Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 167 - февруари 2026)

  • 74 718
  • 941
# 240
Здравейте! Въпроса ми е за играта на Милка с покупка. В условията периодите са записани така:
„Период 1 – 1.02. – 8.02.2026 г. включително – 8 бр. GiftCardTM, всеки на стойност 200 €.
Период 2 – 9.02. – 15.02.2026 г. включително – 8 бр. GiftCardTM, всеки на стойност 200 €.“
Аз регистрирах днес (09.02.26) бележка, като покупката е направена на 08.02.26. В този случая моята регистрация за Период 2 ли е?

П.П. и аз съм СМС от Милка за подарък.
Според правилата им и моя прочит участваш в Период 2, 3 и т.н.

Благодаря. Ще следя следващите тегления.
Виж целия пост
# 241
И аз със смс от милка за шоколади
Виж целия пост
# 242
Първа награда за месеца. И аз съм със sms.

Виж целия пост
# 243
И аз съм без Смс
Виж целия пост
# 244
И аз имам смс за подарък-изненада от Милка Simple Smile
Виж целия пост
# 245
И аз съм със смс от Милка (беше в папка спам).
Виж целия пост
# 246
И за мен няма Милка,мрън!
Виж целия пост
# 247
Ще се хапва шоколади 🙂

Честити награди на всички днес и последните дни 🙂

Някоя марка бира няма ли да измисли по-оригинални награди? Стига с тези чаши, няма къде да ги слагаме. И стига с ръкавици, шапки и тем подобни боклучета.
Виж целия пост
# 248
И за мен няма Милка,мрън!
таман помислих ,че съм само аз Joy
Виж целия пост
# 249
При мен се получава много странен казус, не получавам смс за валидация от игрите на Милка 🤔

Става въпрос не само за тези без покупка, но и с покупка. И се принуждавам да регистрирам мъжа ми - при него веднага се получава смс. На какво ли се дължи това? Имало ли е друг с подобен проблем?
Виж целия пост
# 250
При мен се получава много странен казус, не получавам смс за валидация от игрите на Милка 🤔

Става въпрос не само за тези без покупка, но и с покупка. И се принуждавам да регистрирам мъжа ми - при него веднага се получава смс. На какво ли се дължи това? Имало ли е друг с подобен проблем?
виж в спам
Виж целия пост
# 251
И за мен няма Милка,мрън!
таман помислих ,че съм само аз Joy
И аз нямам смс. Явно Вселената ми изпраща сигнали да спра сладкото. Grinning
Виж целия пост
# 252
Да се похваля и аз със Смс от Милка ,но другаде не играя ....влязох в КК АП ,ваучерите за нотино разграбени ....малко са игрите в които искам да се включа ...
Виж целия пост
# 253
Според мен за всички ще има. И ние имаме смси.
Виж целия пост
# 254
При мен се получава много странен казус, не получавам смс за валидация от игрите на Милка 🤔

Става въпрос не само за тези без покупка, но и с покупка. И се принуждавам да регистрирам мъжа ми - при него веднага се получава смс. На какво ли се дължи това? Имало ли е друг с подобен проблем?
Ако нямаш в спам, провери си и блокираните номера, най-вероятно е заради това .Номера от който изпращат смс 1917. При мен се получи същото, беше ми в блокирани номера .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия