Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 386
  • 45 552
# 22 665
Нямам възможност да слушам, на вас разчитам за инфо.
Разбирам, че са приключили, отбиване на номер е цялата работа.
Можеха и с едно прессъобщение да минат.

Най-важното са 44/!/ сметки, даренията, обединяване на 2-те производства, за Петрохан ще има още огледи, защото сега имало сняг /досега нямаше ли, какви огледи са правени до момента тогава?/. Нямало външна намеса, кучетата са се задушили.
Това разбрах, нещо друго важно пропуснала ли съм?
Виж целия пост
# 22 666
Не смеят да кажат приблизителната дата на смъртта на Околчица.
Виж целия пост
# 22 667
Животинките са умрели в голяма болка, тази жестокост загиналите не изглежда съзнателно да са им я причинили

Без да искат са ги затворили, за да се опекат живи?!

Не се знае! Не я казаха!
Ако се окаже, че тези хора са били живи няколко дни след намирането на телата на Петрохан, ще има публичен линч, но не на родителите.

Защо? Бащата не е пуснал сина си за издирване, защото вярва изцяло на Калушев. Кой и защо да го търси тогава?
Виж целия пост
# 22 668
Половин час загуба на време. Накрая се скриха без да отговарят на въпроси.
Не видях никой да се крие, спряха излъчването, брифинга си продължи..

За кучетата нямам думи, значи действително не са ги гръмнали, а са загинали в страшни мъки... потресаваща жестокост от тия добри хорица..
Виж целия пост
# 22 669

И защо? защото са си изключили телефоните и са стояли в планината, без връзка с външния свят, при активно издирване?


Защото НЯМАШЕ активно издирване, затова!
Виж целия пост
# 22 670
В кемпера всички са били в много близко положение, почти един от друг.
Виж целия пост
# 22 671
Животинките са умрели в голяма болка, тази жестокост загиналите не изглежда съзнателно да са им я причинили

Без да искат са ги затворили, за да се опекат живи?!

Не се знае! Не я казаха!
Ако се окаже, че тези хора са били живи няколко дни след намирането на телата на Петрохан, ще има публичен линч, но не на родителите.

Защо? Бащата не е пуснал сина си за издирване, защото вярва изцяло на Калушев. Кой и защо да го търси тогава?

По-скоро не са ги затворили, за да се преселят заедно на по-доброто място.
Виж целия пост
# 22 672
Чакат тройна съдебно-медицинска експертиза за датата на смъртта - от трима съдебни медици от София.
Виж целия пост
# 22 673
44 сметки? За 5 човека 44 сметки? Аз такова чудо не съм виждала, нито чувала.
Даренията всъщност са абсолютно мижава работа, ако изключим това за 250хил. на Ивайло Иванов. За 3-4 години 50 хиляди лева е едно голямо нищо. Явно рязко са намаляли платежоспособните фенове на сектата.
За кемпера - е, поне сега ще се спре с манипулациите за рикошети и други глупости.
За времето на смъртта казаха, че е определен приблизителен ден.
За Космос - дано им отнемат лиценза и ги затворят. Не съм наясно с международни лицензи и т.н., но на това се надявам.

С две думи - всичко си е, както си е. Изненади няма. Не, че някой е очаквал де.

Кучетата са умрели от задушаване и от болките. Направена е аутопсия от ветеренирни лекари. Ужасно е

От къде е това инфо? Горките животинки. 😔
https://bntnews.bg/news/prokuraturata-vdignata-e-bankovata-taina … -1383054news.html
Тук е запис на пресконференцията. Когато говори мъжът от МВР към края. Той го каза. Личго го чух.
Добавям, че болковия шок е от изгарянията изадушаване с въглероден оксид. Коригирах си по-горното мнение
Виж целия пост
# 22 674

И защо? защото са си изключили телефоните и са стояли в планината, без връзка с външния свят, при активно издирване?


Защото НЯМАШЕ активно издирване, затова!

Поради каква причина да има? Кой е обявен за издирване в полицията от близките си?
Виж целия пост
# 22 675
На Околчица сняг няма, там приключиха огледа около кемпера за няколко часа.
Виж целия пост
# 22 676
Florecita, не се сериозна!
Не е нужно да ги издирват близките им. Трябваше да ги издирват от полицията във връзка с намерените тела на Петрохан.
Виж целия пост
# 22 677

По-скоро не са ги затворили, за да се преселят заедно на по-доброто място.

Е, как да не са, като са?


Напротив, съвсем сериозна съм. Още тогава се коментираше това.
Виж целия пост
# 22 678
Не се изразих добре-не вярвам че знаейки че ще причинят такава болка на животните, ще ги оставят да се мъчат в огъня, щяха поне да ги застрелят, ако са искали да се преселват заедно. Разбира се, това е от позицията на моето разбиране за нормалност.
Виж целия пост
# 22 679
Не се знае! Не я казаха!
Ако се окаже, че тези хора са били живи няколко дни след намирането на телата на Петрохан, ще има публичен линч, но не на родителите.
И защо? защото са си изключили телефоните и са стояли в планината, без връзка с външния свят, при активно издирване?


На мен брифингите ми спряха, когато прокурорката даде думата на някакъв.
Всички тв загубиха рязко интерес.
Точно той каза интересни неща. Пуснах линк по- напред
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия