Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда - тема 38

  • 24 604
  • 517
# 510
Слагат ли кислородна маска по време на секциото?
Виж целия пост
# 511
Слагат ли кислородна маска по време на секциото?
Да
Виж целия пост
# 512
Да, слагат.

Може би не трябва да забравяме, че това е болница, а не луксозно СПА, където тайландките ти масажират краката и 20 минути са на разположение за лек и неангажиращ разговор. Все пак има доста жени, които планирано или не, раждат там и ако аз лежа на операционната, докато акушерката си лафи с някоя родилка, на която й е скучно, няма да съм особено очарована.
Виж целия пост
# 513
Ясно. Благодаря ви.
Сетих се за още два върпоса:

Катетъра след упойката ли го слагат или преди? Ако е преди това, болезнено ли е?

И дават ли антиациди за неутрализиране на стомашна киселина преди операцията? Нали не дават вода да се пие, как се приемат тогава?
Виж целия пост
# 514
Абсолютно същото си помислих. Не знам какво е това лично отношение, което се очаква да има и да се обяснява подробно всичко. Нали си представяте, че няма как на всяка една жена да седнат да обясняват подробно какво ще се случва и да отговорят на хилядите въпроси, които със сигурност ще последват. И да, със сигурност са пренатоварени, но това е ситуацията във всяко едно лечебно заведение в България за съжаление.

Да, слагат.

Може би не трябва да забравяме, че това е болница, а не луксозно СПА, където тайландките ти масажират краката и 20 минути са на разположение за лек и неангажиращ разговор. Все пак има доста жени, които планирано или не, раждат там и ако аз лежа на операционната, докато акушерката си лафи с някоя родилка, на която й е скучно, няма да съм особено очарована.
Виж целия пост
# 515
Могат ли и бащите да влизат на прегледа за женска консултация? Въпросът ми е специално за прегледите при д-р Леков.
Виж целия пост
# 516
Да, няма никакъв проблем.
Могат ли и бащите да влизат на прегледа за женска консултация? Въпросът ми е специално за прегледите при д-р Леков.
Виж целия пост
# 517
Катетърът го слагат след поставяне на упойката, нищо не се усеща. При махането също нищо не усетих.

За киселини нищо не дават, защото при повечето хора ако не са яли 12+ часа, не са проблем.

Ясно. Благодаря ви.
Сетих се за още два върпоса:

Катетъра след упойката ли го слагат или преди? Ако е преди това, болезнено ли е?

И дават ли антиациди за неутрализиране на стомашна киселина преди операцията? Нали не дават вода да се пие, как се приемат тогава?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия