Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 496 259
  • 45 773
# 21 960
Деян си "духна под опашката", макар че две кукувици много се тревожат за него.
Избяга, за да не го търсят близките на преродените.Каква мишка излезе.
Виж целия пост
# 21 961
На снимката от 2020 година се вижда електропастира, значи не е от както са купили 5те декара през 2021, а още с купуването на хижата
Деян си "духна под опашката", макар че две кукувици много се тревожат за него.
Избяга, за да не го търсят близките на преродените.Каква мишка излезе.
Що за глупост? Какво очаквате от него?
Виж целия пост
# 21 962
На снимката от 2020 година се вижда електропастира, значи не е от както са купили 5те декара през 2021, а още с купуването на хижата
Деян си "духна под опашката", макар че две кукувици много се тревожат за него.
Избяга, за да не го търсят близките на преродените.Каква мишка излезе.
Що за глупост? Какво очаквате от него?
Очаквам, че след като дълги години е живял с ИК и обкръжението му ( в Мексико и близко село до хижата) да не бърза да изпълни заръката на ИК.
Можеше да се срещне с родителите на някои от сектантите. Организаторката на протеста се тревожи за него. Можеше да открие "скритата истина".
Виж целия пост
# 21 963
Много е вероятно убийците да са:
с мотив ревност- София, Валери, Деян, Ралица
с мотив родителско отмъщение- дядото и бабата на Леон, бащата на Николай, бащата на момичето,бащата на Валери
с мотив" не ме поканиха да пия чай"- отхвърлени политици, случайни туристи
с мотив " не ме пускаха да си избера боровинките" - всички жители на село Гинци
Котката Тара също е съмнителна. Изчезнала е и не се е появила повече.
Иван Костов? Напълно вероятно.
Виж целия пост
# 21 964
Скрит текст:
На снимката от 2020 година се вижда електропастира, значи не е от както са купили 5те декара през 2021, а още с купуването на хижата
Деян си "духна под опашката", макар че две кукувици много се тревожат за него.
Избяга, за да не го търсят близките на преродените.Каква мишка излезе.
Що за глупост? Какво очаквате от него?
Очаквам, че след като дълги години е живял с ИК и обкръжението му ( в Мексико и близко село до хижата) да не бърза да изпълни заръката на ИК.
Можеше да се срещне с родителите на някои от сектантите. Организаторката на протеста се тревожи за него. Можеше да открие "скритата истина".
И ти знаеш каква е заръката? За какво да се среща с когото и да е? Ако дължи някому нещо то не е на сектата.
Виж целия пост
# 21 965
Скрит текст:
На снимката от 2020 година се вижда електропастира, значи не е от както са купили 5те декара през 2021, а още с купуването на хижата
Деян си "духна под опашката", макар че две кукувици много се тревожат за него.
Избяга, за да не го търсят близките на преродените.Каква мишка излезе.
Що за глупост? Какво очаквате от него?
Очаквам, че след като дълги години е живял с ИК и обкръжението му ( в Мексико и близко село до хижата) да не бърза да изпълни заръката на ИК.
Можеше да се срещне с родителите на някои от сектантите. Организаторката на протеста се тревожи за него. Можеше да открие "скритата истина".
И ти знаеш каква е заръката? За какво да се среща с когото и да е? Ако дължи някому нещо то не е на сектата.
Спи ли ти се?

Информацията е - „Сбогом, приятелю. Ние много се уморихме и повече нямаме сили. Върни се в Мексико.
Виж целия пост
# 21 966
Ама какъв е този отговор? Казва, че нямаме доказателства. Аз питам какво би било доказателство и следва несвързан текст. Тука опозицията като ги питаш нещо конкретно е под мотото "не знам как е, ама не е така".
Виж целия пост
# 21 967
Скрит текст:
Скрит текст:
На снимката от 2020 година се вижда електропастира, значи не е от както са купили 5те декара през 2021, а още с купуването на хижата
Деян си "духна под опашката", макар че две кукувици много се тревожат за него.
Избяга, за да не го търсят близките на преродените.Каква мишка излезе.
Що за глупост? Какво очаквате от него?
Очаквам, че след като дълги години е живял с ИК и обкръжението му ( в Мексико и близко село до хижата) да не бърза да изпълни заръката на ИК.
Можеше да се срещне с родителите на някои от сектантите. Организаторката на протеста се тревожи за него. Можеше да открие "скритата истина".
И ти знаеш каква е заръката? За какво да се среща с когото и да е? Ако дължи някому нещо то не е на сектата.
Спи ли ти се?

Информацията е - „Сбогом, приятелю. Ние много се уморихме и повече нямаме сили. Върни се в Мексико.
Това го твърди Деян пред полицията. Текстът е изчезнал, може да е било нещо друго или въобще да е нямало съобщение.
Виж целия пост
# 21 968
Хрумна ми нещо. Ами ако Николай Златков не е бил предвиден да отиде на Околчица от Калушев? Може затова да са го изпратили да връща багажа на момичето в София, и затова да не са го чакали в хижата. А той да е успял да избърза и да ги настигне и да се присъедини към групата в кемпера.
Виж целия пост
# 21 969
Мен ме впечатлява другият родител, хайде единият смахнат, ама другият буква безгласна. И майката на Алекс и бащите на Валери и Ники,  все едно нищо не зависи от тях.

Той ИК такива ги е подбирал, единият родител да е отсъстващ. Обработвал е единия родител, а обработеният е убеждавал другия, както може. Някой питаше как ги е омайвал като не е особено убедителен, направо е мънкащ и невзрачен на видеата. Като при всяка манипулация - те са се омайвали сами. Той е имал много силен усет за това - на кого и как да въздейства, затова и само очи в очи е ставало зомбирането.
Виж целия пост
# 21 970
Аз допускам,че не е толкова успешен...вероятно има много хора ,които не са били "омагьосани",но не са и били нужни повече...Както става ясно,единици,но доволно...
Виж целия пост
# 21 971
Нямало е да може да ги контролира - родители, деца и помощници, ако са повече. Дотам са му стигали способностите. И е разбирал, че при повече е имало голям риск някой да изнесе информация какво става.
Виж целия пост
# 21 972
При толкова добри анализатори в темата, предположения защо толкова бързат преди да тръгнат с кемпера? Тичат, суетят се, качват тежък сак вътре. Къде е този сак? Храна ли е имало вътре? Дрехи? Нещо за дълъг престой в кемпер? Оръжието е сигурно, че е било в сака, ама беше доста тежък като за само два пищова. Ей такива елементарни неща от безобидните записи правят впечатление. Всъщност, тази припряност и нервност е обусловена от нетърпението да се самоубият. Не ми отговаряйте, сама се сетих.
Виж целия пост
# 21 973
Като става въпрос за ‘омайване’ в източните езотерично-сектантски среди не си представяйте някой много артистичен, класически харизматичен оратор с дар слово. Повечето изглеждат дистанцирани, някои даже ‘хладни’, макар и понякога да се усмихват. Говорят бавно, монотонно,-напевно, ‘дълбокомислено’ /все пак космически истини предават/, правят паузи все едно се отнасят… Изобщо, те са по-висока, висша, инстанция, която предава ‘истината’. Пък от присъстващите кой какво разбрал, как се почувствал.. няма никакво значение, достатъчно е дори само да дишат въздуха около ‘посветения’. Холивудските филми представиха една доста едностранчива и захаросана илюзия за повечето от тези учения, а реалността не е такава.
Виж целия пост
# 21 974
Мариета, хич не ме интересува самоубийства ли са. Може ли да ми отговириш кой е завел Алекс на Околчица?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия