Пазаруване от Н&M - тема 72

  • 48 745
  • 790
# 780
Тези ми пристигнаха последно, успях да го излъжа да ми приеме и талон 3 евро, така че съм повече от доволна. Стандартния номер си взех, хубав плътен и тъмен деним.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1273712001.html
Виж целия пост
# 781
Здравейте,
Сутринта в 6ч успях да поръчам тази ленена риза, че е я дебнех и добре, че ми даде доставка до магазин.
Но, въпреки това вчера пуснах тази малко по скъпа, пак до магазин, но на нея пише цвят каки, а аз искам кафяво. Но ще видя коя от двете по добре ще стои и цвета съответно.
Едната е S, другата XS.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1311236005.html
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1334830004.html
Виж целия пост
# 782
Джиджи, така не се отварят линковете.

Нещо тази година хич не се появяват размери от бельото, дебна конкретно памучни hipster, днес ще ида да видя и офлайн.
Виж целия пост
# 783
Дами,вече няма ли опция за наложен платеж вече?
Виж целия пост
# 784
Има, когато е на адрес.
Виж целия пост
# 785
Но и доставка има.
Виж целия пост
# 786
Момичета, още не съм започнала пазаруването по новите условия, искам да поръчам някои неща, но не виждам в приложението да има описано за връщане в магазин. Възможно ли е и дали пак е платено?
Виж целия пост
# 787
Някой може ли да направи нова тема 😇
Виж целия пост
# 788
Има, когато е на адрес.
и до адрес дадох и пак не ми дава-странно.
Виж целия пост
# 789
На мен ми излезе на последната стъпка вчера, че може в магазин
Виж целия пост
# 790
Върнах една чанта в магазин, безплатно, но се разхождах. След ден парите ми бяха по сметка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия