Hell’s Kitchen България_сезон 8 | тема първа >>> в очакване на сезона

  • 52 238
  • 741
# 120
Обаче, Пилито е наистина доста големичко.
Не от Монако а от Сезам Heart Eyes
Виж целия пост
# 121
Да вземат да сложат субтитри на Норчето.
Виж целия пост
# 122
Както коментирате пИлито, накрая цял Мамник ще го изкарате... Simple Smile
Сериозно се замислям: това ли ни е хайлайфът, елитът, топ ъф дъ топът на... на какво? (Забравете, извинявам се; кво ли разбирам без ни една социалка.)
Виж целия пост
# 123
В Биг Брадър май беше по-приятна тази. Сега прекалено много и се е надул балонът. И не говоря за предните и части..
Виж целия пост
# 124
Тази Нина така ли говори или прекалено много се лигави?
Евгени не съм го гледала в Ергенът, но ми се струва симпатяга.
Славена готви много добре и предполагам, че ще е на финал.
За Нора не знам какво да кажа.Flushed
Виж целия пост
# 125
Сериозно се замислям: това ли ни е хайлайфът, елитът, топ ъф дъ топът на... на какво
Това е то топа. Търсят провокатори, гледам Норчето ги отвява по този параграф. Сигурно ще стопи нервите на Ангелов.
И още от топа ще дойдат Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 126
Аз мисля ,че помежду си ще се изтрепат женските. Просто много луди с его на куп Joy
Виж целия пост
# 127
Какво прави милионер в Хелса? Съмнително ми звучи.
Виж целия пост
# 128
О, тоя ще укроти Норчето. Само кюлчета могат да я смирят нея, хитър ход.
Гримьорът ми е тотално непознат. Но май няма да падне на нивото на Кулагин.
Красимира ми е адски неприятна от другото шоО.
Виж целия пост
# 129
Не че Тавекс имат нужда от реклама, ама участието на този господин е доста добре измислена реклама от него/тях.
Виж целия пост
# 130
Един час представяне на звездите! Flushed
Виж целия пост
# 131
Майка и щерка Пееви са ми много неприятни.
Виж целия пост
# 132
На мен Рая ми е симпатична, но майка ѝ е голяма лигла. Веднага се заяде с Нора.
Виж целия пост
# 133
Майка и щерка Пееви са ми много неприятни.
И на мен така! И таз Рая, ако я гледаш статично е свежа и млада, а като се размърда, от мимики ли що, се превръща в леля. И Диана ми е така.
Виж целия пост
# 134
Тази Нина, пилето, за мен е по-скоро Нино, имам чувството, че е мъж с перука и бронзър!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия