Кой какво сервира вчера? Кой какво ще готви днес? - Тема N° 1 - 2026 година

  • 21 445
  • 773
# 90
Зелеви сарми.
Виж целия пост
# 91
яхния от спанак с картофи и кюфтенца
гювечета в скаричката
зелева салата
пържоли
Виж целия пост
# 92
Вчера сутрин банички със сирене, яйце и зелении, айрян.
(Следващите хранения не бяха моя грижа)
Тази вечер яйца по панагюрски, че се прибрахме късно.
Виж целия пост
# 93
Постни пълнени чушки Долма
Масленки с мас
Виж целия пост
# 94
Свинско с лук и гъби на тиган.
За десерт - сладолед.
Виж целия пост
# 95
От вчера има бял боб яхния.
Днес - картофена супа. Суджук има за добавка
Виж целия пост
# 96
зелева салатка
кюфтенца
Виж целия пост
# 97
Крем супа от броколи.
Кюфтенца от праз и телешка кайма.
Кисело мляко с мед и орехи Simple Smile
Виж целия пост
# 98
Яхния зелен боб и картофи, и печена бабекова наденица. Помело.
Виж целия пост
# 99
Свински тас кебап
Ориз Басмати със зеленчуци, на тиган
Таратор
Бисквитена торта "Сърце" (за децата)
Виж целия пост
# 100
Колко време го готовите и колко вода слагате на чаша басмати?
Свински тас кебап
Ориз Басмати със зеленчуци, на тиган
Таратор
Бисквитена торта "Сърце" (за децата)
Виж целия пост
# 101
Вчера: ризото с тиква по Мики (прекрасно, препоръчвам! очаквах да ми се цупят, а свърши) и палачинки с кисело мляко по Звездев
Днес: баница; пилешка супа; свинско с кисело зеле и ориз; пиле филе руладина със салата зеле и моркови; руска салата; линцерова пита по Коконата; ореховки за мен с еритритол; хляб в пекарната утре.
Спокоен и уютен вторник!
Виж целия пост
# 102
Вчера - мързеливи сърми с кисело зеле и обиз само, постни
Тел кърначета на тиган
Салати
Днес се чудя дали да не прасна една картофена крем супа или да се спра на класическата пилешка, че нещо ми е студено и зимнно.
Виж целия пост
# 103
Колко време го готовите и колко вода слагате на чаша басмати?
Скрит текст:
Свински тас кебап
Ориз Басмати със зеленчуци, на тиган
Таратор
Бисквитена торта "Сърце" (за децата)
1:1и1/2 вода... На 100 гр. ориз Басмати - 150 мл. вода. Варя 15 мин., под капак на тих огън - поема всичката вода и остава на зърна.
Виж целия пост
# 104
И аз заложих на свински кебап и ориз.
Има и картофена супа.
Салата обаче не мога да измисля.
За десерт има тиквеник от свекървата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия