Какво повече НЯМА да купя - 29

  • 72 046
  • 637
# 630
Като казахте микрофибър – преди години позната работеше във фирмения магазин на наше предприятие, което шиеше спални комплекти. Та тя ни препоръча и ни уреди с микрофибърни. Страхотни бяха, дълги години си ги ползвах през лятото – хем държаха хладно, хем се плъзгаха много приятно по кожата.
Но колкото и качествени да бяха, все пак овехтяха, цветовете избеляха след многогодишното пране и се наложи да ги подменя.
Ако попадна на такива, пак ще си купя. Търсих, но не намерих, явно фирмата или вече не съществува, или не шие от точно този плат. Гледала съм какъв микрофибър се продава сега, не е същият.
Сега е китайски най-вероятно Simple Smile
Иначе пък съхне за нула време, това му е предимство.
Виж целия пост
# 631
Съхне, защото е полиестер. Може би съм прекалено придирчива, но никакъв полиестер не понасям до тялото ми, нито дрехи, нито чаршафи. Спала съм на такова спално бельо в хотел, страшно запарва. Не бих купила полиестерни чаршафи, дори и да има памук в тях
Виж целия пост
# 632
За спално бельо само памук ранфорс. Микрофибърът си е изкуственяк.
И като прочета някъде, че маршафите са от поликотон, пък ги представят за памучни… добре, че хората масово не разбират какво е.
Виж целия пост
# 633
Няма да купя Deutsche Markenbutter (от доста време не съм).
Справка: https://www.bta.bg/bg/news/bulgaria/oficial-messages/1152572-kzk … ie-na-potrebiteli.
Виж целия пост
# 634
Няма да купя Deutsche Markenbutter (от доста време не съм).
Справка: https://www.bta.bg/bg/news/bulgaria/oficial-messages/1152572-kzk … ie-na-potrebiteli.
Преди малко четох и аз статията, и мислех да постна. Колкото и да чете етикета човек, пак не знае какво има вътре ... за съжаление.
Последните години след една такава статия купувам , единствено когато е от Ростар маслото.

Щеше да е хубаво българските производители да взимат пример от Ростар и да подават жалби и сигнали за некоректни свои колеги в областта на производството с което се занимават , било то мляко, кашкавал, сирене, месо !
Виж целия пост
# 635
Кое масло е на Ростар? Сега има промоция на Президент във Фантастико - 10 лв. Като го видя намалено купувам по някой пакет и държа във фризера за сладкиши или торта. Поне като си играя да правя, да е с хубави материали
Виж целия пост
# 636
Няма да купя Deutsche Markenbutter (от доста време не съм).
Справка: https://www.bta.bg/bg/news/bulgaria/oficial-messages/1152572-kzk … ie-na-potrebiteli.

За това масло се знае доста отдавна. Преди няколко години имаше статия за него (не ми се рови да я търся).  Не знам защо чак сега КЗК се е задействала.
Виж целия пост
# 637
Кое масло е на Ростар? Сега има промоция на Президент във Фантастико - 10 лв. Като го видя намалено купувам по някой пакет и държа във фризера за сладкиши или торта. Поне като си играя да правя, да е с хубави материали
Вкъщи купуваме тези двете на Ростар. Аз също складирам във фризера по 2-3 пакета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия