Kaif halak al-yaum? Ad-dars at-tani wa (a)l-isrun Урок 22 по темата

  • 27 280
  • 293
# 90
Marhaba Simple Smile
Ние днес пак ще си кукаме вкъши! Но другия месец трябва вече сама да карам защото мъжи няма да го има по много дни и няма да стане да висм в къши по цял ден.  Naughty
Кеми, абе и аз мисля че не е толкова трудно с тези кръгови, само където никой не дава мигач и много рядко някой си пази лентата. Ама какво да ги правиш!
Ноя, та кога щеше да идваш  Mr. Green
Елип. искренно се надявам да отслабна пак като ми мине аклиматизацията  Mr. Green засега билките не помагат! какво е туй чуд , не знам!
Сноу, дано да не е нешо сериозно това с колената на Илияс!  Praynig А наче като в БГ се обличам, ама не нося потници само, а си връзвам костаа че много жега иначе. Ние още се разхождаме в парка, повече вечер, а сутрин ей така за 20мин, че много жега.
Искам и аз да се видя някой път с вас  Confused
А имам въпрос на жените позволено ли им е да влизат в джамиите?

П.С. абе вие чувахте ли за някаква терористична заплаха за нашия район?
Виж целия пост
# 91
Добър ден и от мен!!!

Как сте, мами?

Виждам, че купона тече!!

Марис, Честито ти книжка и безаварийно дано!!

Ноич, да не се надявам преди Аеросмит да те видя Sad(

Ели, какви са тези закуски всеки ден, мила, смили се Simple Smile)

Аз съм работна все още.
Днес нали е петък много хора има.

Креми, успех!!

Амал, вече има отправени покани, които са все още в действие за Дубай...
Ако има желаещи да заповядат!!

Монди, това се отнася и за теб Simple Smile))))

Лек ден на всички!!




Виж целия пост
# 92
Мерси, Люби, ама Дубай ми е бая далече. И няма при кого да ида там  newsm03

Питах дали има организиране на срещи за БГ, макар че и БГ не еднозначно място. За едни може да е удобно Варна, за други София и понеже не знам каква е практиката, затова питам.

Моят мъж сега си е наумил да ходи да види може ли да работи нещо в Дубай, има един племенник негов който работи, ама не е с жена си все още, тя е сирийка, ама аз съм като в пълна мъгла за тази част от света по отношение на работа. Трябва ли да идеш първо при някой, как се търси работа ако не идваш по договор, приемат ли на работа изобщо хора от други страни освен като помощен персонал? Може ли ако работи там и ние да живеем с него, в см. има ли възможност да ни издържа? Абе не ми се иска да ходи защото не вярвам да чакат само него, ама като си е наумил нека иде да види......
 smile3511

А аз например бих ли могла да работя? Знам английски писмено и говоримо, арабски много малко. И имам висше и половина:-))))
Виж целия пост
# 93
Амал, естествено, че можеш да си намериш работа и можеш да работиш още повече, че владееш английски (това е много важно).
Ако мъж ти е решил лошо няма, нека дойде и опита.
Трябва обаче да знае дали идва при сигурни хора и на каква заплата, защото много от работещите тук идват и живеят в акомодейшъни с поняколко души и заплатата е много малка да доведа(ъ)т семействата си.
Много зависи и какво образование има и какъв стаж.
Дано стане!!
Успех!!!
Лек ден!!
Лек ден и на всички мами, които здраво са я ударили на почивка!!
Виж целия пост
# 94
здравейте и от нас!
пак се забравихме по разходки и градинки ама като стане жега ще си седим в къщи сега да използваме намалението!
Дтти мерси за диетката!
ели тези софри ще ми дойдат в повече но виртуално може,иначе аз сериозно се ограничавам и ефекта е 1кг, е аз мога лесно да смъквам и качвам мног съм склонна да качвам и ми трябва глад и инат и се смъква а и тичанетои след сами е доста,но проблоема при мен е че нямам талия!колкото ми е ханша толкова ми е талията и картинката е кофти каквото и да облека изглеждам дебела!
Сноу дано нищо муи няма на илияс и се оправи скоро!
Абе вие софианки защо не си чукнете една среща!какво се ослушвате! newsm78
Марис мъжат ти на  какъв самолет е!Като знам че имат един тайланд дето е 9 дни!ако все още е така, имаше едно момиче което беше летяло за катарските линий и бешеказала че е строго но имат много добри полети и плащатат добре!
Лек ден от нас!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 95
Хаиде и аз да се разпиша да не ме забравите съвсем  Laughing

Марис 4естито  Hug Безавариино шофиране  bouquet Жена може да влиза в джамия,с покрита коса и  bouquet "прили4ни"дрехи  Peace
Любе как си  Hug Нямаш по4ивка Еи.Ходиш ли на курс по англииски Grinning Жежко ли ти е Mr. Green
Амал благородно ти завиждам за килограмите Peace И аз преди да отида в емирствата се движех между 49-51 кг  ooooh!
Диди мерси за инфото   bouquet и за диетката,но сега и окото не ми мигва,хапвам шоколади като за световно.после ще се мъ4а  Mr. Green
Веси Тарик голям сладур целият е на баща си Hug все едно тои го е раждал Laughing
Сноу как е малкият?Дано не е нещо сериозно Praynig
Креми радваи се на мал4о  Hug има време,да работиш,живот и здраве.а за астерикс..... Sick без думи #Cussing out
дани ще ме умориш.много си уплашена от трето забременяване hahaha
Ели страшна си  Hug Гладна сутрин не ме оставяш Heart Eyes
Скъпотиике къде си? Hug Heart Eyes Нещо ми се губиш днес newsm78 явно сте бушували снощи със сър Джон и сега релаксираш Hug Heart Eyes

Аз съм в о4акване на Катето и Галето Hug и аз ще се запася с апарат4е да не стават гафове и после да слушаме приказки Laughing вси4ко ще документираме  Peace
дове4ера сме дискоте4ни.аз естествено само на ресторант,4е таз 4алга хи4 не я долюбвам, а и като знам колко е задимено  Sick
 добре,4е си всехме дадата с нас.сега много 4есто излизаме без децата било на ресторант или на разходка в Бургас. Grinning те свикнаха с нея и е много по лесно.дима е залепена за дядо си,които вси4ко и угажда. Wink

поздрави на вси4ки  Hug





Виж целия пост
# 96
привет, мами!  bouquet
  Hug  :bouquet:4естито, марис! кеф ти книжка, кеф коли4ка! както искаш го разбирай и каквата искаш,разбира се!няма ли някакви лаксити там?  newsm78

сноу, как е малкия? дано не е ревматоидно, 4е не знам, аз за това вадих на  36 сливиците!в много лошо състояние бяха и рисково с температура на моя отговорност!дано е от растежа!
дтт, голямо благодарско!  Peace
креми, давай да се държим, 4е на самолета на ниама да ме вземат и ще ме пратят да плавам! #Crazy Sick Laughing
веси, много ти е сладък тарик, ама и на елип е много готин, как ще се бият момите , леле!
а онова слади4ко синеоко мъни4е на марис, просто да потъват погледите в синьото ! Wink
креми остави му косата на сами, да му се накефя , ако се видим! Laughing
милен4е, просветли ме как да омагьосаме послани4ката за виза д! моля те дай пове4е инфо!
амал ти в кой град си сега? блазя ти ,ако искаш да ти дам малко като на приятел отгледана мускулна и мазни4ка маса, абе добър  приятел съм, раздавам се до 20 килца!
оставям ви моми4ета, имам да правя сладкиш, имам повод утре, и ве4ерята да приготвя, ходра да режа, линда  е като супермен ту тук, ту долу, дебнем се и с нея!та лека  и спокойна!  bouquet
Виж целия пост
# 97
Марис, ще отидем в Катар някога, но не сега. Mr. Green За конкретна заплаха не съм чула, готвят се за евентуален проблем от страна на Иран.

Любе, не ме бий, но като гледам Джон какви амбициозни програми чертае от сега... Embarassed, няма начин да не се отбия в любимия си мол обаче, при новото си любимо приятелче, дори и за 5 минути. Hug

Веси, сигурно сте много щастливи със сестричката ти и наваксвате пропуснатото време. Heart Eyes

Ели, чу ли , че са хванали 172 терориста в Саудитска Арабия? Полицията си върши добре работата, да пази Господ да  се озовем на неподходящото място в неподходящото време, това важи за навсякъде по света. Peace

Милена, тук съм, записах се днес на фитнес и утре сутрин започвам, като 4 пъти в седмицата ще е с индивидуален треньор. Wink
Виж целия пост
# 98
Миленка, Галя и Кате приятно изкарване на срещата и да я отразите с подробен фото материал!

Ноичка на теб ползотворен спорт и не се преуморявай много.

Иначе, който има път към София е добре дошъл за среща, стига да мога съм на линия, че с тази моя работа съм много вързана, по цял ден не мога да мръдна на никъде  Close

Любе, мерси за поканата за Дубай, дай боже може да се възползваме, но да минат жегите първо, че не сме тренирани като вас емирските мами  Simple Smile

Веси, Тарик е голям сладур, цял бащичко, а трапчинките май са от теб  Wink

Пепи къде се загуби  newsm78, липсва твоя ведър стил на писане!

Ели и ти се попиля мила, сложи трапезата сутринта и дим да те няма, как е малкия чаровник Тито, Рая възстанови ли се напълно?
Виж целия пост
# 99
здравейте
Ноя позна smile3501 скардеил е,за бифтека не пише точно как се приготвя,но за вси4ки меса важи изискването да са без мазнини и кожа
миленка приятно прекарване lalalala
аз днес не съм се спряла-приготвях бакла за фризера,няколко 4аса обработвах документи и ги вкарвах в компа,и са десерт travelбяхме на разходка .тукмо преди да се приберем даяна заспа и аз бях много щастлива newsm44,оба4е когато я сложих в леглото каките започнаха за спорят и я събудиха  #2gunfire и сега обикаля около мен явно 2те ще гледаме 'от местопрестъплението' по тв tv 7
Виж целия пост
# 100
Здравейте отново.
Ох, днес с този почивен ден, току що успявам да седна за малко  Crazy. Голяма лудница сме.
Свате, нищо не съм чула, а и телевизия не гледам тази седмица  Confused. От анимациите на Рая никой не може ред да хване, а вестника съм си го оставила за утре с кафенцето  Grinning. Но браво, радвам се, че полицията ни си върши работата. А CV-то ми ще ти го изпратя утре на ЛС, тъй като е доста обемно и ми трябва много време да го пращам  Joy /бизнесът със шопинг ли е свързан  Twisted Evil/newsm10 за фитнеса. Агитирай ме и мен да почвам, че само плуването май няма да ми е достатъчно.
Как е в Саудито ? Има ли жеги ? Там май жени все още не могат да шофират ?
Аааа, шофираме, мила, но само в компаунда  Twisted Evil. Но не сме забравили как се върти волана  Mr. Green. Стискам палци мъника да се оправи бързо, дано не е нещо сериозно  Praynig.
Миленка, Гале, Кате, приятно изкарване на срещата утре. Ще чакаме да се включите със снимки.
Ели, какви са тези закуски всеки ден, мила, смили се Simple Smile)
Любе, реших да пазя диета, затова си наваксвам с хубави /вкусни  Twisted Evil/ картинки  Joy.
Ани, Рая е по-добре вече. Гласът й напълно се възвърна. Надявам се вече да няма болка. А Тарек днес го заведахме на чичо фризьор и му направихме много хубава прическа  Laughing. Утре ще гледам да кача снимки.
Лека вечер от мен. Да не стоите до късно, ей  Naughty  Grinning.
 Hug
Виж целия пост
# 101

/това не са моите кученца  Twisted Evil/

Добро утро момичета.
То се е видяло, че само аз ще си пиша, но дай поне да почерпя с по едно кафе /но само кафе  Laughing

Хайде сега събуждайте се и ви чакам  Hug
Виж целия пост
# 102
ДОБРО УТРО Wink
Мерси за кафенцето, имам нужда, че не съм спала почти. Ади вдигна вчера вечерта температура Най-високата беше 38,7. Не знам дали да го водя на доктор. Нищо друго му няма, поне за сега. Дано и така да остане. А не ми се иска да се врем при бацили в болницата.

И аз прочетох за тези арестуваните и точно от тях идвала заплахата за взривове, че и използването на самолети. Та явсно това е била заплахата. Добре че са ги хванали!
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 103
добро утро на всички
Марис дано да не е нещо сериозно и да ви мине бързо Praynig
Ели супер ти е господина  Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Свате, мерси за кафето и майсторския художествен щрих към него. Simple Smile Heart Eyes  bouquet Не знам дали бизнесът ще е свързан с шопинг, но целта е да осигури средства за шопинг след това. Joy Приеми комплименти за сладкиша Тито, добре ли се държа на мама момчето? Моите до скоро събираха целия хотел, но вече са големи и само понякога се долавя леко скимтене. Simple Smile И нашите телевизии са разпределени по предназначение. Twisted Evil Анимации за Дилън, TCM за мама, за Джон новини и за мен нищо. Rolling Eyes Сега се шуми много в британската преса колко е вредна телевизията за малките. До 3 години не трябва да гледат изобщо, от 3-11, от половин до един час, от 12-15 един час. Имало 15 неприятни последствия за здравето. А на Д.Т. това е поредното пристрастяване, даже не иска шопинг, и от училище иска направо в къщи, за да гледа. Confused

Марис, и аз не тичам на лекар вече при тази температура, особено ако няма други оплаквания. Дано се оправи бързо малкото буболече. Heart Eyes Как ти минава деня сега, като изключим кофите с шоколад и сладолед? Simple Smile Wink

dtti, казах ти аз, че теоретично съм много добре подкована bowuu Диетата е много хубава, не че съм я правила, успех.  bouquet

Аз имам предложение, тези, които сме на диета, да се отчитаме тук и да се надъхваме, вместо да прелитам из всички теми за отслабване из Красива мама, тук може по един ред да драснем. Така, че, който иска, да се присъединява. Аз започвам след малко. Довършвам кафето на Ели и отивам да се запозная с треньора. Laughing След това минавам на японската 2 седмици. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия