Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...51

  • 73 146
  • 737
# 630
Събота следобед. На вратата се звъни. Отвън жена.
- Добър ден съседе. Разбрах, че моят съпруг в момента се ч&$@ с жена ти.
- О! И какво искате да направя?
- Същото.
- Заповядайте, спалнята е натам.
След два часа я изпраща на вратата
- Беше невероятно Данчо.
- Данчо? Аз не съм Данчо. Той живее на долния етаж в апартамента отсреща.
- Ооо по дяволите.
- То аз и жена нямам, но наистина беше невероятно
Виж целия пост
# 631
Младеж смутено влиза в кабинета на сексолог...
– Докторе, вече цели 10 месеца с моята приятелка правим секс и не мога да открия къде и е G - точката...
Докторът, забързано оправяйки някакви документи по бюрото, се обръща към младежа...
– Момче, на края на думата shopinG е, не търси повече... Следващият моля!!!
Виж целия пост
# 632
Таа заран се докоснах до вътрешното ми "Аз". Повече от таа ефтина тоалетна ратия няма да купувам?
Виж целия пост
# 633
Седят в кръчмата немец и българин  и спорят чия медицина е по-добра.
Немецът:
- У нас, в шахтата, имаше голяма авария. Всички загинаха, само един оцеля. Излиза и нищо не вижда - останал без очи. Нашият лекар е много добър - постави му дървени очи. Сега си вижда като нормален човек.
Българинът:
- Това нищо не е! У нас един път, на сенокоса, си седим и жулим ракия, а Колето го набара дриснята. Отиде да сере във високата трева, а Пешо - пиян и не го видял, замахнал с косата, и му резна х*я барабар с яйцата. А е сенокос, откъде да вземем хирург? Простият селски ветеринар му приши едно виме. Сега може едновременно три да нае*е и освен това го доят!
Немецът:
- Еееееееее, стига български раздувки!!! Кой го е видял това?
Българинът:
- Ми, вашият тъпак, с дървените очи...
Виж целия пост
# 634
Седи на улицата един габровец и плаче. Минава друг и го пита:
- Защо плачеш бе?
- Купих си два билета от лотарията и с единия спечелих кола.
- Е, защо плачеш тогава, бе човек?!
- Втория билет защо го купих???


Две мутри отиват на лов за мечки с частен хеликоптер. Пилотът ги оставил в гората и ги предупредил:
- Хеликоптера е малък, можем да вземем само една мечка. Разбрано?
- Разбрано бе!
Връща се пилотът след два дни. Мутрите стоят на поляната с две убити мечки. Пилотът се хваща за главата:
- Ама нали ви казах - една мечка!!??
 - Стига бе, ти и миналата година каза една мечка, а като ти платихме 1000 долара, се нави на две...сега ще ти дадем 2000 долара. Пилотът се съгласил и натоварил двете мечки. Полетели и след половин час хеликоптера не издържал и паднал. За щастие всички останали живи. Едната мутра излиза от развалините и пита:
- Къде сме бе?
Втората също изпълзява, оглежда се и отговаря:
- Не знам, ама сигурно близо до мястото, където паднахме миналата година...
Виж целия пост
# 635




Виж целия пост
# 636
Виж целия пост
# 637
8 март, късна вечер. Мъж се прибира пиян вкъщи. С едната ръка държи за талията негърка, а с другата - азиатка. Жена му в ужас:
- Васко, кои са тези?
- Скъпа, нека не забравяме, че днес е Международния ден на жената!
Виж целия пост
# 638
Един подобен
Мъж се прибира пиян в 2 през нощта.
Жена му го чака на вратата и започва да го хокa.

Той вдига ръка и казва:
– Жено, не ме закачай! Аз съм женен мъж. Обичам си жена ми и други жени не ме интересуват!
Виж целия пост
# 639
Един подобен
Мъж се прибира пиян в 2 през нощта.
Жена му го чака на вратата и започва да го хокa.

Той вдига ръка и казва:
– Жено, не ме закачай! Аз съм женен мъж. Обичам си жена ми и други жени не ме интересуват!
Не, не, този е вица:

Мъж се събужда сутринта след тежко пиене. Главата го боли ужасно. Оглежда се – до леглото чаша вода, на нощното шкафче хапче за глава, дрехите му изгладени и подредени.
Става, отива в кухнята – на масата закуска, кафе и бележка от жена му:
„Скъпи, излязох до магазина. Закуската е на масата. Обичам те.“
Той е шокиран и пита сина си:
– Какво стана снощи? Нали се прибрах пиян като талпа?
Синът казва:
– Да, тате. Мама те доведе до леглото, започна да ти събува панталона, а ти извика:
– Махни се от мен! Аз съм женен!
Виж целия пост
# 640
Виж целия пост
# 641
Вчера видях в онлайн магазин книгата "Как да решите 50% от проблемите си". Поръчах си две.
Виж целия пост
# 642




Виж целия пост
# 643
8-ми март е любимия празник на цветарите Simple Smile


Наближава времето, когато в мъжката баня ще влезе гола жена, а мъжете ще избягат с писъци...


Един мърморко си търсел лека и добре платена работа. Питал тук, ходил там... Все не го устройвало! По някое време разбрал, че един негов приятел е станал бизнесмен и се изтърсил в офиса му:
- Здрасти, Ванка! Позна ли ме? Аз съм Жорето! Бяхме съученици в гимназията. А, бе може ли да ме уредиш на някаква длъжност при тебе?
Баровецът си спомнял добре своя познат. И знаел, че оня не става и за чеп за зеле! Но заради доброто старо време решил да направи жест:
- Добре, можеш да започнеш веднага. Ето ти сто евро. Иди да ги обмениш в банката. А за услугата - задръж половината за себе си!
Мърморкото излязъл на улицата. Първо минал през кварталния супер да си вземе цигари. А там касиерът го попитал:
- Как е, Жоре! Похвали се с нещо!
Мърморкото отговорил:
- С какво са се похваля, бе, брат? Почнах бачкане при един изедник, дето ми вади душицата! Ужким. бивш съученик, ужким приятел ми се пише... А гледай сега как ме прецаква. Аз се разкарвам до банката да му обменям пари. Върша му цялата черна работа.
А той - наготово лапа половината!
Виж целия пост
# 644



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия