(6) Фенчета на Шербета / Kızılcık Şerbeti

  • 17 889
  • 754
# 480
Мале, мале... страшна комбинация, или ще има таван рейтинга, или ще се ударят в земята страшно много 🤯
Виж целия пост
# 481
Мале, мале... страшна комбинация, или ще има таван рейтинга, или ще се ударят в земята страшно много 🤯
Аз последния и проект не го гледах само един с Хакан Курташ където беше щерка на Халюк и сестра на Саръташ там никак не беше зле ,но Сафири- Мафири и Гьозлерите Дениз с Халит не съм ги гледала много е красива ама не знам аз за мен щеше да е по ок Юзгю Кая примерно ама не знам още не мога да помисля друга освен Съла.
Иначе знам че си е чапкънка като нищо и да се загджат и да си превърнат животеца на работа в ад.
Виж целия пост
# 482
Мале, мале... страшна комбинация, или ще има таван рейтинга, или ще се ударят в земята страшно много 🤯
Дано се вдигне рейта само заради Къвълджим , но тази сцена сигурно ще е в края , и ще ни занимават с останалите ненужни.
Не знам морето там , но ако дръпнем още ще е добре , но едва ли... тъпото е че след седмица , трябваше още тази, набраха инерция малко.
Виж целия пост
# 483
Мале, мале... страшна комбинация, или ще има таван рейтинга, или ще се ударят в земята страшно много 🤯
Аз последния и проект не го гледах само един с Хакан Курташ където беше щерка на Халюк и сестра на Саръташ там никак не беше зле ,но Сафири- Мафири и Гьозлерите Дениз с Халит не съм ги гледала много е красива ама не знам аз за мен щеше да е по ок Юзгю Кая примерно ама не знам още не мога да помисля друга освен Съла.
Иначе знам че си е чапкънка като нищо и да се загджат и да си превърнат животеца на работа в ад.
Бе не е зле според мен, но не е нещо свръх 🙂 Представях си Доу с руса мадама, честно казано, точно защото ще го свързват със Съла. Но ще видим, те доста бързо пакетират сериалите този сезон, дори и този на Съла едва се крепи според мен. 17 повторения за седмица е направо ужас, аз като зрител бих се отвратила, пък и не ми харесват Съла и Ибо заедно.
Виж целия пост
# 484
По принцип в оригинала се събирала с героят на Бертан.
Ха давай да почнем да търсим партньорка да пратим на Букет. ;д
Виж целия пост
# 485
Червената Еда Шоленджи, Алина Боз (Ако в момента е руса), Еслем Акар, Нилай Дениз... поне за тези се сещам в момента, Нилай не съм я гледала отдавна, на Еда и приключва проекта... а ако искаме да видим истинска актьорска игра вземаме Бахар Шахин, Доу ще се озори да играе пред нея, сори ама тя е ненадмината, и с един хубав сценарий ще си изкараме едни 30 епизода преспокойно.
Виж целия пост
# 486
Червената Еда Шоленджи, Алина Боз (Ако в момента е руса), Еслем Акар, Нилай Дениз... поне за тези се сещам в момента, Нилай не съм я гледала отдавна, на Еда и приключва проекта... а ако искаме да видим истинска актьорска игра вземаме Бахар Шахин, Доу ще се озори да играе пред нея, сори ама тя е ненадмината, и с един хубав сценарий ще си изкараме едни 30 епизода преспокойно.
Аз на Бахо Шахин таланта никога не съм го оспорвала ама е мисис Хаус не му трябва.
Едато не съм я гледала никъде.Алина играе с МЯ. Ниляй Дениз бая време не съм я гледала много ми харесаха със Сечкин навремето , Еслем Акар ми е пасивничка малко въпреки ,че само в Авлу съм я гледала.
Виж целия пост
# 487
Ако съм на доу мястото ще изчака до есента, лятото не знам дали ще се правят сериали дали комедия или нещо друго, опции има, но знам ли, може и при нургюл да отиде, при несрин също. опции има, идния сезон сигурно пак 10+ нови сериала ще има и now ще ги изкупи за да ги занули на 5тия епизод. Grinning Важното е да излезе от образа на фатих. ето при съла не може да се махне от образа на доа и това че бързо си намери проект и не изчака бе огромна грешка, но важна е парата.  При Сибел в сърцебиене и грам не видях пинко и беше ок пръвите два епизода, но там тотално провалиха сценария.

Ево и бебе аслан и баръш отзад Grinning

Виж целия пост
# 488
Миличка това е подготовка за есенните дизита и без това не става въпрос за летен да подчертая.
Виж целия пост
# 489
да разбрах го, но може и летен сериал да има и той хипотетично да приеме Grinning
Виж целия пост
# 490
Пелин е писала относно Доу че ще си подхождат с Йозге и после е писала за проекта да стане ясно ще пишем

Съла и Ибо

Виж целия пост
# 491
ужас не я харесвам с халит химия йок имаха, че кой я смята за добра актриса....
Виж целия пост
# 492
За мен е важно да е някоя свястна дано не е някоя Ямур и тн.
Виж целия пост
# 493
едва ли ще е тя, то тя от две години работа не може да си намери и то е ясно защо, нейния колега виж как върви нагоре и влезе в добър проект. Grinning
Виж целия пост
# 494

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия