Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 504 454
  • 46 008
# 35 295

1. Каква би била причината да лъжа ?
2. Потвърдено е в постановленията
3. Вярвайте ако искате , никой не ви задължава.

Разбирам колко е неприятно да ви се счупят опорките, но, такъв е животът.

Тия неща ги няма никъде публикувани. Значи, или
1. Измисляш си
2. Имаш вътрешна информация, която нямаш право да разкриваш, но въпреки това разкриваш.
Няма никаква причина, поради която да предпочета 2 пред 1.
Просто не ти вярваме, освен ако не кажеш коя си и откъде е тази информация.


Това няма връзка със "самоубийството"   на един  успял и богат адвокат и жизнен , както и на  един счетоводител с успешен бизнес и то по начина, по който се предполага , че се е случило.
Ако не се разбира от моят коментар, че това "самоубийство" на Ивайло Иванов е повече от нелогично, съжалявам, но не исках да прибавя и кървавите  нелепи подробности, за да съм напълно ясна.

Ами от негова гледна точка въобще не се е самоубил, а се е събудил от стабилния сън. Какво му е нелогичното? Вие очевидно не мислите като тях, значи какво бихте или не бихте направили няма нищо общо с това, което те биха или не биха направили.
Виж целия пост
# 35 296
Христо Иванов не ги познава, Тома Белев и той не ги познава, нищо че ивейчо му публикува всеки пост. Все не ги познават, що тъй.
Е, хайде сега...Много хора не познават някой, но препубликуват негов пост...това какво доказва...Аз си публикувам Ален Делон, ама нито съм го виждала, нито съм го познавала
Ако те има на снимка с Ален Делон щяхме да заподозрем,че го познаваш обаче... Щото томата белев го има на снимка с ламата.
Има снимка, но каза, че не го познава и е вероятно снимката да е монтаж. От този трифон зарезан има множество снимки на цялата група и никак не е вярно, че са присъствали 300 човека, както той заяви. Смятай ако нямаше снимки…
Виж целия пост
# 35 297

Скрит текст:
1. Каква би била причината да лъжа ?
2. Потвърдено е в постановленията
3. Вярвайте ако искате , никой не ви задължава.

Разбирам колко е неприятно да ви се счупят опорките, но, такъв е животът.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Тия неща ги няма никъде публикувани. Значи, или
1. Измисляш си
2. Имаш вътрешна информация, която нямаш право да разкриваш, но въпреки това разкриваш.
Няма никаква причина, поради която да предпочета 2 пред 1.
Просто не ти вярваме, освен ако не кажеш коя си и откъде е тази информация.
[/spoiler]

Това няма връзка със "самоубийството"   на един  успял и богат адвокат и жизнен , както и на  един счетоводител с успешен бизнес и то по начина, по който се предполага , че се е случило.
Ако не се разбира от моят коментар, че това "самоубийство" на Ивайло Иванов е повече от нелогично, съжалявам, но не исках да прибавя и кървавите  нелепи подробности, за да съм напълно ясна.

Ами от негова гледна точка въобще не се е самоубил, а се е събудил от стабилния сън. Какво му е нелогичното? Вие очевидно не мислите като тях, значи какво бихте или не бихте направили няма нищо общо с това, което те биха или не биха направили.

Може би, вие знаете как са мислели. Обяснете .
Боядисвали в хижата , имали планове,  виждаме ги как се смеят, коментират нещо в социалните мрежи, слагат покривало на колата за да не я вали снега... и после спира тока , а те палят мазето. Защо пък  точно мазето? Не е ли   по- лесно   и логично да започнеш палежа от етажите , където ще гори по-добре.
И от какъв зор ще си изгорят ръцете до степен на окървавяване? Щото да им е  по-болезнено като хванат оръжието с което да се застрелят и то извън  хижата, при минусови температури, в тъмницата ? Това част от ритуала ли е ?  Защо  по тъмно, защо навън, защо не пред камерите ,  или поне в будистката стая, като ще е ритуално.
 Големи сектанти, няма що.
Виж целия пост
# 35 298
Майката на Валери не е страна по случая, така че не знам дали и от къде би имала информация за преписки и за животът на другите родители. Та тя дори не беше информирана за погребението на Калушев. Не мисля, че беше и на слагането на плочата на Петрохан.
Като цяло изглежда да е изолирана от "групата".
То се предполага, че и Ралица пише тук.
Ако имаше нещо официално за "убийство", вярвам, че тя щеше да бъде първата, която ще го обяви.
Виж целия пост
# 35 299
Имайте предвид, че прокуратурата може да забрани на Ралица да говори за някои неща от разследването. Имат правото. Та не е задължително, че ако знае нещо, ще го каже.
Виж целия пост
# 35 300
На Ралица е забранено, да. Но аз си мисля нещо друго, което каза Изолде. Кой е плащал наема на къщата, в която са живели при завръщането си от Мексико? мисля, че истински разследващ журналист би разровил по-надълбоко.
Затова и писах, че съм много разочарована от Биволъ. Цялата им публикация за ДС кръга е скалъпена набързо и то от публични източници. И аз проверих бащите в търговския регистър и този на агентите на ДС.
Виж целия пост
# 35 301
На Ралица е забранено, да. Но аз си мисля нещо друго, което каза Изолде. Кой е плащал наема на къщата, в която са живели при завръщането си от Мексико? мисля, че истински разследващ журналист би разровил по-надълбоко.
Затова и писах, че съм много разочарована от Биволъ. Цялата им публикация за ДС кръга е скалъпена набързо и то от публични източници. И аз проверих бащите в търговския регистър и този на агентите на ДС.
Значи не е плащала тя.
Виж целия пост
# 35 302
Ако направите елементарно собствено проучване как се взима свидетелство от психодиспансер, че не сте на отчет и въобще колко хора на отчет има, ще знаете, че в момента Вие не сте се сериозна. Така че, хайде, наистина, малко по-сериозно.

Как да ви се обясни на български, така че да го разберете, че хората са се сертифицирали в Щатите?
А иначе вашият любимец Валери вероятно е на отчет
Не знаем дали Валери е на отчет в психодиспансер. Обаче майка му СА е добре да се обърне към тях.
Майка, която единственото си дете проклина да живее, за да страда и носи вина като морален убиец е необходимо поне да си провери "радиацията на облъчване". Защото без уред се усеща, че Гурото и е сложил своята гравюра.
Виж целия пост
# 35 303
На Ралица е забранено, да. Но аз си мисля нещо друго, което каза Изолде. Кой е плащал наема на къщата, в която са живели при завръщането си от Мексико? мисля, че истински разследващ журналист би разровил по-надълбоко.
Затова и писах, че съм много разочарована от Биволъ. Цялата им публикация за ДС кръга е скалъпена набързо и то от публични източници. И аз проверих бащите в търговския регистър и този на агентите на ДС.

Еми то това май отговаря на въпроса имаме ли истинска разследваща журналистика.

Иначе не само за къщата под наем и кой е плащал наема, като цяло може да се разровят  кога се връщат от Мексико да се пробват да разберат защо, да се опитат да разберат какво са правили като група преди да заживеят в хижата. Много дупки има от историята.
Виж целия пост
# 35 304
Да кажа, че нямам роднини сред жертвите и участниците в несектата и непедофилския случай.

Някой знае ли какво стана с помощта за разследване от друга държава? Питахме дали ще ни помогнат и казаха да. Това го съобщиха - има съгласие за помощ. Ама после питахме ли нещо конкретно? И коя държава питахме?

Инак Изолдето се прави на интересна. Има някое гадже в прокуратурата и той квото чул:blush:
Виж целия пост
# 35 305
На Ралица е забранено, да. Но аз си мисля нещо друго, което каза Изолде. Кой е плащал наема на къщата, в която са живели при завръщането си от Мексико? мисля, че истински разследващ журналист би разровил по-надълбоко.
Затова и писах, че съм много разочарована от Биволъ. Цялата им публикация за ДС кръга е скалъпена набързо и то от публични източници. И аз проверих бащите в търговския регистър и този на агентите на ДС.

Еми то това май отговаря на въпроса имаме ли истинска разследваща журналистика.

Иначе не само за къщата под наем и кой е плащал наема, като цяло може да се разровят  кога се връщат от Мексико да се пробват да разберат защо, да се опитат да разберат какво са правили като група преди да заживеят в хижата. Много дупки има от историята.
Някъде бяха пуснали обявите им от сайт за водолазните курсове, които са организирали в Мексико.Имаше различни , по нива....Сумите започваха от 250$...
Виж целия пост
# 35 306
На Ралица е забранено, да. Но аз си мисля нещо друго, което каза Изолде. Кой е плащал наема на къщата, в която са живели при завръщането си от Мексико? мисля, че истински разследващ журналист би разровил по-надълбоко.
Затова и писах, че съм много разочарована от Биволъ. Цялата им публикация за ДС кръга е скалъпена набързо и то от публични източници. И аз проверих бащите в търговския регистър и този на агентите на ДС.

Еми то това май отговаря на въпроса имаме ли истинска разследваща журналистика.

Иначе не само за къщата под наем и кой е плащал наема, като цяло може да се разровят  кога се връщат от Мексико да се пробват да разберат защо, да се опитат да разберат какво са правили като група преди да заживеят в хижата. Много дупки има от историята.
Някъде бяха пуснали обявите им от сайт за водолазните курсове, които са организирали в Мексико.Имаше различни , по нива....Сумите започваха от 250$...

Аз останах с впечатление, че те са имали сайт, който е бил специално за групата в Мексико. Обаче сайта е затрит и не мога да го открия в архива. Само фейсбук страницата е останала. Може някой да е открил нещо от архива и това да е било споделено, не съм го виждала.

Такива курсове са скъпи да, това не е хоби за “обикновени” хора. Въпроса е до колко са имали курсисти и като цяло колко приходи са имали от тази дейност. Ама то пак си стигаме до въпроса с паричния поток, за който си чакаме информация.
Виж целия пост
# 35 307
Барса, на останалите 17 еднакви въпроса - беше отговорено подробно и обосновано.
Виж целия пост
# 35 308
И още нещо да питам. Всички бележки и инструкции, които излязоха в медиите (и онези първите много десетки как да се държат с гуруто и които съдържаха имената на всички без Ивей и коментирахме, че може да са негови) някоя майка отрече ли ги? Каза ли - това не е почерка на Калушев или Ивей? После другите упражнения на децата?

Щото аз така си градя мнението също. Ако със зъби и нокти търсиш истината и доказателства, че групата е невинна, и това не го коментираш изобщо, по-скоро е истина? А ако да - то не секта, а секта на квадрат е било...
Виж целия пост
# 35 309
И още нещо да питам. Всички бележки и инструкции, които излязоха в медиите (и онези първите много десетки как да се държат с гуруто и които съдържаха имената на всички без Ивей и коментирахме, че може да са негови) някоя майка отрече ли ги? Каза ли - това не е почерка на Калушев или Ивей? После другите упражнения на децата?

Щото аз така си градя мнението също. Ако със зъби и нокти търсиш истината и доказателства, че групата е невинна, и това не го коментираш изобщо, по-скоро е истина? А ако да - то не секта, а секта на квадрат е било...
Но това не води до мотива за извършване на престъплението.. Защо им е на майките да потвърждават или отхвърлят нечии почерци,  за да подкрепят изнесената информация за секта и педофилия ли? И като се потвърдят какво? Как това води до смърт на 6 човека, как доказва само/убийствата им?За тях е важна причината за смъртта им вече, а и за мнозина от нас, и най вече разследващите трябва да търсят това....Защо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия