Университети в Германия и други немскоговорящи държави (вкл. специалности на английски) : Тема 26

  • 28 575
  • 593
# 585
Ние днес дадохме дипломата за превод и легализация. Убедиха ни, че вече не е нужна нотариална заверка и си снимаха направо самата диплома. Продължавам да имам съмнение дали не сгрешихме.
Получихме и Европейско приложение на АЕ, но в него няма оценки, само резултатите от матури и общ успех.
И аз съм подала за превод и няма нужда от заверка. Също в НАЦИД подадох за апостил с електронен подпис.
Виж целия пост
# 586
Здравейте, момичета!
Имаме нужда от помощта Ви. Дъщеря ми пише бакалавърска работа и във връзка с нейното изследване търси немскоговорящи участници, които да попълнят анкета.
Попълването отнема около 20 минути. Анкетата е напълно анонимна и всички отговори ще бъдат използвани единствено за целите на бакалавърската работа.
Ще бъдем много благодарни на всеки, който отдели време да помогне. Ако имате немскоговорящи приятели или познати, ще се радваме и ако споделите анкетата с тях.

Линк към анкетата: https://scheitern.sawtoothsoftware.com

Благодаря от сърце на всички отзовали се!
Виж целия пост
# 587
Здравейте, имам притеснения относно изчакване на прием в Австрия и паралелно кандидатстване в България за всеки случай. Но резултатите за първо класиране от тук ще са готови на 6 юли, а от Австрия поне края на юли. Миналата година тук бях чела, че не е пречка да я запишем, а при прием в Австрия - да я отпишем от тук и запишем там.
Някой смята ли да кандидатства по този начин и на двете места?
Виж целия пост
# 588
Попълних  анкетата Simple Smile  Ако дъщеря  Ви  е регистрирана  във  фейсбук  групата  за  студенти  в Германия, може  да  пусне  анкетата там.  Винаги има  хора,  които  се  отзовават  и  попълват.  Моите  дъщери навреметo си бяха  пуснали тaм анкетите  за  папката за DSD2 . Даже  темата на  голямата ми девойка беше точно Erneuerbare Energien  Simple Smile
Виж целия пост
# 589
Попълних  анкетата Simple Smile  Ако дъщеря  Ви  е регистрирана  във  фейсбук  групата  за  студенти  в Германия, може  да  пусне  анкетата там.  Винаги има  хора,  които  се  отзовават  и  попълват.  Моите  дъщери навреметo си бяха  пуснали тaм анкетите  за  папката за DSD2 . Даже  темата на  голямата ми девойка беше точно Erneuerbare Energien  Simple Smile
Много, много благодаря! Пуснала е в различни групи, да, дано да откликнат  членовете на съответните групи.
Виж целия пост
# 590
Здравейте, имам притеснения относно изчакване на прием в Австрия и паралелно кандидатстване в България за всеки случай. Но резултатите за първо класиране от тук ще са готови на 6 юли, а от Австрия поне края на юли. Миналата година тук бях чела, че не е пречка да я запишем, а при прием в Австрия - да я отпишем от тук и запишем там.
Някой смята ли да кандидатства по този начин и на двете места?
Да, а и много го правят това.
Виж целия пост
# 591
Единственият негатив  е  загубата на някаква  част от семестриалната такса за нашия университет.  Няма  да я  върнат цялата.
Виж целия пост
# 592
Попълних и аз.
Виж целия пост
# 593
Благодаря от сърце!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия