Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 496 591
  • 45 795
# 45 750
Нямам какво да се линчуват публично, не сме Пакистан. Има си закони и те следва да се спазват, нали това искаме всички?? Нали сме ЕС, нали сме правова държава?? Или за едни може, за други не. Вижте какво става във Варна-един престъпник се разкарва спокойно и се надсмива над институциите. Това ли искате, ванче?
Аз искам да разбера кой и защо ги уби, многолика съфорумке. Не съм ли го показала досега?
Виж целия пост
# 45 751
Аз писах за родителите.
И да, смятам, че трябва да бъдат наказани.
Никаква държава не е това, ако си останат “ни лук яли, ни мирисали“.
Ако направя друго престъпление, без значение характера му, пак ли оставам ненаказана?!
Това тяхното престъпление ли е?
Има ли служба, която да следи за здравето и благополучието на деца и малолетни?
От къде на къде ще ги жалим?
Виж целия пост
# 45 752

Аз искам да разбера кой и защо ги уби, многолика съфорумке. Не съм ли го показала досега?

Самоубили са се, детето и младежът са убити, казано е от кого, трима министри на вътрешните работи това съобщават.

Няма никакъв смисъл да се създава нова тема. Докладващите тук, ще се преселят да докладват там и ще е същото.
Виж целия пост
# 45 753
Това за тулковците не е само интерпретация на София, самият ИК си го пише в будисткия форум. РА цитира Никойлай като Ники Важра, което се поставя обикновено след име на тулку.
Макулев каза, че синът му имал духовни търсения и бил обучаван в принципите на будизма.

Обаче ИК след едно определено време започва да отрича принципите на официалния тибетски будизъм и си създава свой вид учение. Имаше тук постнато проучване на чатбота му и опити за извличане на документите, които е ъплоуднал в чат джи пи ти. Та единят беше за отричане на централния избор на туклкувци като форма на политическо влияние. Затова той си ги е титулувал, те не са официално признати, както би трябвало да бъде. Както и той се е самообявил за лама.
Няма смисъл да се отричат фактите, че това е било секта, има предостатъчно следи от писанията на ИК онлайн.
Виж целия пост
# 45 754
Нямам какво да се линчуват публично, не сме Пакистан. Има си закони и те следва да се спазват, нали това искаме всички?? Нали сме ЕС, нали сме правова държава?? Или за едни може, за други не. Вижте какво става във Варна-един престъпник се разкарва спокойно и се надсмива над институциите. Това ли искате, ванче?
Аз искам да разбера кой и защо ги уби, многолика съфорумке. Не съм ли го показала досега?
Ванке, гони те параноята. Във форума съм от 2005 г. Добре ли си, или и за теб да викаме екзорсист.Знаеш кой ги е убил, стига си питала като папагал едно и също.
Виж целия пост
# 45 755
Деян в показанията си казва, че не е виждал групата и не е ходил до хижата от близо 2 седмици преди трагедията - от средата на януари. Обаче РА твърди, че при разговора с него, той е казал, че е бил там на 01.02 и е видял трите жертви - Дечо, Пламен и Ивей. Някой от двамата лъже. Кой и защо?
Деян, ако е наистина е бил там, значи следствието крие тази информация, но има логика да е бил наистина, и точно заради това да е бил заподозрян. Обаче как така после му позволяват да пише лъжа в показанията си? Освен ако не са сключили някакъв вид сделка с разследващите? И все пак е много странно това противоречие.
Деян има камери на къщата си, би трябвало да го има и на записи от камерите на хижата, ако е ходил.
В същото време е бил в селото да ги предупреди за АТВ-тата. Кога е ходил, ако е ходил? След обяд или сутринта?
Много въпросителни има около Деян. И на жена му показанията са много скалъпени.
Виж целия пост
# 45 756
И на жена му показанията са много скалъпени.

Ти, от къде знаеш какви са показанията на жената на Деян? И неговите също? Има ли ги публично достъпни, но изцяло, не само изтеклото по медиите?
Виж целия пост
# 45 757
И на жена му показанията са много скалъпени.

Ти, от къде знаеш, какви са показанията на жената на Деян? И неговите също? Има ли ги публично достъпни, но изцяло, не само изтеклото по медиите?
Изтеклото по медиите е достатъчно скалъпено. Коментирам единствено изнесени и общодостъпни данни или статии.
Виж целия пост
# 45 758
Нямам какво да се линчуват публично, не сме Пакистан. Има си закони и те следва да се спазват, нали това искаме всички?? Нали сме ЕС, нали сме правова държава?? Или за едни може, за други не. Вижте какво става във Варна-един престъпник се разкарва спокойно и се надсмива над институциите. Това ли искате, ванче?
Аз искам да разбера кой и защо ги уби, многолика съфорумке. Не съм ли го показала досега?
Убил ги е Калушев.
Виж целия пост
# 45 759
Най-готиното в тази история с тулкувците и ваджрите е, че дърти мъже са правили път на две деца, с презумпцията, че са тулку. Представете си, международния адвокат спечелил милиони от дела и управителя на счетоводна кантора, да приклякат пред две момчета.

Това показва, че са следвали сляпо каквото им каже Калушев.
Виж целия пост
# 45 760
Деян в показанията си казва също, че не се е чувал с Калушев от половин месец. Комуникирали само със съобщения и то изчезващи. Така ги е предупредил за АТВ-тата.
В същото време някъде имаше статия, където се описваше, че от къщата на Деян има пряка пътека до историческия път и до хижата, без да се минава през камерите и често ходил пеша до там през нея.
Много интересно е да се види каква комуникация реално са имали и кога е ходил там последният месец.
Нали има стари записи от камерите(както се видя от нагласената видео изрезка с 'поклона')?
Дори да не са разкодирали телефоните, се знае.
Виж целия пост
# 45 761

Изтеклото по медиите е достатъчно скалъпено. Коментирам единствено изнесени и общодостъпни данни или статии.


От непълни показания, няма как да се правят заключения. Може само да се фантазира.
Виж целия пост
# 45 762
От статията на 168 часа (благодаря за линка!):
Около хижата няма никакви следи от хора. Също така нищо не показва, че труповете са влачени или местени. Затова свидетелстват не само полицейските екипи на мястото, но и приятелят на групата Деян Илиев, който пръв се оказва на мястото.
Виж целия пост
# 45 763
Най-готиното в тази история с тулкувците и ваджрите е, че дърти мъже са правили път на две деца, с презумпцията, че са тулку. Представете си, международния адвокат спечелил милиони от дела и управителя на счетоводна кантора, да приклякат пред две момчета.

Това показва, че са следвали сляпо каквото им каже Калушев.

Аз още се сещам за дървената табела на Ралица, с имената на групата.
Дечо сложен долу с кучетата.
Някой ще кажат, че това е издребняване и излишни подробности.
Ами като е така, защо не намърда там Калушев.
Виж целия пост
# 45 764
Най-готиното в тази история с тулкувците и ваджрите е, че дърти мъже са правили път на две деца, с презумпцията, че са тулку. Представете си, международния адвокат спечелил милиони от дела и управителя на счетоводна кантора, да приклякат пред две момчета.

Това показва, че са следвали сляпо каквото им каже Калушев.

Аз още се сещам за дървената табела на Ралица, с имената на групата.
Дечо сложен долу с кучетата.
Някой ще кажат, че това е издребняване и излишни подробности.
Ами като е така, защо не намърда там Калушев.
Тя винаги ги изброява в точно определен ред.
Даже като пишеше за тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия