Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Новогодишна 2026 (Тема 1) Януари

  • 50 044
  • 919
# 705
Разбира се VaniaK . Майтяпя се. Имам мн лакове,  много повече от други марки, имам и Опи Еси и т н .
За сухият , казвам че и скалпа не ме засърбя . С доста шампоани от тък ме сърби.
Сега от тему няма да купя интимен гел , паста за зъби, боя за коса  ....
 Преди имаше и лекарства.  Говорих с майка ми и тя каза , да вярно е , ние не знаем ,защо но се внасят от Китай.  Медицинска сестра е.
Добавки от тему няма да купя .

Всеки си решава от къде и как да купува.
Виж целия пост
# 706
От Тему имам лепенки против повръщане, което се лепят зад ухото. Страшно доволна съм. Да не казвам колко деган ми спестиха... Жалко, че вече ги няма същите и ще трябва да търся други като ми свършат наличните. Бях взела и обезболяващи пластири. Дадох ги майка ми за коленете и тя е много доволна.
Виж целия пост
# 707
Някоя дама преди време се похвали че е взела саундбар интересува ме доволна ли е?
Саундбарът не е лош. Убеждаваха ме, че едва ли не, ако не е от магазин за техника в България, няма смисъл, но реално изпълнява същата функция, а е два пъти по-евтин.
Виж целия пост
# 708
Защо турските власти нахлуха в офиса на Temu в страната

Виж целия пост
# 709
За дрехи да ви кажа, аз не ги харесвам. Почнах да поръчвам от трендьола. Но пък всичко за дома, джаджи, от тему. Имам много поръчки, но днес чакам много неща:
 https://share.temu.com/4UQ88CiCghB  не знам как да го обясня
 https://share.temu.com/unUDMd9NDaB за ароматерапия вкъщи
 https://share.temu.com/fyYysjxeiiB калъфка за възглавница
 https://share.temu.com/YCQtTL9y2DB още една
 https://share.temu.com/ExrukxpZjCB покривка
 https://share.temu.com/otzqABLLOPB някакъв крем за овлажняване, взех го заради многото хубави отзиви, иначе не ползвам тяхна козметика, ще видим.
Поръчах и интересни брошки за мартеници.
Правихме ремонт в хола и доста неща взех от тему, като аксесоари, предимно в Бохо стил.
Виж целия пост
# 710
Важно за артикулите 18+.
Става със скрити данни на ЛК. Покрих номера и срока на валидност, както и останалите данни не касаещи възраст . Доста трудно я отчете, не се наглася в рамката но стана. Направих поръчка, Та за който иска такива артикули, ако си поиграе да си скрие данни от ЛК става.
Клавиатурите по суша, са ми пуснато с Пощите, което леко ме притеснява, в предвид че губят пратки, а е елекроника, но ще видим.
Относно дрехите от Тему имам много добри попадения, на памучни панталони, бохо летни поли панталон, ризи и блузи тип потник, а роклите тип абая са даже по добро качество от купуваните от Египет и Тунис. Сега съм набелязала и няколко комплекта за лятото 100% лен и дебна намалена цена. Пера всичко в пералня след едно обличане, често минават и през сушилня, не са мръднали. Тук имам възможност да избирам модел който на мен ми допада, а в физически магазин се разчита на каквото е заредено и модно за момента.
Поръчвам и от Трендл, даже тази сутрин ми дойде пратка, за момента само дамско. Не са лоши, но и там се дебне за цена , а и връщането не е безплатно. Та там доста обмислям какво да поръчам,за да няма фал.
Общо взето ползвам най различни сайтове за поръчка, където ми е най изгодно.
Виж целия пост
# 711
Тази сутрин пак има корекции!

Аз пак се прецаках да поръчам една телескопична етажерка за баня по суша...Но нямаше друга опция, ще чакам. Харесах и много сладък отцедник за съдове - малък и компактен, точно какъвто ми трябва за някоя и друга чаша или чиния, измита на ръка. Ами и него всички търговци го предлагат само по суша. Егати! Куфари ми доставиха по въздух, един отцедник не може...Иначе другата поръчка по суша (пълнежи за декоративни възглавници)  вече минава митницата. На мецес и няколко дни е поръчката.

За артикулите 18+ как криеш данните, Panayotu? Преди да снимаш или после обработваш снимката?
Виж целия пост
# 712
Получих две палта 100 % вълна. Много съм доволна, леки, добре ушити. https://share.temu.com/PF3BP9iXrPB и https://share.temu.com/kr1Xib8NJ7B. Синьото нося ежедневно и не е мръднало.
Виж целия пост
# 713
Тази сутрин пак има корекции!

Аз пак се прецаках да поръчам една телескопична етажерка за баня по суша...Но нямаше друга опция, ще чакам. Харесах и много сладък отцедник за съдове - малък и компактен, точно какъвто ми трябва за някоя и друга чаша или чиния, измита на ръка. Ами и него всички търговци го предлагат само по суша. Егати! Куфари ми доставиха по въздух, един отцедник не може...Иначе другата поръчка по суша (пълнежи за декоративни възглавници)  вече минава митницата. На мецес и няколко дни е поръчката.

За артикулите 18+ как криеш данните, Panayotu? Преди да снимаш или после обработваш снимката?
Преди снимката лепих изрязани листчета отгоре, предния път пробвах с пръста да крия номера когато не се получи. То автоматично ти взима снимката, не можеш да я обработиш после. В един прозорец даваш ЛК и си я снима. Може предния път и да не съм уцелила добре рамката та да не се е получило.
За пустите стрели за лъка на младежа , толкова усилия Simple Smile ама не намерих в Шейн, само в Алиекспрес.
Виж целия пост
# 714
Много ли бавно идват по суша? Гледам масово се предлага вече, то ако е така, по-добре от алито да си поръчвам. Куфарът го поръчах 46 евро само, защото повечето други бяха по суша
Виж целия пост
# 715
Зависи откъде. Имам поръчка от европейски склад, дошла е за 12 дни.
Виж целия пост
# 716
Зависи откъде. Имам поръчка от европейски склад, дошла е за 12 дни.
Как да разбера от къде се праща, не пише Local warehouse. Само пише Shipped By Land и като видя 45 бизнес дни и директно се отказвам.
Виж целия пост
# 717
Зависи откъде. Имам поръчка от европейски склад, дошла е за 12 дни.
Как да разбера от къде се праща, не пише Local warehouse. Само пише Shipped By Land и като видя 45 бизнес дни и директно се отказвам.
В такъв случай е от Китай, а не от европ. склад.
Виж целия пост
# 718
Някой успявал ли е изобщо да се свърже с Express One? 🤯
Звъня по всички телефони – никой не вдига.
Писах имейл – вече втори ден без отговор.

Пратката ми стои и нямам никаква информация какво се случва.
Виж целия пост
# 719
Някой успявал ли е изобщо да се свърже с Express One? 🤯
Звъня по всички телефони – никой не вдига.
Писах имейл – вече втори ден без отговор.

Пратката ми стои и нямам никаква информация какво се случва.
Неее, никога не ми вдигнаха на националния телефон. Веднъж вдигна една жена в Стара Загора, ама май се обърка. По-смотана куриерска фирма не съм срещала. Но все ще ти дойде пратката, някой ден... Мрънкай на тему, те поне може да те компенсират. На мен така ми върнаха парите за един таблет, той пък взе че дойде след около месец с тях Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия