Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 93

  • 24 211
  • 511
# 510
Да, не мога да ги ям аз тия неща. Направо се чудя тия вегани (па и вегетарианци) как са живи.
Не е невъзможно, но иска много повече знания и планиране, плюс обикновено и някои добавки. Далеч не е само да спреш животинската храна, то е по-важно какво ще изядеш а не какво няма.
За който постна храна означава хляб, ориз, картофи и тук-там боб и леща - това няма как да е добро за никого, камо ли дългосрочно ако е. Изобщо не искам да отварям дума за слънчогледовото олио, което все още сума народ смятат за по-здравословно...
Но всеки си има глава да си решава. Не са малко и в тази тема които преди време също са вярвали че това е нещо хубаво и здравословно.
Виж целия пост
# 511
Аз също искам да направя свестен пост, особено преди Великден, но не ми се получава - коремът ми започва да се издува заради многото зеленчуци, да ме боли, ужасно е. Мисля даже, че да не ям нищо ще е по-лесно. Ама 40 дни.... Satisfied

Богородичния е две седмици. Сегашният Петров също.
Може и една седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия