Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 486 787
  • 45 540
# 22 725
[
Още по-странно е, защо, ако приемем, че при случай на самоубийства и смърт на всички засегнати, Деян трябва да е защитен или да се крие?! Нали всичко  вече е изяснено и жив причинител няма?!
Това пък болднатото съвсем не са го казали. Продългава да се работи и се чакат допълнителните експертизи.
Виж целия пост
# 22 726
Физически и юридически. Май пет бяха физическите. Другите са на фирми. Предполагам, техни, на гъбарите.
Нали и София казва, че са й взели телефона. Вероятно имат право.
Но продължава да ми се бият двата факта - не е отключил телефона си, но разследващите го пуснали да напусне страната. Много неясноти има около този Деян.
Още по-странно е, защо, ако приемем, че при случай на самоубийства и смърт на всички засегнати, Деян трябва да е защитен или да се крие?! Нали всичко  вече е изяснено и жив причинител няма?!
Смъртта по начина, по който твърди прокуратурата, не изключва да са вършили криминални неща, които да застрашават знаещите. Тези 44 сметки показват, че има и други дейности, освен бране на боровинки и гъби. Освен това, сметки на 12 лица? Кои са тези други хора?

То това разследване е най-същественото, не знам какво ще излезе от него.
Разпитвани са длъжностни лица, ех....
Виж целия пост
# 22 727
Описаха посоката на изстрелите. Не съм сигурна, че ще мога отново да го изслушам, но от описанието при НЗ и описанието на разположението в кемпера не ми съвпадат в представата.
Предстои назначаване на съдебно-психолого-психиатрична, сексологична и теологична експертиза с участие на експертни лица в съответните области. Какво правиха досега? На какво основание се мята кал вече повече от месец?
При положение, че тази експертиза ще се изготвя за лица, които не са сред живите, е напълно логично да се назначи след като са събрани всички останали относими доказателства, за да е максимално обективна и изчерпателна.

Нищо не се каза на този брифинг и при положение, че си пеят тази песен от начало, ще продължава да се твърди същото. Какво очакват -убийците да оставят нокът и кичур коса по тялото на жертвите или в кемпера ли?Има ли някой който да вярва това? Изобщо ако са убити там, което ме съмнява при положение, че после че кемпера бе закаран от шофьор на собствен ход а би трябвало всичко да е прогизнало от кръв вътре. Един ден на смъртта не може да се каже /то и той ще е измислен вече/, а отклоняват вниманието с Космос, банкови сметки и кучета. Хайде холан…

Напротив, каза се, че и към настоящия момент не се установява чуждо присъствие и на двете места. В кемпера колко кръв е имало не знам какво отношение има към придвижването му на собствен ход, надявам се, че не очаквате и оттам снимков материал да предоставят. За времето на смъртта също обясниха забавянето с това, че са изисквани данни за метеорологични условия и характеристики на кемпера, за да се стесни максимално времевия диапазон.
Значи две седмици се развиваха теории, че щом са спрели брифингите, значи има нещо гнило и се настояваше да излязат да кажат какво се случва. Ето, излязоха, направиха брифинг и хоп - недоволство, че нищо не били казали.
Все повече се убеждавам, че каквото и да получите като информация, мексиканската мафия и вездесъщите служби толкова са заседнали в критичното ви мислене, че най-добре да пускат самолетите да ни напръскат с кемтрейлс и да се приключва с тая мъка.
Виж целия пост
# 22 728
Брифинга беше ала бала
Виж целия пост
# 22 729
На Околчица сняг няма, там приключиха огледа около кемпера за няколко часа.
Може оглед да се прави на кемпера и на друго място. Не е нужно да бъде на Околчица.
Хижата няма колела, за да се премести. Нормално е там да се прави огледа и то с дни.
Назначавана е тройна съдебномедицинска експертиза. Работят специалисти от различни институции, за да хвърлят "помия" по ИК. Вкупом държавата "крие убийците". Дано РА в мемоарите си не напише, за "Най-добрият човек, когото познавах". Убиецът на две деца, от които едното е нейното.
Не е лошо да се чете преди да се пише!
Около кемпера, или не е възможно там да има следи?
Виж целия пост
# 22 730
Кого е видял тогава овчаря умрял на шофьорското място и до него. Забравихте ли какво е казал!?.

Видял е човек, с опряна глава на стъклото. Който не реагира.

Ако кемперът е подобен на този, който една медия разпространи е ясно защо всички са били почти на едно място. Сигурно няма и метър-два от седалката до шофьора, вратата и мястото, където е намерен Алекс.
Виж целия пост
# 22 731
Поне са събрали двете досъдебни.
Виж целия пост
# 22 732
.
Виж целия пост
# 22 733
Описаха посоката на изстрелите. Не съм сигурна, че ще мога отново да го изслушам, но от описанието при НЗ и описанието на разположението в кемпера не ми съвпадат в представата.
Предстои назначаване на съдебно-психолого-психиатрична, сексологична и теологична експертиза с участие на експертни лица в съответните области. Какво правиха досега? На какво основание се мята кал вече повече от месец?
При положение, че тази експертиза ще се изготвя за лица, които не са сред живите, е напълно логично да се назначи след като са събрани всички останали относими доказателства, за да е максимално обективна и изчерпателна.
Въпросът защо сега беше риторичен. Друг е въпросът, но продължавайте все в същия дух.

Кого е видял тогава овчаря умрял на шофьорското място и до него. Забравихте ли какво е казал!?.

Видял е човек, с опряна глава на стъклото. Който не реагира.

Ако кемперът е подобен на този, който една медия разпространи е ясно защо всички са били почти на едно място. Сигурно няма и метър-два от седалката до шофьора, вратата и мястото, където е намерен Алекс.
Седалката е била обърната към вътрешността на кемпера и главата е била опряна на стъклото. Казаха, че посоката на изстрела е била от ляво. Трудно ми е да си представя практически как е възможно това.

Първоначално казаха, че АМ е застрелян в тила в задната част на кемпера, днес телата са били в непосредствена близост и: " ...входна рана в лявата слепоочна област - след изстрел от упор,..."
Всеки път казват нещо различно в сравнение с предишния.
Виж целия пост
# 22 734
Смятам, че РА ще качи всички документи, които и дадат от досъдебното производство, така че любопитството ще бъде частично задоволено.

За мен прокурорката беше задоволително категорична за причините за смъртта и начина на извършването на убийствата и самоубийството.
За фенобарбитала вече беше казано предишния път, така че нямаше смисъл да повтаря.
За кемпера е лесен оглед на мостопроизшествие отвън.
За Петрохан е доста по-мащабно, а и смъртта е настъпила извън сградата, та там наистина има доста още какво да оглеждат и вътре, и навън. Правилно са обезпечили хижата.
Виж целия пост
# 22 735
Само не разбрах защо присъстваха журналисти, за да имат привилегията да ги видят на живо ли? Излязоха точно като престъпници. Аз съм без думи от брифинга. Ако на пресконференция има такъв страх от въпроси от правещите конференцията, дано тия дето са толкова сигурни във версията им, си зададат поне един- два... Пресконференция не се ли прави с цел да има някакъв обмен на информация, отговор на питания. Както каза една журналистка защо правите пресконференция като няма да отговаряте на въпроси....
Виж целия пост
# 22 736
44 сметки...къде? То четирима читави(даже не работещи)и защо са и толкова сметки?Да няма и пране на пари?
Виж целия пост
# 22 737
Значи не са намерени така, както съобщи в статията си Слави Ангелов, май. уж и снимки беше видял...

Единственото, което казаха за телата, намерени в кемпера е, че са били в непосредствена близост. Никъде не казаха, че не са били както го съобщиха на брифинга на 18.02.

Е, как да не са в непосредствена близост, то в кемпера няма много място... вероятно дори са се докосвали телата...

Документите от аутопсията и експертизите са били предоставени на семействата. Очаквам включване от Ралица.
Виж целия пост
# 22 738
Mного обран брифинг. Очаквах го, че ще вземат решение да не споделят подробности, за да не писнат пак - защооо споделяте такива интимни нещааа, хвърляте кааал и тн. Но за мнозина беше важно да разберем подробности. Със сигурност са научили много повече, отколкото са решили, че обществото е способно да асимилира.
Виж целия пост
# 22 739
Някой чу ли воя на кучетата на клиповете с пожара?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия