, е, сега по стечение на обстоятелствата съм в друга, ти къде живееш точно
п.п. Честито на именниците на патерици
, е, сега по стечение на обстоятелствата съм в друга, ти къде живееш точно

Обича много някой да му говори и да му обръща персонално внимание. Вече почва да се усмихва и да се заглежда по разни шаранийки. Първо дете ми е, нищо че съм на 31 г. (между другото утре ги навършвам - 08.05.), а бебчо ще направи 2 месеца на 09.05. Виждам, че си организирате срещи пред Версай, по-нататък може и аз да се включа (ако ме поканите разбира се), но живеем в Бадема и засега много не мога да ходя до центъра.
И ние всеки ден сме в този парк

Много си отслабнала, според мен! Браво! 
Много си отслабнала, според мен! Браво! 


!




krasi_vasi! с пожелания за здраве и сбъдване на много мечти!
казвате кога и къде ви е удобно, ние с Дидка ще се постараем да дойдем
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, krasi_vasi!!! 
Честит рожден ден и от нас на krasi_vasi!
Пажелаваме ти най-важното - здраве на теб и цялото ти семейство!
krasi_vasi, много лично щастие!
днес навършваме 10 месеца -почерпете се за наше здраве Препоръчани теми