Евровизия (Тема 32) - Виена 2026

  • 14 084
  • 761
# 630
Може ли да не изпращаме никого?
Май си напълно права Grinning

Аз съм поне 80% убеден, че ще пратят Дара.
Виж целия пост
# 631
dolce miele, гласува се вече.
Виж целия пост
# 632
Не показва подадените гласове като миналия път.
Виж целия пост
# 633
Ехха, гласуването не се вижда😆😆
Виж целия пост
# 634
Ехха, гласуването не се вижда😆😆
Знаят за шашмите и са си взели бележка, xaxaxa.

Аз не чуx да обявяват гласуване? QR код няма...
Виж целия пост
# 635
MоndоCane, благодаря!
Хм, какъв беше този абсурд - проверяваше ме при гласуването, а след това изписа, че от този адрес вече е гласувано (никой друг вкъщи не се вълнува от Евровизия и не гласува)! Чак след рефрешване изписа, че гласът ми бил отчетен...🤔
Гласувах за Михаела.
Виж целия пост
# 636
Днес гледам за първи път, върнах с час назад.
Прея наистина е адекватен избор. Още не съм чула Дара.
Обаче, най-важното е каква песен ще бъде написана.
 Дано само композитори, текстописци и прочее, не са от ерата на Златния орфей и да се създаде нещо адекватно за време и място.
Виж целия пост
# 637
Ехха, гласуването не се вижда😆😆
Знаят за шашмите и са си взели бележка, xaxaxa.

Аз не чуx да обявяват гласуване? QR код няма...
https://vote.eurovision2026.bg/
Виж целия пост
# 638
MоndоCane, благодаря!
Хм, какъв беше този абсурд - проверяваше ме при гласуването, а след това изписа, че от този адрес вече е гласувано (никой друг вкъщи не се вълнува от Евровизия и не гласува)! Чак след рефрешване изписа, че гласът ми бил отчетен...🤔
Гласувах за Михаела.

При мен се случи същото, и аз гласувах за Михаела.
Виж целия пост
# 639
Трябва да се отбележи, че бивш победител на Евровизия звучи най-лошо от всички наши финалисти. Grinning
Виж целия пост
# 640
Трябва да се отбележи, че бивш победител на Евровизия звучи най-лошо от всички наши финалисти. Grinning
Той изобщо не трябваше да е победител, ама наливаха пари.

Невена Цонева е на плейбек.
Виж целия пост
# 641
а след това изписа, че от този адрес вече е гласувано (никой друг вкъщи не се вълнува от Евровизия и не гласува)! Чак след рефрешване изписа, че гласът ми бил отчетен...🤔
И при мен така. Пише, че от моя адрес е гласувано, а никой не е гласувал Grinning
Виж целия пост
# 642
Еее, какво скапаха тези смотаняци от БНТ?! Не ми дава да гласувам. Ами когато в една къща има няколко човека, реално само на един ли се позволява да гласува? По един глас от домакинство. Angry
Нито с рифреш, нито като отидох на компа, нито като си изключих уай-фая и само от мобилни - абе, нямам думи.
Виж целия пост
# 643
Гласувах за Innerglow.
Виж целия пост
# 644
Много ми харесва Невена. Иначе и при мен стана това с отчетения глас, гласувах за Керана.
Май може по 1 глас от един IP адрес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия