Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 493 918
  • 45 697
# 22 050
Е то никой от тримата не казва публично истинската причина да си даде детето.
СА, казва, че е заради марихуаната и пубертетско поведение - лощи оценки, гаджета и пр., но всъщност и е било писнало да се занимава и е искала да се отърве от отговорността за детето си. Не е станало за САЩ, защото мъжът и не се е съгласил, и го е замъкнала при ИК.
Ралица пък нищо не казва.
Виж целия пост
# 22 051
Според мен не всички от родители са заблудени и вярват на външни убийци.
Плямпалото СА знае много добре, че са се самоубили, затова е бясна на собственото си дете. От него е започнало разследването на сектантите. Пречи им властта, свършват парите, нямат СВОБОДА.
Sofia Andreeva
Освен съболезнования , трябва да ги подкрепим в съдебен иск срещу изрода , който продължава да сее клевети ! Нямам връзка със Стела . Нейната кауза трябва да бъде почистване паметта на детето й .
Малкият мерзавец сега наговори лъжи и клевети срещу Деян и Невена , само от чиста злоба . Трябва да му бъде потърсена отговорност!....майка "мечта".
Виж целия пост
# 22 052
И защо да се обявява общонационално издирване, като не са смятали Калушев и децата за виновни?
И какво щеше да стане по-различно като се обяви общонационално издирване на кемпера, Калушев и децата? Будните граждани щяха да звънят в полицията, а полицаите да тичат сед всеки подаден сигнал? Или щеше да се увеличи броя на жертвите с още един - двама?

Попочетете АКО въобще има заловени от общонационално издирване къде и как са заловени.

 
Виж целия пост
# 22 053
От профила на Ралица - има снимка от 2013 г. на Ники и Алекс на една пързалка...дечица....душици сладки, много мъчно ми стана, малки, невинни...
Настрана обаче емоцията - има ли инфо Ралица или мъжа й да са били екстремни, пещерняци и пр.? Видимо са се познавали с Макулеви отдавна.
Сигурна ли сте, че е Алекс. Алекс 2013 е бил на около 3 годинки.

Да, Алекс е, на толкова е там, около 3 годишен...
Виж целия пост
# 22 054
Според мен не всички от родители са заблудени и вярват на външни убийци.
Плямпалото СА знае много добре, че са се самоубили, затова е бясна на собственото си дете. От него е започнало разследването на сектантите. Пречи им властта, свършват парите, нямат СВОБОДА.
Sofia Andreeva
Освен съболезнования , трябва да ги подкрепим в съдебен иск срещу изрода , който продължава да сее клевети ! Нямам връзка със Стела . Нейната кауза трябва да бъде почистване паметта на детето й .
Малкият мерзавец сега наговори лъжи и клевети срещу Деян и Невена , само от чиста злоба . Трябва да му бъде потърсена отговорност!....майка "мечта".
Валери е казал нещо ново ли? За какво говорене срещу Деян и Невена пише майка му?
Виж целия пост
# 22 055
Защо са оставили децата, вярвали са - че са тулку /не знам как са станали толкова заблудени/ и мислят, че им осигуряват добра кариера
Виж целия пост
# 22 056
От профила на Ралица - има снимка от 2013 г. на Ники и Алекс на една пързалка...дечица....душици сладки, много мъчно ми стана, малки, невинни...
Настрана обаче емоцията - има ли инфо Ралица или мъжа й да са били екстремни, пещерняци и пр.? Видимо са се познавали с Макулеви отдавна.

Кой профил на Ралица, във фейсбук ли? Аз такава снимка не виждам.

Да, на снимката Ралица е отбелязана - 3 деца, 2-те са Ники и Алекс. Но жената, която я е отбелязала ми е във френд листата, вероятно затова аз виждам, вие не. Не бих искала да я поствам тук, просто ми е интересно споменавала ли е в изявите си Ралица за интереси общи, семейни с тези на Макулеви.
Виж целия пост
# 22 057
Ами не са били клошари и пияндета, все пак. Кой фирма, кой адвокат.
Тук ги изкарахте съвсем кухи.
 Точно за това се чудя защо са им спонсори, хора с бизнес, международен адвокатски опит, Калушев и той едва ли няма нещо настрана за 30 години активен живот...Има ипотечни кредити ако много са закъсали, поне откъм имоти нямат проблем.

Ако са изпирали пари, тогава спонсори и разни кухи дейности - школи, НПО, дрън-дрън - им трябват за параван. А амплоата на ИК като духовен и просветен будист и учител съвсем приспива подозрения за незаконна дейност. Калушев обаче много вероятно е имал голяма уязвимост, то това е болест по-скоро  - и това го е унищожило, както и другите близо до него.
Виж целия пост
# 22 058
От профила на Ралица - има снимка от 2013 г. на Ники и Алекс на една пързалка...дечица....душици сладки, много мъчно ми стана, малки, невинни...
Настрана обаче емоцията - има ли инфо Ралица или мъжа й да са били екстремни, пещерняци и пр.? Видимо са се познавали с Макулеви отдавна.

Кой профил на Ралица, във фейсбук ли? Аз такава снимка не виждам.

Да, на снимката Ралица е отбелязана - 3 деца, 2-те са Ники и Алекс. Но жената, която я е отбелязала ми е във френд листата, вероятно затова аз виждам, вие не. Не бих искала да я поствам тук, просто ми е интересно споменавала ли е в изявите си Ралица за интереси общи, семейни с тези на Макулеви.

Да, затова Вие я виждате, а аз не.
Виж целия пост
# 22 059
Според мен не всички от родители са заблудени и вярват на външни убийци.
Плямпалото СА знае много добре, че са се самоубили, затова е бясна на собственото си дете. От него е започнало разследването на сектантите. Пречи им властта, свършват парите, нямат СВОБОДА.
Sofia Andreeva
Освен съболезнования , трябва да ги подкрепим в съдебен иск срещу изрода , който продължава да сее клевети ! Нямам връзка със Стела . Нейната кауза трябва да бъде почистване паметта на детето й .
Малкият мерзавец сега наговори лъжи и клевети срещу Деян и Невена , само от чиста злоба . Трябва да му бъде потърсена отговорност!....майка "мечта".
Коя е Стела? Нещо ново ли е излизало, губи ми се връзката?
Виж целия пост
# 22 060

Коя е Стела? Нещо ново ли е излизало, губи ми се връзката?

Калушевата родителка.

София е много досадна. Всички я отбягват - и Ралица, и Стела, а тя продължава да се натриса. Убедена съм, че е било още по-зле, когато Валери е бил там и е ходила уж при него. Не, че след това не е ходила де. Много нагла и натрапчива женица.
Виж целия пост
# 22 061
+1...че нямало чуждо ДНК в кемпера?
Нали момичето е било заедно с тримата преди да се случат събитията .


Коментар право в десятката.
Освен ако бащата на момичето не се е съгласил да й вземат проба. Но да, много точно.
За хижата не са споменавали за никакви ДНК проби. Единствено по ръцете на самоубитите.
Виж целия пост
# 22 062

Коя е Стела? Нещо ново ли е излизало, губи ми се връзката?

Калушевата родителка.

София е много досадна. Всички я отбягват - и Ралица, и Стела, а тя продължава да се натриса. Убедена съм, че е било още по-зле, когато Валери е бил там и е ходила уж при него. Не, че след това не е ходила де. Много нагла и натрапчива женица.
Ох, да, майката на Ламата съвсем я бях забравила. Тя и не се вихри с изявления, слава богу, трае си.
Виж целия пост
# 22 063
+1...че нямало чуждо ДНК в кемпера?
Нали момичето е било заедно с тримата преди да се случат събитията .


Коментар право в десятката.
Освен ако бащата на момичето не се е съгласил да й вземат проба. Но да, много точно.
За хижата не са споменавали за никакви ДНК проби. Единствено по ръцете на самоубитите.
Мисля, че и за хижата го казаха, което беше супер нелепо. После го промениха, че по оръжията нямало.
Виж целия пост
# 22 064
За пръв път чувам за ДНК на жертвата по оръжието на престъплението. В крининалните романи са пръстови отпечатъци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия