Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 21

  • 58 207
  • 467
# 300
В Билла мини масажорите и кафе машините си заслужават, даже много.
Това, че с една машинка си правиш кафе и от капсула, и насипно е чудесно, а и хубаво кафе правят. За масажорът, достатъчно мощен и добра продължителност на работа. За тези цени, екстра ...

От другата седмица, същия масажьор в ЛИДЛ ще е 20лв
Виж целия пост
# 301
Кой е масажорът?
Виж целия пост
# 302
https://www.lidl.bg/l/bg/broshura/30-03-05-04/view/flyer/page/50
Виж целия пост
# 303
Ако е този от находките (от линка ми се отварят някакви градински неща), ще е на 20 лв, ако е наличен в даден филиал. Снимките са примерни и във всеки филиал може да има различни неща.
Виж целия пост
# 304
Да, снимките са илюстративни. Не е сигурно, че ще има изобщо такъв масажор.
Виж целия пост
# 305
Ако някой иска отстъпка в Била до -70% на продукти Beverly Hills - до 01.04. може да се ползва.
Виж целия пост
# 306
Здравейте, магазин Billa приема ли връщане на електро уреди. Вчера си купих гофретник. Не е ползван! Дали ще ми го вземат. Не съм връщала никога продукти там.
Благодаря
Виж целия пост
# 307
Ние сме връщали неизползван уред, но преди години. Направихме го на същия ден или на следващия.
Предполагам че и сега няма да има проблем. Отидете с касовия бон.
Казахме, че сме направили дублиране на покупката и не ни е нужен уреда.
Виж целия пост
# 308
В другата тема видях, че Кауфланд в Пловдив ще работи през нощта заради новото Фантастико, което отваря.
Специална брошура с промоции за нощта.
Много са се изплашили явно.
Въпреки че не виждам от какво. Фантастико си е скъп магазин, голяма част от хората няма да се пренасочат към него.
Виж целия пост
# 309
В другата тема видях, че Кауфланд в Пловдив ще работи през нощта заради новото Фантастико, което отваря.
Специална брошура с промоции за нощта.
Много са се изплашили явно.
Въпреки че не виждам от какво. Фантастико си е скъп магазин, голяма част от хората няма да се пренасочат към него.

Това за всички магазини на К във Пловдив ли важи?
Виж целия пост
# 310
Май само за този на "Брезовско шосе".
Виж целия пост
# 311
Подарен.Подарявам 10 процента отстъпка Рожен ден на цялата сметка от Билла.Валиден до утре.
Виж целия пост
# 312
Някъде по брошурите да сте видели да има на промо агнешки комплект?
Всичко разгледах и като че ли само агнешко месо има, но не и от комплектите. Да не сме изчерпали вече 20-годишния дълбоко замразен резерв...JoyJoyJoy
Че у нас дроб сармата се харесва и ме чакат да я сготвя за празниците, та не знам, май към някоя месарница ще се насочвам, ама ако има по супермаркетите си предпочитам на самообслужване. Smile
Виж целия пост
# 313
Някъде по брошурите да сте видели да има на промо агнешки комплект?
Всичко разгледах и като че ли само агнешко месо има, но не и от комплектите. Да не сме изчерпали вече 20-годишния дълбоко замразен резерв...JoyJoyJoy
Че у нас дроб сармата се харесва и ме чакат да я сготвя за празниците, та не знам, май към някоя месарница ще се насочвам, ама ако има по супермаркетите си предпочитам на самообслужване. Smile

Има - точно в брошурата до утре. На 13-та страница, замразен к-т за дроб сърма 6е/кг.
Виж целия пост
# 314

Има - точно в брошурата до утре. На 13-та страница, замразен к-т за дроб сърма 6е/кг.

В коя брошура?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия