Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема №36

  • 35 178
  • 746
# 675
ДХЗ, страх ме е вече да се похваля или да препоръчам нещо, но на мен такива цикли през 16 дни ми се оправиха с Инозитол от 500 мг на Now. Див ямс на Natures Way мг 850 мг също ми ги регулира. Ако имаш притеснения от дивия ямс, може да пробваш с инозитола.
Ще ви бъда много благодарна, ако може някой да сподели опит с Уростим. Имам големи неприятности с клебсиела и в микробиология, и в урина. Дълго бях лекувана без никакви изследвания, после с антибиотик, който действа само на пикочните пътища, а проблемът е по-скоро гинекологичен. Сега ми изписаха Ципрофлоксацин по антибиограма, но вече не съм позитивна. Иде ми да започна Амоксиклав заедно с Ципрофлоксацина както и да ви звучи.
Виж целия пост
# 676
Ако антибиограмата е посочила Ципрофлоксацин,то това е правилното лечение.
Урологичен или гинекологичен,проблема ще повлияе .
Кой е антибиотика,който сте ползвали,до момента?
Виж целия пост
# 677
Иписаха ми Нутрифурантоин преди Ципрофлоксацин, на който обаче пише, че е само за инфекции на пикочните пътища, а при мен е по-скоро гинекологичен проблемът. Преди това Бетадин, иначе с месеци без изследвания локални лечения, които изобщо не са подходящи за клебсиела.
Иначе Ципрофлоксацин е подходящ според антибиограмата.
Виж целия пост
# 678
Иписаха ми Нутрифурантоин преди Ципрофлоксацин, на който обаче пише, че е само за инфекции на пикочните пътища, а при мен е по-скоро гинекологичен проблемът. Преди това Бетадин, иначе с месеци без изследвания локални лечения, които изобщо не са подходящи за клебсиела.
Иначе Ципрофлоксацин е подходящ според антибиограмата.
Съжалявам,че е трябвало дълго и безуспешно да се лекувате .По скоро, проблема Ви е бил грешно оценен,да го кажем деликатно.Добрата новина е,че в момента се прави нужното,Ципрофлоксацин е системен препарат...той ще повлияе инфекцията,независимо урологична или гинекологична.Следвайте стриктно предписанията,за количеството и продължителността на лечението.Това е от изключителна важност,за да не хронифицира.Вероятно ще го съчетаят ,отново и с локално лечение,но не е задължително.
Вярвам,ще имате успех.Аугментин и уростим,на този етап не са Ви необходими,даже обратното.
Виж целия пост
# 679
Най-много обаче ми пречи липсата на желание за "кекс"...

Апетита идва с яденето. Wink

Това е клише, което за жалост не се отнася до конкретната ситуация.
Може би някои от четящите не са стигнали до този етап и не можгат да разберет за какво говоря.
То и аз все съм се чудила какво се има предвид под ниско либидо, но ето - разбрах.

За себе си мога да кажа , че винаги съм имала дори по-голямо желание от повечето жени на моята възраст. А напоследък установявам, че имам моменти, в които съм като камък, толкова ми е безразлично. Което изобщо не е типично за мен и ми прави впечатление.
Виж целия пост
# 680
Утре съм на еднокринолог, както казах, и ще питам и за либидото.
Виж целия пост
# 681
Утре съм на еднокринолог, както казах, и ще питам и за либидото.
Хайде, всички чакаме съвети...😉, ако ни прочетат мъжете определено ще ни се зарадват! 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 682
ДХЗ, питай за изследване на тестостерона. Знам, че и той е отговорен за либидото.
Виж целия пост
# 683
Сега ще прозвуча много зле, сигурна съм, но пак ще го кажа Sunglasses ...
Като бременеехте,  всички желания ли им изпълнявахте на мъжете??- аз не! Даже имаше случаи, в които аз съм искала, макар и опасно, и той се е въздържал. Знам, че не е валидно за всички бременни, но е приложимо към целият останал съпружески живот.
Защо сега да е различно!?
Мъжете трябва да се съобразяват с колебанията на възрастта на партньорката. Точка.
Виж целия пост
# 684
Сега ще прозвуча много зле, сигурна съм, но пак ще го кажа Sunglasses ...
Като бременеехте,  всички желания ли им изпълнявахте на мъжете??- аз не! Даже имаше случаи, в които аз съм искала, макар и опасно, и той се е въздържал. Знам, че не е валидно за всички бременни, но е приложимо към целият останал съпружески живот.
Защо сега да е различно!?
Мъжете трябва да се съобразяват с колебанията на възрастта на партньорката. Точка.
Ози, аз имам предвид, че мъжете ни ще се зарадват, защото търсим начини...а не се оставяме на падналото либидо...те ще се съобразят с нас, но младите госпожици дебнат...! Joy
Виж целия пост
# 685
Като нямам желание няма и да се насилвам, от доста време  имам ниско либидо, но се надявам да премине и този етап, много неща се променят след 40...
Виж целия пост
# 686
Мъжете и те не стават по-млади, нормално е с възрастта тази страст към интимност да се намали. Все пак аз си го обяснявам с процеса на възпроизводство- намалят яйцеклетките, намаля и желанието, защото вече основната функция на възпроизводство е в спад. При мъжете желанието не се губи, но пък едно е да искаш, друго да можеш та и те не остават по-назад.
Виж целия пост
# 687
От тежки здравословни проблеми ме е страх, нищо не може да се предвиди в този живот.
Ама, да седна да се изсилвам, заради липсващ мозък в мъжка кратуна- никога!
Кой, каквото сам си надроби,  млада госпожица не мож´ му поправи Smiling Imp
Виж целия пост
# 688
От тежки здравословни проблеми ме е страх, нищо не може да се предвиди в този живот.
Ама, да седна да се изсилвам, заради липсващ мозък в мъжка кратуна- никога!
Кой, каквото сам си надроби,  млада госпожица не мож´ му поправи Smiling Imp

Не го мислете- ако не е милионер никоя млада госпожица няма да го налети, дори и да е Бог в леглото Smiley
Аз също не се тревожа изобщо за такива неща. Мисля си, че е хубаво да става със желание от двете страни и като липсва от едната страна няма нужда.
Виж целия пост
# 689
Вчера се бях засилила , да давам пак насоки за дъртешко 69, ама викам си-да не досаждам Sweat Smile
Но, истината е, че секса вече не е всичко.
Има и други приятни занимания, които от време на време  Wink могат да го заменят.
Но могат и да го предшестват Wink
Масажи, обща баня, сауна, вана...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия