Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 495 773
  • 45 751
# 22 035
Може и да му е чисто реномето. Ние не знаем. Все пак, обвиненията все още трябва да се докажат в тази страна.

Да не дава Господ на никого, но наистина ли ако детето Ви е убито, на Вас ще Ви дреме какво му е реномето на сульо? На мен не. Честно.
И ако се включат в хора на поплюващите, истината за учадтта на децата им ще се разбере на кукуво лято.


Не ме разбрахте. Имах предвид, че би било напълно разбираемо и човешко, ако не говореха за трето лице, а само за децата си. Не съм казала, че някой трябва да го плюе. Приоритетът им трябва да са децата, а те не са. Калушев е. Това не е нормално.
Виж целия пост
# 22 036

Ами не са били клошари и пияндета, все пак. Кой фирма, кой адвокат.
Тук ги изкарахте съвсем кухи.

Счетоводител и адвокат за какво може да се ползват. Например за парични потоци и прикриване на следите им, става ли? След като дълго време си им промивал мозъците на тези двамата.
А така. И ИТ.
С промити мозъци, но добри в занаята.

Точно. Такива са му трябвали. И децата. Родителите с пари са били бонус.
Виж целия пост
# 22 037
От профила на Ралица - има снимка от 2013 г. на Ники и Алекс на една пързалка...дечица....душици сладки, много мъчно ми стана, малки, невинни...
Настрана обаче емоцията - има ли инфо Ралица или мъжа й да са били екстремни, пещерняци и пр.? Видимо са се познавали с Макулеви отдавна.
Виж целия пост
# 22 038
Ми изобщо пък не смятам за невероятно всички да лъжат. За мвр - там каквото каже началството - това е, за останалите - нужен е малко натиск и готово.
Това е така, но.. колкото повече хора са вътре в един заговор, толкова по-вероятно е да има течове и все нещо да излезе. Цялото МВР разследващи да са вътре и нищо да няма досега, абсурд. Виждате колко показания изтекоха от сигнали и т.н.
Ами като знаеш ,колко лесно е да се самоубиеш,да те изкарат психар и престъпник ,а всичките ти близки зомбирани и манипулирани ще си траеш я
Виж целия пост
# 22 039
Аз имам надежди в София.
Умна е тя. Но и всичко си казва. Така и трябва.
Но си мисля, че в един момент ще включи, че в цялата история тя е изиграната и ощетената. Надявам се да го разбере. Тогава ще я слушам с интерес. И отново пак ще чета, че службите са виновни и са я притиснали.
Не, тогава вече ще играе финансовият интерес.
Виж целия пост
# 22 040
От профила на Ралица - има снимка от 2013 г. на Ники и Алекс на една пързалка...дечица....душици сладки, много мъчно ми стана, малки, невинни...
Настрана обаче емоцията - има ли инфо Ралица или мъжа й да са били екстремни, пещерняци и пр.? Видимо са се познавали с Макулеви отдавна.
Сигурна ли сте, че е Алекс. Алекс 2013 е бил на около 3 годинки.
Виж целия пост
# 22 041
Сетих се нещо за Макулев. Нали каза, че е имал проблеми с бизнеса. Може ли ИК да му е дал някакви пари да си оправи проблемите и затова да му е вярвал така сляпо, че чак да му е дал детето си. И да му е обещал Калушев, че финансово ще обезпечи Алекс. Нали и за Ники беше пуснал мухата на баща му за обучение в университет.
Виж целия пост
# 22 042
Привържениците на версия самоубийство твърдят, че Околчица е специално място, символично и подходящо за смъртта на борци да правда като Ботев. Аз ги питам ако е така защо ще чакат дни преди да се самоубият при все, че вече индиректно са посочили мястото и е можело да ги намерят преди да са осъществили намеренията си.
Според мен са закарани на Околчица след като вече са били убити. И оставен кемпера там. Вероятно първоначалната идея за отделянето на 3 мата  е била да припишат убийството на Калушев. Както и тръгнаха първоначално в тая посока.
А защо в кимпер? Ами в джип трудно ще скриеш 3 мъртви тела.

И според мен са закарани там.
Според мен първи е убит Калушев.
Виж целия пост
# 22 043
Невероятно звучи. Хора с образование и възможности ги  направихте  на кукли на верига. Разбирам, че сигурно е по-лесно, но все пак.

Това за 200-тата човека, участващи в разследването ли се отнася?
За пишещите в темата...май.

Сега да не тръгне някой да ми обяснява за кого наистина се отнася и какво е ирония.
Виж целия пост
# 22 044
Ми изобщо пък не смятам за невероятно всички да лъжат. За мвр - там каквото каже началството - това е, за останалите - нужен е малко натиск и готово.
Това е така, но.. колкото повече хора са вътре в един заговор, толкова по-вероятно е да има течове и все нещо да излезе. Цялото МВР разследващи да са вътре и нищо да няма досега, абсурд. Виждате колко показания изтекоха от сигнали и т.н.
Конспирации и помпозни сценарий за Боливуд се създадоха в публичното пространство.
На някои вече им се "вижда" истината, била излезла из под чергата, щото някой там я замел.Не цялата, ама се надяват в близко бъдеще да изпълзи.
Виж целия пост
# 22 045
От профила на Ралица - има снимка от 2013 г. на Ники и Алекс на една пързалка...дечица....душици сладки, много мъчно ми стана, малки, невинни...
Настрана обаче емоцията - има ли инфо Ралица или мъжа й да са били екстремни, пещерняци и пр.? Видимо са се познавали с Макулеви отдавна.

Кой профил на Ралица, във фейсбук ли? Аз такава снимка не виждам.
Виж целия пост
# 22 046
Боряна, не уточнихме ли вече, че дори Калушев да не е физическият убиец на момчетата, безспорно има вина, че ги е забъркал, в каквото ги е забъркал. Или поне за по-малкото.
Но АКО не е физ. убиец, има едни по-виновни от него, които са на свобода, и други, пак по-виновни, които са на служба. Последните хич не си дадоха зор да намерят кемпера преди овчаря, да обявят общонационално издирване...
Моля ви, разбира се, че по-нетрудоемката версия е "самоубийство". А и как да кажат, че е убийство-все пак 6 човека, дете. .Не е като един Алексей да мине между капките.

По повод как щели толкова хора да лъжат-ми няма, само ще се обърнат на другата страна. Както каза някой по телевизията по друг повод-като видят нещо нередно (полицаите) отвръщат поглед и си мислят за утрешния ден, който ги приближава все повече до пенсията (и двайсетте заплати)
Виж целия пост
# 22 047
Истинското разследване се води от малък брой хора. До редовите МВР информация едва ли достига. За какво да лъжат? Някой задава ли въпроси извън линията, която се следва. По предаванията психолози ни обясняват как тази материя не я разбираме и трябва да им вярваме. Родителите е важно да изглеждат заблудени и неадекватни....
Виж целия пост
# 22 048
Сетих се нещо за Макулев. Нали каза, че е имал проблеми с бизнеса. Може ли ИК да му е дал някакви пари да си оправи проблемите и затова да му е вярвал така сляпо, че чак да му е дал детето си. И да му е обещал Калушев, че финансово ще обезпечи Алекс. Нали и за Ники беше пуснал мухата на баща му за обучение в университет.
 Мисля, че от разследването бяха съобщили, че не са имали финансови проблеми. Той това го каза като причина да  оставят Алекс при Калушев, но според мен просто не е могъл да каже пред ТВ истинската причина. Направи ми впечатление, че като го питаха дали Алекс е будист, той каза че покрай Калушев може и да е станал.
Виж целия пост
# 22 049
Ралица се представя като терапевт с 15+ годишен опит, работила в Тенерифе, САЩ и Мексико. Живяла ли е изобщо в САЩ? Кога това? А в Мексико нали видяхме гаража за празнуване на рождени дни, който е наела. Къде е терапевствала и кога? За лицензи хич няма и да питам. Май не само грандоманията ги тресе всичките, ами и тук-там послъгват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия