Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 502 843
  • 45 962
# 21 675
Steana, може, но във твоята фантазия има няколко грешки. Първо ако са запалени и са се задушили първо, за да не се съпротивляват, а да бъдат застреляни с техните пистолети и да изглежда като самоубийство ще имат други тип промени при аутопсиите. Освен това нараняванията, в случая огнестрелните са приживе. И друго,  чакат убийците си и пускат тези клипове за сбогом. С каква цел?
Иначе за намесата в мътни води съм съгласна, съвсем реална е. Просто такъв тип мафия хич няма да си играе с този театър, а директно ще ги елиминира.
Виж целия пост
# 21 676
Много злоба се лее към родителите. А нищо не е доказано реално.
Самите заключения не са категорични, но тук знаем.
Доказано е, че са дали децата си за отглеждане на едни несемейни чичковци в гората.
Дали ще е сектантско-педофилска или мафиотска развръзката, това е ужасяваща родителска небрежност, за която, ако бяхме нормална държава, вече трябваше да са подсъдими.
Виж целия пост
# 21 677
Вижте, представяте си сюжти  - възможни и невъзможни и някак по нашенски приемаме, че видиш ли има СИЛА, която кара един блюлюк хора да си мълчат.
Осъзнавате ли колко човека са замесени в огледи, намиране и прибиране на телата, аутопсии, експертизи, анализи, консултации, разпити, разговори, проверки? Това не е като по филмите с Хорейшио, където 2-ма полицаи за ден, най-много ден и половина вече са събрали цялата информация и останалото време седят и я пазят в тайна. Всички онези хора, които участват в разследването как точно си ги представяте, че са ги накарали да мълчат? Осъзнавате, че това са хора, а не супергерои като от други филми и като хора ако имаше нещо пикантно щяха да го споделят на близки, на приятели, трезви, пияни, умишлено или не, за важност, за съвест или да го продадат на жадната за пикантерии и тайни журналистика и до седмица да се чуе.

Разбирате ли, че няма никакво "ядро" за каквато и да е версия за убийство? Нищичко не излиза като следа.

Обяснете си сами на себе си за какво би му било на някой да носи трупове с дни!!, Да вади задушени и да ги гласи като постановка, да прави постановки, да пуска смс и Ботеви стихове?
Ето ако аз трябваше да ги убия щях да ги екзекутирам пред хижата всичките и да драсна без грам притеснения. Ако исках да покрия убийството - ЕДНА НОВИНА е достатъчна - попаднали на каналджии/трафиканти и избити. Толкова! После "Еми сори, няма ги каналджиите - избягали в Сърбия пък там не ни помагат да ги намерим!". Народа клати главици и щяха милион пъти повече да повярват, отколкото на култово самоубийство на 2 места!
А дори не съм престъпен гений!
Виж целия пост
# 21 678
Къде има педофилия? Нали за изнесени факти говорим, аз на такива не съм попаднала. Ако има дайте линк.
Виж целия пост
# 21 679
Когато един порастнал зрял мъж излезе и каже, че нещо му се е случило като дете - за мен е доказателство. Дори е имал смелостта да го каже докато насилника му е жив!
Вие какво точно доказателство искате? Снимки? Подписка? Самопризнания? Какво?
Виж целия пост
# 21 680
Да, но той е заплашил баща си, че ще каже същото и за него. Без да е вярно, доколкото разбирам. Това е изнудване. Защо да е различно с Калушев и Валери да не си е измислил и за него?
Виж целия пост
# 21 681
И кого изнудва по този начин и защо?
Виж целия пост
# 21 682
Т.е родителят, който е оставил това да се случи на детето му - дарил го на мъчителя му с години е опровержението на думите на жертвата?
Та баща му е непряк съучастник в това!
А ако се окаже, че едно дете е жертва на две посегателства то значи те не са се случили?
Виж целия пост
# 21 683
Къде има педофилия? Нали за изнесени факти говорим, аз на такива не съм попаднала. Ако има дайте линк.
Има данни или да кажем слухове за Калушев. За другите трима няма дори слухове, дори подмятания. Затова и "педофилска секта" и "педофилски кръг" са абсурдни понятия. АКО има педофилия, то става дума за ЕДИН човек от цялата група.
Виж целия пост
# 21 684
Да, но той е заплашил баща си, че ще каже същото и за него. Без да е вярно, доколкото разбирам. Това е изнудване. Защо да е различно с Калушев и Валери да не си е измислил и за него?
От къде разбираме, че е заплашвал със същото баща си, без това да е вярно?
И защо пастрокът на НЗ не оставя синът си при тези добри хора? Които, забележете, подбират образователните материали за НЗ?
Виж целия пост
# 21 685
Къде има педофилия? Нали за изнесени факти говорим, аз на такива не съм попаднала. Ако има дайте линк.
Детето от Каблешково да припомня ли пак?
Там и самото дете разказва, и следи има, и медицински експертизи.
Обаче доказана педофилия няма.
Тук обаче от самото начало, отново без никакви доказателства, също само въз основа на разказа на човек, който споделя, че е бил насилван като дете, не само, че етикетът е поставен, ами дори няма никакви съмнения, че е с точната цена върху него.
И го казвам не защото НЕ вярвам, че на Калушев не му е била чиста работата с децата, а заради двойните стандарти и личната предубеденост. По дефолт.
Скрит текст:
Калушев е имал може би какво да крие, но другите трима не. Официално няма данни за педофилия при тях, нито са им трябвали спонсори (Дечо и Ивей са си били доста успешни хора), а и винаги могат да кажат- ние не знаехме с какво точно се занимаваше Калушев
. Значи са имали друго за криене, което не се търси, защото секта и педофилия са по-интересни теми.
Скрит текст:
При всички положения бащата на това момиче на 100% знае мотива и знае нещо повече за тях и ми е много странно как той минава между капките и рядко някой го коментира. А показанията му най-кратки...
Търси се според мен.
Но не където трябва, или пък ако е на правилното място, ние никога няма да разберем за намереното.
Като цяло.
Виж целия пост
# 21 686
И смятате, че другите не са знаели?
Да, признавам, че за тях гък не е казано и няма нито едно обвинение и намек. Но са били там и са знаели какво става!
Виж целия пост
# 21 687
Когато един порастнал зрял мъж излезе и каже, че нещо му се е случило като дете - за мен е доказателство. Дори е имал смелостта да го каже докато насилника му е жив!
Вие какво точно доказателство искате? Снимки? Подписка? Самопризнания? Какво?
Валери, там не е педофилия! Самият той вече е имал опит как да се опълчи на родителите си, имал е опит и във връзки или поне сексуално отношения с другият пол. Даже и да изнудва баща си със същите обвинения, както към Калушев. После и сигнала му сигнал, но не загрижен. 
Питам за факти.
Виж целия пост
# 21 688
Бащата и майката на Валери потвърдиха някъде в показанията си, че Валери е имал изнудвал баща си, да му даде пари, за да ги даде пък той на Калушев, в противен случай щял да каже, че баща му ''го е излагал сексуално''.

От нездрава семейна среда какъв човек очаквате да излезе и защо се смята, че Валери е света вода ненапита. За мен всичките са увредени по един или друг начин.
Виж целия пост
# 21 689
Когато един порастнал зрял мъж излезе и каже, че нещо му се е случило като дете - за мен е доказателство. Дори е имал смелостта да го каже докато насилника му е жив!
Вие какво точно доказателство искате? Снимки? Подписка? Самопризнания? Какво?
Валери, там не е педофилия! Самият той вече е имал опит как да се опълчи на родителите си, имал е опит и във връзки или поне сексуално отношения с другият пол. Даже и да изнудва баща си със същите обвинения, както към Калушев. После и сигнала му сигнал, но не загрижен. 
Питам за факти.

Как изглеждат за теб приемливите факти? На кое точно ще повярваш?

РосинаТодорова, а какво означава "го е ИЗЛАГАЛ сексуално". На мен не ми звучи като да го обвинява, че му е посягал ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия