1. Каква би била причината да лъжа ?
2. Потвърдено е в постановленията
3. Вярвайте ако искате , никой не ви задължава.
Разбирам колко е неприятно да ви се счупят опорките, но, такъв е животът.
Тия неща ги няма никъде публикувани. Значи, или
1. Измисляш си
2. Имаш вътрешна информация, която нямаш право да разкриваш, но въпреки това разкриваш.
Няма никаква причина, поради която да предпочета 2 пред 1.
Просто не ти вярваме, освен ако не кажеш коя си и откъде е тази информация.
Това няма връзка със "самоубийството" на един успял и богат адвокат и жизнен , както и на един счетоводител с успешен бизнес и то по начина, по който се предполага , че се е случило.
Ако не се разбира от моят коментар, че това "самоубийство" на Ивайло Иванов е повече от нелогично, съжалявам, но не исках да прибавя и кървавите нелепи подробности, за да съм напълно ясна.
Ами от негова гледна точка въобще не се е самоубил, а се е събудил от стабилния сън. Какво му е нелогичното? Вие очевидно не мислите като тях, значи какво бихте или не бихте направили няма нищо общо с това, което те биха или не биха направили.