Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 491 137
  • 45 641
# 22 470
Скрит текст:
Скрит текст:
И аз това щях да питам. От къде дойде това Ауди и чие ли е?
Кмета казва, че собственика имал кафяво ауди и често пътувал с него към София.
Тоест, Калушев? Аз това Ауди не го видях сред "автопарка" в хижата. Пропуснала ли съм го или не е било там?
Не му е споменал името.
Да, да, аз питам - за Калушев говори, нали?
Еми не знаем със сигурност. Калушев е собственик, но дали кмета знае кой точно от всички мъже там е собственика, може да си мисли че е  Пламен, да речем или с някой друг. Кой има кафяво ауди?
Би трябвало да знае, Хексе. Когато са идвали на проверка от Министерството на земеделието, ги е било страх да отидат в хижата и са извикали кмета с тях. Собственикът на хижата е трябвало да подпише протоколите и го е виждал един път. Според мен нарича ,,отговорник" Калушев, а този, който е минавал често с кафявото Ауди, е Ивайло Иванов.
Виж целия пост
# 22 471
А за спирането на тока нищо ли не се знае?
Виж целия пост
# 22 472
В петък ще има и друг протест
Скрит текст:
Виж целия пост
# 22 473
Скрит текст:
Точно планувано изглежда всичко!
С напускането на Българи на юруш. Нощувката в София.  Пък на другия ден Ники да връща багаж призори. Ремонтите на двете места. Бързата раздяла. Никой не знае Ники, кога и дали се е присъединил..
Но много ритуално е всъщност.
Е как дали се е присъединил? Как иначе се е озовал в кемпера?
Ако е имал и друга задача освен багажа на момичето. Изхождам от това, че бързо са нуснали Българи, но са останали да нощуват в София, за което има причина.
Примерно се е объркало нещо ако е имал и друга среща, още в 7 напуска хижата. Чрез Ники и заплаха за живота му, каква съпротива да има от другите.
Tова че са нощували в София до допуснахме тук, после някакъв журналист ни повтори, но де факто не знаем къде са нощували.
Виж целия пост
# 22 474
А за спирането на тока нищо ли не се знае?

Не съм чела някой да коментира нещо по темата.
Виж целия пост
# 22 475
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
И аз това щях да питам. От къде дойде това Ауди и чие ли е?
Кмета казва, че собственика имал кафяво ауди и често пътувал с него към София.
Тоест, Калушев? Аз това Ауди не го видях сред "автопарка" в хижата. Пропуснала ли съм го или не е било там?
Не му е споменал името.
Да, да, аз питам - за Калушев говори, нали?
Еми не знаем със сигурност. Калушев е собственик, но дали кмета знае кой точно от всички мъже там е собственика, може да си мисли че е  Пламен, да речем или с някой друг. Кой има кафяво ауди?
Би трябвало да знае, Хексе. Когато са идвали на проверка от Министерството на земеделието, ги е било страх да отидат в хижата и са извикали кмета с тях. Собственикът на хижата е трябвало да подпише протоколите и го е виждал един път. Според мен нарича ,,отговорник" Калушев, а този, който е минавал често с кафявото Ауди, е Ивайло Иванов.
И двамата ги нарича отговорник. Изглежда е виждал един път Калушев. Да, вероятно Ивей е с кафявото ауди.
А за спирането на тока нищо ли не се знае?
Там където няма подземни кабели, малко да духне вятър или да има виелица, често се спира тока.
Виж целия пост
# 22 476
А за спирането на тока нищо ли не се знае?

Кой ще се занимава защо е спрял токът и защо не се е включил генератора. Важно е да покажат как в тъмницата се пали пожар в хижата.
Виж целия пост
# 22 477
На връщане от Българи, след като са оставили момичето в София, може да са ходили някъде, да са предавали нещо взето от Българи, например. Има 24 часов интервал, за който няма никаква информация, публикувана публично.
Виж целия пост
# 22 478
Дам, за бус говори кмета. Но сякаш казва за собственика, че заедно с Иво често са минавали с еднин бус, едно ауди за София.
Бих заложила на това, че кмета не знае кой точно е собственика, но пък казва, че го е видял, когато е отишъл в хижата с хора от министерството на земеделието на някаква проверка. Тогава Ивей е извикал собственика, за да подпише някакви документи...
И тия 3 пистолета и 1 карабина, които според официалната версия са 2+1...
А кой е бил по очи, с обгорените дрехи, ако не е Ивей?
Виж целия пост
# 22 479
Само аз ли никога не съм виждала бус на марката Ауди? Не мисля, че правят?
Виж целия пост
# 22 480
Може би кметът има предвид - един бус и едно ауди. Ако са две коли, дали ги е виждал заедно - една след друга. Този кмет има особен изказ, май.
Виж целия пост
# 22 481
Може би кметът има предвид - един бус и едно ауди.
Нямам представа какво има предвид и затова не му обръщам внимание като цяло.
Виж целия пост
# 22 482
Флашката не е в евро, ами в долари, според Бузов.
Виж целия пост
# 22 483
Само аз ли никога не съм виждала бус на марката Ауди? Не мисля, че правят?
Мери Ан беше казвала, че в региона казвали бус и на джиповете. Така че може да е джип.
Виж целия пост
# 22 484
Ауди имат доста лъскави ванове, но да не са точно бус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия