Сигурно нямате деца , защото аз имам тинейджъри , напротив , има страшно умни и начетени деца в България, имам преки наблюдения . И мнението ми е, че в семейство където родителите се ангажират с децата си от малки , детето просперира и може- и интелектуално и емоционално . Сашо и Ники сигурно са знаели много неща, но са били абсолютно изолирани социално и емоционално от човешки контакт, който е така необходим за развитието на една здрава личност. А за да оцелее човек сред себеподобни трябва да има контакт с такива , а не да живее като дивак в горите тилилейски с мъже в андропауза. Аз виждам как живеят моите тийнове, излизат с деца на ТЯХНАТА възраст,ходят на рождени дни на връстниците си, имат си група приятелчета, кикотят се , смеят се, все неща нормални за тяхната възраст, изживяват трепетите на първата си любов, хранят се на маса със семейството си, спат в дома си. Не го приемам това с Ники и Сашко , и никога няма.
. Нима не ходим на училище, за да научим нещо? Или ходим, за да вземем диплома... Дипломирани неграмотници колкото щеш.