A.B.I./Семейството е изпитание

  • 37 718
  • 736
# 300
Ми невидим е човекът, страда! И брака не може да си консумира, презират го.
А тя нали медицина учи, ще практикува психология.
Виж целия пост
# 301
Генджо ще кандидатства за ангел на ангела Sunglasses
Виж целия пост
# 302
Доколкото схванах лелята Ханджъолу прати да разпитват за Чаала


Генджо ще кандидатства за ангел на ангела Sunglasses


А затова ли беше това тръшкане, той много я хареса
Виж целия пост
# 303
Лелята прати агент, че много се бъркала навсякъде адвокатката. Да разбере с кого си има работа.
А Генджо му се задействаха моралните устои.
Че той Синан доста е чакал да му се роди Наз, като е женен от 25 години.
Виж целия пост
# 304

Че той Синан доста е чакал да му се роди Наз, като е женен от 25 години.


И го чакат да направи момче
Синан и Алтън направо си правят комедийни роли двамата Grinning
Виж целия пост
# 305
Синан на майка си мяза, безгласна буква.
Обаче леля Ламия е голяма работа, командори, следи, нарежда... генералисимус!
Виж целия пост
# 306

Че той Синан доста е чакал да му се роди Наз, като е женен от 25 години.


И го чакат да направи момче

Готово бе. Ей, на! Тръгват с буля. Ще лъснат първо малко и после... Оп, са! Stuck Out Tongue Winking Eye Heart Eyes
Виж целия пост
# 307
Какво ще чистят тия? Аааа Синан е спрял тока? А кой е посегнал на баща му? Мистерия
Виж целия пост
# 308
Това ли ще е финала...милата Чаала
Виж целия пост
# 309
На Фикрет май му е кратък договора, бързо ще го свитнат.
Виж целия пост
# 310
Ох, бе! Хубаво нещо било рекламата...не може човек да иде по мене си си бе Grin голям зор с аби!


И сега кво? Аби позна ли отличничката на випуска? Flushed
Виж целия пост
# 311
Раниха ли я или баялдиса от притеснение момичето? Тъкмо взе да им се получава резонанса и айде беля.
Ако са я ранили, няма да й се сърди много аби.
Виж целия пост
# 312
Ох, бе! Хубаво нещо било рекламата...не може човек да иде по мене си си бе Grin голям зор с аби!


И сега кво? Аби позна ли отличничката на випуска? Flushed

Най-вероятно не я видя

Виж целия пост
# 313
Ох, бе! Хубаво нещо било рекламата...не може човек да иде по мене си си бе Grin голям зор с аби!


И сега кво? Аби позна ли отличничката на випуска? Flushed
Срам ме беше да си кажа, ама на секунди бях да се изпусна. Joy На тая дължина на сериалите рекламите са  глътка въздух. Сега го оценявам. Joy Аби може и да я е познал, ама ще забрави! Joy
Виж целия пост
# 314
Аа, както се облещи преди стрелбата, трябва да е видял. Но ще е твърде зает да я спасява и ще почне да осъзнава чувствата си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия