Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 496 290
  • 45 777
# 22 200

И не се чудя как са минали за 4 мин Враца, защото ми е ясно, че камерите може да не са настроени с точен час.
Когато излезе таймингът на кемпера, изчислих че е минал през Враца за 19мин.  Не знам откъде идва това инфо за 4мин..
Виж целия пост
# 22 201
Lady_A
не бе човек. Просто ми звучиш, като професионален килър. Joy

Ааа реших, че ме смяташ за агент на ДАНС, като другата спяща клетка на ДАНС  - Ендорфин  Joy

Elix, камера на вход и камера на изход във Враца имали 4 мин разлика..(не съм го проверила, тук се писа)
Виж целия пост
# 22 202
Е как не го е видяла?! Нали ходи да иска да го види и по тв дава интервюта, че не ѝ го дават?! Сега ѝ го дават, а тя не ще... Е това какво е?!
Иска да го види, не да й го предават преди да се увери, че всички експертизи са направени.
Ако й го предадат и после има съмнения?
И това е нейно право. Дори тя каза, че са й разяснили в полицията какъв е процесът и правата й. Обаче, в реалността не се съблюдават.
Виж целия пост
# 22 203
Моля?
Виж целия пост
# 22 204
Сега, когато телата са освободени, за какво ще е протестът в петък? Вие ще ходите ли?
Виж целия пост
# 22 205
Моля те, обясни и ти.
Сама се пъна с НПК то
Виж целия пост
# 22 206
Когато един труп е освободен, по пътя на логиката не означава ли, че близките трябва да си го приберат, не да го разглеждат? Някой да извади закон?
Виж целия пост
# 22 207
Ама то трупа докога може да стои така неприбран? При условие, че родителите са уведомени.
Виж целия пост
# 22 208
Ама то трупа докога може да стои така неприбран? При условие, че родителите са уведомени.


Това казвам - мисля, че не може. Накрая ще им направят по едно служебно погребение и това е. Тя Ралица може да иска с години там да й го съхраняват безплатно.
Виж целия пост
# 22 209
Сканират отпечатък на всеки, когато си вадим лична карта или паспорт. Има го в базата данни.
Това за някои са подробности. Не ги вълнува този факт.
Виж целия пост
# 22 210
Когато един труп е освободен, по пътя на логиката не означава ли, че близките трябва да си го приберат, не да го разглеждат? Някой да извади закон?
Мисля, че точно това означава. Което значи, че трябва да го погребат веднага или да плащат някъде за съхранение. Не знам обаче в какъв вид става освобождаването. За първите трима се писа, че са били в заключени/запечатани или не знам как се казва ковчези.
Виж целия пост
# 22 211
За съжаление, след изстрели в главите...няма как да не са в затворени ковчези, Пандорина.
Виж целия пост
# 22 212
Ама то трупа докога може да стои така неприбран? При условие, че родителите са уведомени.

Е тя вече им е написала да го държат там докато тя уреди друг експерт да прегледа документите и тялото.
Виж целия пост
# 22 213
За съжаление, след изстрели в главите...няма как да не са в затворени ковчези, Пандорина.
  По-скоро е заради аутопсиите, защото доста ги "обработват"... Била съм на погребение, на момче, което се беше самоубило точно с куршум в главата и беше в отворен ковчег с лента на главата..
Виж целия пост
# 22 214
Ралица ще иска да види трупа на сина си. Ще е интересно и още едно мнение на експерт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия