Университети в Германия и други немскоговорящи държави (вкл. специалности на английски) : Тема 26

  • 28 875
  • 605
# 600
Здравейте, момичета!
Имаме нужда от помощта Ви. Дъщеря ми пише бакалавърска работа и във връзка с нейното изследване търси немскоговорящи участници, които да попълнят анкета.
Попълването отнема около 20 минути. Анкетата е напълно анонимна и всички отговори ще бъдат използвани единствено за целите на бакалавърската работа.
Ще бъдем много благодарни на всеки, който отдели време да помогне. Ако имате немскоговорящи приятели или познати, ще се радваме и ако споделите анкетата с тях.

Линк към анкетата: https://scheitern.sawtoothsoftware.com

Благодаря от сърце на всички отзовали се!
Синът ми ще я попълни с удоволствие🤗
Виж целия пост
# 601
Изпратих линка  на сина ми да попълни анкетата.
Не съм писала напоследък, но то няма и какво. Митко готви бакалавърска работа и чака резултат от кандидатстване за магистратура. Чакаме всички със стаен дъх. Септември започва практика във F1 Audi и  иматрикулацията му е важна.  Би трябвало до седмица две да има резултат. В Мюнхен е супер лято, но моето гардже или  се поти в библиотеката , или бачка . Чакаме го през август да си дойде за малко, ще си замине с кола за да може да пътува до Инголщат за практиката  .
Много благодаря и успех на Вашия син! Стискаме палци всичко да се получи така, както иска!
Виж целия пост
# 602
В София  конкретно, доколкото знам, удържат  %  само, не  цялата семестриална  такса (разбира се,  ако говорим за отписване  преди старта на  учебната година).
20-30 %, по спомен, примерно  СУ
Явно е според политиката на университета. В ИУ Варна ни удържаха цялата семестриална такса, независимо, че отписването беше август месец.
Виж целия пост
# 603
Здравейте, момичета!
Имаме нужда от помощта Ви. Дъщеря ми пише бакалавърска работа и във връзка с нейното изследване търси немскоговорящи участници, които да попълнят анкета.
Попълването отнема около 20 минути. Анкетата е напълно анонимна и всички отговори ще бъдат използвани единствено за целите на бакалавърската работа.
Ще бъдем много благодарни на всеки, който отдели време да помогне. Ако имате немскоговорящи приятели или познати, ще се радваме и ако споделите анкетата с тях.

Линк към анкетата: https://scheitern.sawtoothsoftware.com

Благодаря от сърце на всички отзовали се!
Синът ми ще я попълни с удоволствие🤗
Сърдечни благодарности!: heart_exl:
Виж целия пост
# 604
На Николета даже и върнаха от УАСГ ако правилно си спомням цялата сума след като се отписа при приема във Виена.
Виж целия пост
# 605
Относно заверката в немското посолство на дипломата и DSD
Днес занесох (експресна услуга 4 р. дни за Нот.заверка, апостил,превод и легализация) оригиналната диплома (и DSD) в Интеграл. Официално не заверяват в немското посолство дипломи на "външни", само на техните клиенти. 
Понеделник да взема документите от тях и чак вторник рано рано мога да отида (+DSD) в немското посолство. Имало големи опашки, защото приемат само между 8ч до 9ч ( петък не работи). Получаването е на следващия ден. Обясниха ми още, че не е нужно да доказвам "интерес" с разпечатана кореспонденция щом дипломата е от тази година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия