Какво повече НЯМА да купя - 29

  • 71 714
  • 634
# 615
Не знам какво толкова поръчвате, че ви излиза по-скъпо. Един от сайтовете, които не предлагат преглед и тест дори на обувки е абаут ю и те са точни във връщането, като над 35 лева имат безплатна доставка. На други сайтове повечето над 50лв също са с безплатна доставка + преглед и тест. Не виждам къде е проблеми таксата от 1 евро за наложен. Какви сайтове ползвате, че...? Избирайте популярни и доказани сайтове, защото има много измами. Дори в олх , където се предлагат бюджетни неща ,на два пъти са се пробвали покупки с онлайн плащане с разни линкове. Не се лъжете!
Виж целия пост
# 616
Сладък и въздушен,на вкус като козунак 🤔
Виж целия пост
# 617
Не знам какво толкова поръчвате, че ви излиза по-скъпо. Един от сайтовете, които не предлагат преглед и тест дори на обувки е абаут ю и те са точни във връщането, като над 35 лева имат безплатна доставка. На други сайтове повечето над 50лв също са с безплатна доставка + преглед и тест. Не виждам къде е проблеми таксата от 1 евро за наложен. Какви сайтове ползвате, че...? Избирайте популярни и доказани сайтове, защото има много измами. Дори в олх , където се предлагат бюджетни неща ,на два пъти са се пробвали покупки с онлайн плащане с разни линкове. Не се лъжете!

Редовно пазарувам от Абаут ю и са много точни, наистина.
Трендойл е по-особен сайт. Не всичко може да се поръча с наложен плагех и не е едно евро, мисля, че са 2 или 2,50. Винаги пазарувам с наложен платеж, понякога много трудно нагаждам поръчката. Ако има едно нещо, за което няма наложен платеж, не я приема и понякога е доста трудно да го откриеш. А като направиш 20 поръчки за няколко месеца, вече си става сума.
Виж целия пост
# 618
Въпрос на избор е. Едва ли само в трендиол има такива неща
Виж целия пост
# 619
Въпрос на избор е. Едва ли само в трендиол има такива неща

Не мога да разбера и вашият проблем. Написала съм за некоректен търговец, който продава в различни сайтове, може това да е полезна информация за някого. Не съм питала как и от кои сайтове да пазарувам.
Виж целия пост
# 620
Аз проблем нямам, че да се опитвате да го разберете. Пробвах да ви помогна, излишно.
Виж целия пост
# 621
Ами не е да не съм пазарувала досега. Откакто започна пандемията, пазарувам всичко онлайн, с изключение на храната. Когато съм била болна, и храна съм поръчвала. Имам достатъчно опит и информация, не съм искала помощ.
Виж целия пост
# 622
Аз пазарувам, дори и пращам почти всеки ден , също и смятах за редно да дам съвет как хората да не се ядосват с пазаруването онлайн. Очевидно се заяждате. Не е нужно да ми ползвате съветите. Не сте единствената тук. Все на някой ще бъде от полза!
Виж целия пост
# 623



Отворих го тази сутрин да ги изпера преди слагане,обаче нямаше калъфки ,а нали в комплекта е написано,че трябва да има ,ядосах се много 😵‍💫
Виж целия пост
# 624
Не се ядосвай, върни им го. И без това качеството на спално бельо, продавано в хранителен магазин, не е особено добро, дори и памучно, а като гледам това от микрофибър, направо ще е задушаващо. Ще си намериш по-добро.
Виж целия пост
# 625
А как ще докаже,че не е взела липсващото?
Виж целия пост
# 626
Памучният сатен в Лидл е чудесен.
Виж целия пост
# 627
И аз бих им го върнала.
Само веднъж купих микрофибърни пликове с калъфки от Юск и никога повече микрофибър!
Пълен ужас, спарва, лигаво, наелектризира се. Избледняха при първото пране.
Сега ги постилам на кучето, то горкото нали няма право на глас... Grinning
Виж целия пост
# 628
А как ще докаже,че не е взела липсващото?
Действително го има и този момент, но пък логиката сочи, че е малко вероятно да вземеш именно комплект и да си оставиш само калъфките, а да искаш да върнеш чаршафа или каквото е другото там. Аз дори не бих искала нов комплект на негово място, ще си купя друг.
Звънче, пипах сатена на Лидл, много е рехав и тънък спрямо обичайния, който ползвам, но дали говорим за едни и същи комплекти, не знам. Във всеки случай не повторих дори да пипна, а и десените им никак не ми допадат, та не съм проявявала и интерес впоследствие.
Виж целия пост
# 629
Като казахте микрофибър – преди години позната работеше във фирмения магазин на наше предприятие, което шиеше спални комплекти. Та тя ни препоръча и ни уреди с микрофибърни. Страхотни бяха, дълги години си ги ползвах през лятото – хем държаха хладно, хем се плъзгаха много приятно по кожата.
Но колкото и качествени да бяха, все пак овехтяха, цветовете избеляха след многогодишното пране и се наложи да ги подменя.
Ако попадна на такива, пак ще си купя. Търсих, но не намерих, явно фирмата или вече не съществува, или не шие от точно този плат. Гледала съм какъв микрофибър се продава сега, не е същият.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия