Виж целия пост
# 755
Само до магазин е безплатно.
Виж целия пост
# 756
Доставка до Бокс Нау 2.51€ също е много. Често ползвам услугата при доставки от други сайтове и обикновено е около 1.20- 1.50€. Не разбирам всичките оскъпявания на НМ в Бг.
Виж целия пост
# 757
Връщат ни го, че поръчвахме по един продукт с БД хаха.
Обаче листването на изчерпани продукти в списъка намат намерение да прекратят.
Виж целия пост
# 758
Доста неща в детското, които виждах отдавна, че са изчерпани ги сложиха намалени в горна граница.
Хич не съм заприпирала да дебна.

Вчера с безплатната доставка получих бански за децата, ще влязат в употреба
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1265461016.html?imwidth=264

https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1265468021.html?imwidth=264
Виж целия пост
# 759
Забърсах и аз още неща за децата като прочетох, че има още добавени неща 😂 сакън да не остана назад 😂 пуснах си с доставка до офис на еконт, ест няма наложен така ама карай 😂 аааа, и два комплекта спално бвльо забърсах от памучен сатен 🫠
Виж целия пост
# 760
Днес пак звънях и ми казаха, че имат проблем с връщанията с Еконт и е препоръчително да връщаме със Спиди.
Който има готова товарителница в пратките преди 17, може и с нея.
Виж целия пост
# 761
Забърсах и аз още неща за децата като прочетох, че има още добавени неща 😂 сакън да не остана назад 😂 пуснах си с доставка до офис на еконт, ест няма наложен така ама карай 😂 аааа, и два комплекта спално бвльо забърсах от памучен сатен 🫠
ама кви са тия калъфки 50/60???
Виж целия пост
# 762
Eeee, защо така прецакаха магазина, много тъпо. Че и доставката  направили по-висока от тази на Zara. Изключително глупаво решение, миналата година съм оставила над 800 лв в двете големи намаления, тази година ще пропусна.
Виж целия пост
# 763
За върнатите вчера неща в магазина днес получих превод. Open Mouth  Толкова скоростно никога не са ми връщали пари. Е, единият артикул е объркан, та досега говорихме по телефона, но се надявам да оправят нещата.
Виж целия пост
# 764
Аз от години не бях поръчвала...през моя акаунт, ама сега кат чух сатен и чаршафи и ... Simple Smile поръчах. Исках и долен такъв, ама нямат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия