Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 500 297
  • 45 888
# 21 780
Как няма да я охраняват хижата? Вие представяте ли си колко шантав народ ще се втурне натам да рови, да кърти стении подове и да влачи, каквото си иска ?
Ами да вземе да се втурне тоя народ, ще вземе да открие нещо дето полицията я е намерила, я не ,може и митичният тунел дето така и не се разбра има ли го няма ли го.
Виж целия пост
# 21 781
Ако е това, трябва да има сървъри, да са консумирали много ток, лесно може да се провери
С тези връзки, може да не е минавало през електромер.
Виж целия пост
# 21 782
Аз може би щях да приема, ако не бяха изнасяни абсолютно двузначни "доказателства", гарнирани с еднопосочни, натъртващи внушения, точно в посока на версията, която гл.прок. ни представи преди да имат каквито и да са доказателства.
За сметка на внушенията, нито веднъж не ни представиха неоспорими факти, като, например, час на смъртта.
Или пък, ако на всяка крачка не изскачаше ДАНС/ДС, гл.прок.  не обслужваше една конкретна личност, сегашния директор на ДАНС не отказваше да отговори колко пъти преди назначаването си се е срещал с него, и точно неговата партия и другите му слуги в парламента не поддържаха версията на гл.прок. по най-гнусния начин, и не гласуваха точно те срещу разсекретяването на документите.
Някой си напазарува държава, а вие си мислите, че децата ни са защитени, щото "не сме като ония"
Виж целия пост
# 21 783
Нямаше ли да си вземе флашката със себе си К?
Не вярвам на тия нови "разкрития".
Виж целия пост
# 21 784
Нямаше ли да си вземе флашката със себе си К?
Не вярвам на тия нови "разкрития".
Точно десет мнения по-нагоре Мери Ан казва, че я е взел.
Аз също не вярвам, но не вярвам и на лудите педо-секта-гурута. Не вярвам и на самодиви, но вярвам, че малки, слаби деца могат да се промъкват на места, където мъжете не могат. Изобщо какво ние вярваме няма никакво значение.
Виж целия пост
# 21 785
Краули , прекалено политизираш ситуацията и не гледаш трезво, остави  настрана предпочитанията си към едните и омразата си към другите, ти сама се буташ в тази насока. Къде да насочат като те фактите и доказателствата твърдо сочат към  това,  което са казали и показали.Ами да вземат да ги променят  да ти е угодно на теб и някаква партия да поеме вината за болните мозъци. Не винаги нещата  са чл еди кой си, алинея еди каква си в живота.Какво  ако ти бяха казали точен час  на смъртта - пак  щеше да си ги дъвчеш  и не вярваш , теб и видео на самоубийството да ти покажат , ще си ревеше, че е манипулация . В тяхното самоубийство и убийство  няма нищо политическо. В чадърите и облагите - да .
Виж целия пост
# 21 786
Престанете с това, че фактите сочели. Фактите, които изтичат са компрометирани.
От Сарафов тръгна твърдението за сектата и педофилията. И за двете и до ден днешен няма изкарани доказателства.
Виж целия пост
# 21 787
Нямаше ли да си вземе флашката със себе си К?
Не вярвам на тия нови "разкрития".
Точно десет мнения по-нагоре Мери Ан казва, че я е взел.
Аз също не вярвам, но не вярвам и на лудите педо-секта-гурута. Не вярвам и на самодиви, но вярвам, че малки, слаби деца могат да се промъкват на места, където мъжете не могат. Изобщо какво ние вярваме няма никакво значение.
Blush
А, не казвам това.
Докато не прочетох тогава такава възможна версия, че са спирали някъде за нещо /дори имаше хипотези за среща с някого/, отдавах това с разликите във времената на несъответствия в официалната версия, нали съм буквалист. После го прочетох, и ми се видя по-логично, отново във връзка с разминаването във времената.
Може да има съвсем друго обяснение, като например лоши пътни условия, заледени пътища и т.н., но разминаването го има.
А проверките ги видях лично тогава, това вече е факт.
Виж целия пост
# 21 788
Престанете с това, че фактите сочели. Фактите, които изтичат са компрометирани.
От Сарафов тръгна твърдението за сектата и педофилията. И за двете и до ден днешен няма изкарани доказателства.
Къде няма и как са компрометирани фактите ? Доказателства има и то много, това , че вие не ги виждате  е ваш проблем . Сарафа на къде да тръгне -  като  към това , което е тръгнал е вярно.
Виж целия пост
# 21 789
Престанете с това, че фактите сочели. Фактите, които изтичат са компрометирани.
От Сарафов тръгна твърдението за сектата и педофилията. И за двете и до ден днешен няма изкарани доказателства.
Какви доказателства искате за секта?
Има и дарения, привличане на финанси , има и религия пречупена през личността- ИК е единствения верен път.
Виж целия пост
# 21 790
Това за флашката откъде се пръкна? Линк?
Виж целия пост
# 21 791
Чета уж внимателно, но не намирам информация.
 Доказа ли се кога и къде Николай се е присъединил към групата е кемпера?
Знае се кога е напуснал хижата, знае се, че другите са върнали колата, знае се кога са я върнали, знае се и че е бил в кемпера накрая, но кога и къде се е качил  в него май не се изясни.
Виж целия пост
# 21 792
Фактите, изнесени на двата брифинга плюс интервюто на СА и съобщението до майката на ИК, сочат, че Калушев е изперкал до степен да реши и нареди всички около него да умират. Който не е бил съгласен или се е колебаел е бил убит от него. Няма други хора присъствали при настъпване на смъртта им освен шестимата загинали. Относно педофилията - какво точно е било няма вече от кого да разберем и по-добре.
Виж целия пост
# 21 793
И никъде няма опровержение от майката на ламата за автентичността на писмото, както и авторството му.
А то е началото на края.
Виж целия пост
# 21 794
Чета уж внимателно, но не намирам информация.
 Доказа ли се кога и къде Николай се е присъединил към групата е кемпера?
Знае се кога е напуснал хижата, знае се, че другите са върнали колата, знае се кога са я върнали, знае се и че е бил в кемпера накрая, но кога и къде се е качил  в него май не се изясни.
Не четеш внимателно. Blush Не, че е възможно да се изчете всичко.
То и аз почти зарязах темата, но много се писа за това в началото, дори тогава отново аз поне се “хванах“ за несъответствието на Слави Ангелов що се отнася И до Николай.
Ето, това казва той:
Цитат
....Четиримата се прегръщат едновременно, докато Александър е на няколко метра встрани от тях. Камерата, която ги заснема, има и микрофон, но не се чува какво си казват четиримата, защото отпред е паркиран и кемперът със запален двигател. Той се намира между камерата и групата мъже и заглушава разговора. След раздялата Ивайло Калушев и Александър се качват в кемпера и напускат хижата в 10 часа и 17 минути, като се насочват към главния път. Някъде в участъка между главния път и хижата, вече извън обсега на камерите, двамата спират, за да изчакат Николай, който се прибира от София. Той пък преминава с джипа “Тойота” в района на билото до язовира около 11 часа - сниман е там от камера на АПИ. Николай спира тойотата до кемпера на Калушев на пътя към хижата, качва се при Калушев и Александър и тримата потеглят в посока Околчица.
Няма камери, няма свидетели, но Слави знае, че точно така се е случило.
Ето линк с неговата “официална“ хронология, тук е и разминаването във времената, за което говорех, но сега не ми се търси отново по километри кои разстояния не ми се “връзваха“.
https://glasove.com/na-fokus/slavi-angelov-aferata-petrohan-vaprosite-i-faktite
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия