Слънцето пече, а форумка седи плете и разплита - 6

  • 93 232
  • 284
# 90
Момичета, какво плетете?
Влади Мира беше започнала един черно-златист пуловер.......Другите какво правят?
Снежана нещо ми се губи?

Аз две шапки за две госпожици, като едната е щерката  Mr. Green и два топа за мен. Да видим до есента дали ще ги изкарам, че нещо ми я няма музата. Фанала ме е пролетната мързелана и не ме пуска  Mr. Green
Виж целия пост
# 91
Имаш ли още такива линкове за споделяне? Много благодаря за този, това определено ще ми свърши работа за заплитане на чорап!
..........................................

http://crochetetcompagnie.free.fr/sub3.htm
p://http://www.lestricotsde-louise.com/le_crochet.htm
http://www.tricotin.com/fiche52.htm
http://mamanpoule06.free.fr/apprendre/bases.html
http://www.lestricotsde-louise.com/crochet_tunisien.htm
http://www.dnt-inc.com/barhtmls/knittech.html


За гледкане:

http://www.andreakreativ.ch/
http://www.10pelotes.com/
http://www.bernat.com/patternbook.php?PG=child
http://www.anniesattic.com/crochet/index.html
Виж целия пост
# 92
... ръкохватки... диадеми... започнах и една кърпа за глава да мъча, ама щом диадемите ще са толкова голям хит дали да не наблегна на тях newsm78 (за Благотворителния базар са последните три неща).


 smile3501 ........ диадемите са невероятни..  Heart Eyes
Виж целия пост
# 93
smile3501 ........ диадемите са невероятни..  Heart Eyes

Благодаря Embarassed!

Моля, ако имате идеи (линкове, може и без схеми) за кърпи за глава, споделете.
Виж целия пост
# 94
Уаааааааау,диадемите са просто невероятни  smile3501 smile3501 smile3501.Кога и откъде мога да си купя?

Момичета, какво плетете?
Аз плета потник с връзки за детето,към който мисля да направя и жилетка.Става много хубаво.
Виж целия пост
# 95
Уаааааааау,диадемите са просто невероятни  smile3501 smile3501 smile3501.Кога и откъде мога да си купя?

На 1 юни в Пазарджик  Grinning, обаче тези са за малки принцеси 1.5-2-3 годишни.
Виж целия пост
# 96
Стейси, периферията на ягодката може да стане като наддаваш от всеки пълнеж по два пъти и през един пълнеж по два пъти в първия ред на периферията.

Стигнах до периферията. Това наддаване достатъчно ли е, за да стане къдрава и пищна периферията като за момичешка шапка? Трябва ли после да правя и други наддавки в следващите редове и как?
Виж целия пост
# 97
Моля, ако имате идеи (линкове, може и без схеми) за кърпи за глава, споделете.


Днес ще преровя списанията, които имам за идеи. Страхотна си.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
Стейси, периферията на ягодката може да стане като наддаваш от всеки пълнеж по два пъти и през един пълнеж по два пъти в първия ред на периферията.
Стигнах до периферията. Това наддаване достатъчно ли е, за да стане къдрава и пищна периферията като за момичешка шапка? Трябва ли после да правя и други наддавки в следващите редове и как?

Мисля, че трябва да експериментираш, все пак зависи от преждата и големината на шапката. За по набрана периферия по две или в караен случай по три, а може и да ги редуваш две после три. Аз за да става леко издадена периферията като за момчешка шапка надавам по две на всяка 4бр. шапката е на 72бр. преди надаването, преждата е 100% акрил и е аз 6г.момоченце.  Дано това да те ориентирало. Ще я покажа днес -утре.
Виж целия пост
# 99
AG, забравих за тези  doh

http://goznuruorgu.blogcu.com/
http://oklavaisi.blogcu.com/


http://hobihome.blogcu.com/
http://orgucantalar.blogcu.com/
http://nettenelisleri.blogcu.com/

Виж целия пост
# 100

Много ми харесва!
Виж целия пост
# 101
Снежана нещо ми се губи?

Тууууууук съм! Чета и Ви се радвам! Не пиша, защото не плета за момента. Отглеждам си един бремелински корем, а през Септември ще събирам бебешки модели. От суеверие сега не смея. За себе си бях решила да плета нещо, но то пък времето взе да се постопля и аз реших, че е излишно. Имам и захваната една жилетка за мен пак, но понеже по никакъв начин мяма да мога да я сложа, та за това съм я зарязала. Я стига съм се извинявала, май всичкото е от мързел, ма чакам да ми мине  Simple Smile .

Много Ви обичам, поздравления за нещата, които Вие сте изплели!
Виж целия пост
# 102
Леко бременеене, Снежи! Може би отсега трябва да събираш моделите, че какъвто архив се е натрупал, ще е продължителен изборът. Пък веднъж като си избрала, лесно ще го оплетеш.  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 103
Честит имен ден на малкия юнак, Коте!

  bouquet Heart Eyes newsm67 Tada
Виж целия пост
# 104
Само да напомня,че сьм тук.Ама нямам време да плета,защото сьм започнала да чета всичко, чак от пьрвата тема и си сьбирам важните неща.Супер сте и не мога да се нарадвам,че го има този сайт.Поздрави на всички...  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия