Среща с домашна вечеря

  • 3 893
  • 55
# 45
Нещо се е случило .
Виж целия пост
# 46
Може въобще да не са яли.
Виж целия пост
# 47
Може. От какво иначе така зачезна ? От глад!
Виж целия пост
# 48
То един мъж готви с идеята жената да му пусне след това.
На автора явно не му се е отворил парашута и си трае.
Виж целия пост
# 49
И на една жена й се върти същото в главата, ако й кажат "Ела у нас на спагети!"
Виж целия пост
# 50
Ми то хората са го казали - кекс.
Виж целия пост
# 51
Приятелката го е изяла.
Виж целия пост
# 52
Приятелката го е изяла.
Като богомолка 😂
Виж целия пост
# 53
Защото не е подбрал добре сиренцата и виното и плодовете и тя се ядосала .
Виж целия пост
# 54
И е била гладна и зла. Мен ако ме посрещнат на вечеря с вино и сирена, определено ще съм гладна и зла.
Виж целия пост
# 55
и да има късмет да не е вкусен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия